Opinie o P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej w Katowice

kampio chłopaki do wzięcia

dbają o prawidłowe relacje między pracownikami, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. ALE UBAW PO PACHY HASŁO ROKU 2016 !!!!!!!!!!! PRZYJMIJ SIĘ TO ZOBACZYSZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brzoskwinka

Hej, ale dobrze, ze atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.Ciekawe gdzie ? na pewno nie w Warszowicach !

KAPUŚ

W JAS-FBG w Warszowicach powinni ZMIENIĆ ochrone wogóle, biorąod szoferóww podobno jak leci za nic...

Perkoz
@KAPUŚ

Brali,biorą i będą brać teraz i na zawsze..............amen OCHRONA DO WYMIANY !!!!!!!!!!!!!!

Grupa Operacyjna "Bądz Sobą"

Niestety, a w sumie bardzo dobrze od 1 stycznia 2017 roku będą przyjmować młodych na umowę zlecenie za 12 zł netto za godzinę lub niepełnosprawnych z grupami (ze względu na dofinansowanie ) a wszyscy emeryci do domu ! Na działeczkach ośnieżać a w lato podlewać pomidorki a nie pchać się do pracy w ochronie itp.Nareszcie będzie tam gdzie wasze miejsce w domu !!!!!!!!!!! wnuki bawić !!!!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Zenon

zadzwoń sobie do kadr adres firmy oraz kontakt znajdziesz w internecie i się dowiedz gdzie i kogo potrzebują

Parasol Well

Potrzebują do Warszowic na jas-fbg a le tylko z grupami inwalidzkimi

Ja Klaudiusz

Piszesz ogólnikowo bez żadnej wiedzy.Firmy zatrudniają niepełnosprawnych z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności bo mają dofinansowanie z PRFON ( Państwowy Fundusz Rechabilitacji Osób Niepełnosprawnych) w wysokości 1200 zł za przyjętego pracownika.Nie ma dofinansowania do stopnia niepełnosprawności stopnia lekkiego.Oczywiście tak zatrudniać mogą tylko firmy ochroniarskie które mają odpisy i są zakładami pracy chronionej inne firmy nie mają takich dofinansowań i odpisów.

KOLEGA KOLEGI

no TO SIĘ PRZYJMIJ ! I PRACUJ !

jeszcze ochroniarz

Od stycznia będzie 13,00 na godzinę tylko co z tego jak roboty nie będzie haha

Yosarian

Dwa lata temu miałem zaszczyt pracować w Warszowicach jestem starszym panem i nie uśmiechało mi się codziennie wbrew kodeksowi pracy po 12 godzin iść do pracy.Po pewnym czasie władze Jas ubzdurały sobie iż potrzeba zatrudnić ochroniarzy z licencją i uzbrojonych co świadczy o poziomie inteligencji owych władz Kogoś trzeba było usunąć na miejsce uzbrojonych -Padło między innymi na mnie a wyboru tego dokonali zwykli pracownicy (konkretnie dwie osoby) ,Przez kilka tygodni nie zostałem powiadomiony iż umowa została rozwiązana Ostatnio w rozmowie z na fb z byłym dowódcą zmiany rozmawiałem na ten temat (Facet młodszy o połowę a odnosił się nie tylko do mnie jak do gówniarza) i stwierdził że nie byłem w porządku co rozbawiło mnie do łez-na nikogo nie donosiłem jak trzeba było zostałem Faceta który mnie wytypował do domu podwiozłem jedynie to miałem dość bez odpoczynku codziennie chodzić do pracy (co to jest 12 godz wolnego po nocce ?) to jest chore widocznie tombor za to kasował większą kasę. Do dziś nie mogę wyjaśnić tajemniczego usunięcia mnie z tej pracy.Zgodnie z moimi przypuszczeniami licencjonowani wytrzymali dwa mieś i widzę dawne porządki chcę tylko prawdy że może za gruby jestem i nie reprezentatywny -no ale wszyscy milczą jak zaklęci

@Yosarian

Popytaj innych o dowódcy Andrzeju zwanym łysym był za ludzmi bronił każdego aby nikogo nie zwalniali był naprawdę prawdziwym dowódcą nie to co teraz nawet nie są cieniami jego legendy ale widzisz tacy jak on nie podobają się innym czyli firmie Tombor oraz płacącym im firmie Jas-Fbg Warszowice i po prostu się go pozbyli ja zwolniłem się zaraz po nim.Nie dziwi mnie to co się stało z tobą to normalna praktyka w Warszowicach.

nie

nie przyjmujcie się, poczekajcie do stycznia jak będzie 12 zł na rękę za godzinę

@nie

12 może i będzie ale kto je zapłaci ?

cieć
@ja

Przecież pani Premier obiecała to da .Poza nią chyba nikt myslący się nie łudzi.

Jedna z przyzwoitszych firm ochroniarskich -zarobki nie za wysokie ale takie czasy .Może przyjdą lepsze.Jedno jest pewne że to nie są oszuści ,cwaniacy i manipulatorzy. Podoba mi się że gonią nierobów i że dają wypłatę na czas .Oby tak dalej!

@pracownik

Gdyby zwalniali nierobów to musieliby zakończyć działalność

żałosne
@pracownik

Marne i śmieszne ratowanie reputacji firmy ,wypłaty na czas a która firma ochroniarka nie płaci na czas ? Wypłata na czas 4,50 na godzinę no szacun można z takiego wynagrodzenia odłożyć na wczasy ,samochód,i co sobotni melanż normalnie rozpusta ! jak napisałeś oby tak dalej !!!! Taka super firma to może płaci za dużo powinniście dla firmy zgodzić się na mniejszą stawkę na 3 zł netto !

kierowca Jas-Fbg

Firma Jas-Fbg bardzo zainwestowała w udoskonalenie systemu komunikacji i odprawiania pojazdów w Warszowicach co bardzo się chwali,jednak powinni zainwestować w system seven guard to znaczy zamontować kilka punktów do odbijania aby pracownicy ochrony w dni wolne od pracy czyli w piątki soboty i niedziele oraz dni kiedy nie pracuje biuro ani nikt z Jas- Fbg po prostu odbijali punkty kontrolne co 15-20 minut a nie siedzieli na internecie i nudzili się w wolne dni co niestety ma miejsce co zauważyłem z swoich obserwacji.Ziewanie i oglądanie filmów kiedy Jas-Fbg nie pracuje to nie jest dobra wizytówka firmy ochroniarskiej tak szacownej firmy jak Jas-Fbg Warszowice.

@kierowca Jas-Fbg

Cała prawda popieram opinie !!!!!!!

kierowca Jas-Fbg

Od 1 stycznia 2017 wchodzi ustawa na umowę zlecenie 12 zł brutto za godzinę i wszyscy emeryci itp idą do domu bo nie będzie się ich opłacało przyjmować za taką stawkę firmy wybiorą niepełnosprawnych do których jest dofinansowanie tak że zleceniowcy zróbcie sobie pożegnalne zdjęcie z kolegami i koleżankami bo od stycznia już do domu wnuki bawić !

Kipuś

Emeryci do domu !!!!

pracownik Tombor

Możesz się starać jak tylko możesz na jas-fbg w ochronie to twoją premią będzie stanie na dworze za 4,60 netto za godzinę pracy !!

kierowca

Dziwne że życzenia są tylko dla pani Grażyny CIEKAWE ...

@kierowca

Nie wiem co jest takie dziwne i ciekawe ? po prostu ja i wielu kierowców uważamy że Pani Grażynka jest przesympatyczna a może myślisz o teorii spiskowej pewnie o sztucznej mgle i o ściętej brzozie ?

Kierowcy

Ciepłych i udanych świąt wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym.Życzą wszyscy kierowcy przesympatycznej Pani Grażynie z ochrony.

po rekrutacji

WITAM JAK MI POWIEDZIELI ŻE NA GODZINE MAJĄ 4,50 ZŁ TO MI SIĘ ODECHCIAŁO STAĆ NA DWORZE I PO REKRUTACJI NIECH SOBIE SAMI ZA TYLE ROBIĄ KIEROWNICY I WŁAŚCICIELE FIRMY ! NIE POLECAM NIKOMU WSTYD TAKĄ STAWKĘ PROPONOWAĆ !

kandydat
@po rekrutacji

Co 4,50 za godzinę ?????? więcej zarabia babcia co siedzi na targu z jajkami i pietruszką !!! nie macie godności za tyle pracować !

kierowca Jas-Fbg

Wyłączyć ochronie internet w Warszowicach !!! tylko siedzą na internecie non stop !!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej - Katowice

• Jak się pracuje w P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej?

Kandydaci do pracy w P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej
2.7/5 Na podstawie 150 ocen.
  • Zbożowa 38
    40-657 Katowice