Opinie o Souczek Detailing Maciej Souczek w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Souczek Detailing Maciej Souczek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Souczek Detailing Maciej Souczek o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Souczek Detailing Maciej Souczek w Kielce

Jaką umowę w tym roku na start podpiszę? Ze dwa lata wstecz pisali coś o tym, że stawki mogły się z dnia na dzień zmieniać, ja tam szukam stabilnej pracy. czy do dziś warunki tutaj takie właśnie są?

Trumo

Ustalona stawka przed pracą, po dniu jednak niższa, poniżej minimalnej krajowej? Połowa dnówki jako szkolenie więc wypłacona połowa dnówki za mniejsza stawke niż byla ustalona

Maja
@Trumo

A jaka była ustalana stawka, a jaką otrzymałaś później?

msouczek
@Trumo

Nigdy, zadna osoba pracujaca czy na myjni czy w detailingu nie miala stawki ponizej minimalnej krajowej. Osoby pracujace u nas nie sa nawet w zaden sposob zblizone do minimalnej krajowej.

Ilona
@msouczek

No to brzmi super. ;) Chociaż teraz się tak zastanawiam... Czy po styczniowych podwyżkach będą już do niej potencjalnie zbliżone? Chyba, że tutaj automatycznie także stawki zostaną zwiększone?

kiwi Nowy wpis
@Trumo

2500 " na rękę" przy 196h pracy daje około 12.75zł/h. Tak, to jest poniżej minimalnej krajowej. Status studenta też niewiele zmienia, bo prezesa nie stać.

Ilona Nowy wpis
@kiwi

Aha, a pracownika ma być stać? Tylko teraz nie rozumiem, bo ktoś inny deklarował, że poniżej minimalnej nigdy nikomu nie zeszło. Na pewno chodziło o 2500?

kiwi Nowy wpis
@Ilona

Nie ktoś inny, tylko właściciel. Nie wiem jak jest teraz jeśli chodzi o wynagrodzenie, ale wcześniej nie ważne ile pracowałaś, dostajesz stałe wynagrodzenie. Możesz pracować prawie cały miesiąc bez dnia przerwy(były takie osoby), a i tak dostaniesz podstawę.

Ewelina

To prawda co tutaj piszą na temat wynagrodzeń ? Na rozmowie o prace obiecują jedno a wychodzi coś innego?

Sebastian

Można zaufać, bo bardzo przykładają się do pracy, a folie ochronne dość zróżnicowane. Mają faktycznie indywidualne podejście i to nie jest kolejny slogan marketingowy, tylko realna praktyka.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Souczek Detailing Maciej Souczek? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Robert

Super, bardzo dobra oferta i uczciwe ceny, polecam jeśli będziecie chcieli zabezpieczyć swój samochód to warto.

Jakub
@Robert

Jak polecasz to może skorzystam. Jaką konkretnie robili ci usługę? Jak piszesz, że mają uczciwe ceny to może zdradzisz ile cię to kosztowało?

Tomasz

Świetnie znają temat i doskonale poradzili sobie z autem, zdecydowanie polecam jak chcecie nakładać folię czy zmieniać kolor.

Super, profesjonalne podejście do klienta i jednocześnie pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań dla auta.

Indywidualne podejście do klienta i świetnie przygotowana oferta jeśli chodzi o wybór powłok ceramicznych na samochód.

Michal

Duży wybór jeśli chodzi o folie ochronne, zróżnicowana kolorystyka, można dowolnie odświeżyć wygląd swojego samochodu,

Wojtek

Jak chcecie profesjonalnie zadbać o swoje auto to można na nich liczyć. Oferta przygotowana na bardzo dobrym poziomie.

Sebastian

Polecam, w dobrej cenie wykonanie powłoki ceramicznej, wysoka jakość, indywidualnie dopasowana oferta.

Tomasz

Polecam, świetna oferta, bardzo dobrze przygotowane powłoki, duży wybór folii ochronnych, oferta na wysokim poziomie.

Robert

Profesjonalnie zabezpieczony samochód, zdecydowanie polecam jeśli szukacie kogoś kto zabezpieczy Wam samochód.

Kuba

Widać bardzo dużą wiedzę po ich stronie. Do tego obsługa faktycznie na wysokim poziomie i ceny uczciwe.

Kuba

Uczciwe podejście do klienta, a folie ochronne na lakier działają tak, jak wskazują pracownicy salonu.

Lucas

Dużo pakietów usług odświeżających cały samochód do wyboru, no i i ludzie, którzy z pasją realizują zadania.

Zostaw merytoryczną opinię o Souczek Detailing Maciej Souczek - Kielce

• Jak się pracuje w Souczek Detailing Maciej Souczek?

Zobacz opinie na temat firmy Souczek Detailing Maciej Souczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Souczek Detailing Maciej Souczek?

Souczek Detailing Maciej Souczek
  • Wincentego Witosa 72G