P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej

Katowice

Opinie o P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej

Natalia

Witajcie, Mam pytanie czy aby dostać się do pracy jako pracownik ochrony od razu trzeba posiadać licencję ochroniarską czy można ją w trakcie wyrobić? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

Kamka

Najlepszy Ochroniarz w Tombor z jakim pracowałem Rysiu Kummer idzie się dużo od niego nauczyć 4 lata ponad w Tombor pozdrawiam

calineczka

Bardzo dobra firma chyba najlepsza z wszystkich firm ochroniarskich w Polsce bardzo duży szacunek do pracownika polecam wszystkim tą firmę !!!!!!!!

zainteresowany
@calineczka 06.03.2017 12:57

Chyba nie calineczka a celineczka T ?

kompot

Stanie pod płotem w Warszowicach w deszcz,mróz,słońce ,wiatr polecam taki preparing zarządowi Tomboru ! Bear Grylls tam był zobaczył i stwierdził nie dam rady !

slon

Tombor dla emerytów górniczych Malo im 6 tysięcy jeszcze 300godzin

robol

Tombor jest dla emerytów i to na szybie 5 tam to dopiero rządzą nietykalni

Ci Wielcy !

Lepiej być skromnym i pracować na siebie niż udawać wielkiego i nie miec na chleb. - Salomon

Kiepura

Nie żałuj ,nie żałuj,nie żałuj jak są to ich nie żałujecie a jak odchodzą to niby wam ich brakuje to dopiero paradoks ...................co nie ?

maoa

No dobrze, ale jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na kierownika projektu unijnego? Warunki pracy są całkiem dobre, bo przecież dbają o przyjacielskie relacje, ale atmosfera najwazniejsze że dopisuje między nimi.

kampio

wyślij c.v czekaj jak cię wezwę na rekrutację i koniec robisz z tego jakiś problem jak byś miał rozmawiać /rozmawiała z Putinem na temat zniesienia embarga na export jabłek !!!

Paramond

wyślij c.v popracuj i sam zobaczysz to chyba proste jeśli cię oczywiście przyjmą !

Koss

Przyjmij się popracuj i potem sam zobaczysz

kampio chłopaki do wzięcia

dbają o prawidłowe relacje między pracownikami, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. ALE UBAW PO PACHY HASŁO ROKU 2016 !!!!!!!!!!! PRZYJMIJ SIĘ TO ZOBACZYSZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brzoskwinka

Hej, ale dobrze, ze atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.Ciekawe gdzie ? na pewno nie w Warszowicach !

KAPUŚ

W JAS-FBG w Warszowicach powinni ZMIENIĆ ochrone wogóle, biorąod szoferóww podobno jak leci za nic...

Perkoz
@KAPUŚ 11.09.2016 11:58

Brali,biorą i będą brać teraz i na zawsze..............amen OCHRONA DO WYMIANY !!!!!!!!!!!!!!

Grupa Operacyjna "Bądz Sobą"

Niestety, a w sumie bardzo dobrze od 1 stycznia 2017 roku będą przyjmować młodych na umowę zlecenie za 12 zł netto za godzinę lub niepełnosprawnych z grupami (ze względu na dofinansowanie ) a wszyscy emeryci do domu ! Na działeczkach ośnieżać a w lato podlewać pomidorki a nie pchać się do pracy w ochronie itp.Nareszcie będzie tam gdzie wasze miejsce w domu !!!!!!!!!!! wnuki bawić !!!!

Zenon

zadzwoń sobie do kadr adres firmy oraz kontakt znajdziesz w internecie i się dowiedz gdzie i kogo potrzebują

Parasol Well

Potrzebują do Warszowic na jas-fbg a le tylko z grupami inwalidzkimi

Ja Klaudiusz

Piszesz ogólnikowo bez żadnej wiedzy.Firmy zatrudniają niepełnosprawnych z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności bo mają dofinansowanie z PRFON ( Państwowy Fundusz Rechabilitacji Osób Niepełnosprawnych) w wysokości 1200 zł za przyjętego pracownika.Nie ma dofinansowania do stopnia niepełnosprawności stopnia lekkiego.Oczywiście tak zatrudniać mogą tylko firmy ochroniarskie które mają odpisy i są zakładami pracy chronionej inne firmy nie mają takich dofinansowań i odpisów.

KOLEGA KOLEGI

no TO SIĘ PRZYJMIJ ! I PRACUJ !

jeszcze ochroniarz

Od stycznia będzie 13,00 na godzinę tylko co z tego jak roboty nie będzie haha

Yosarian

Dwa lata temu miałem zaszczyt pracować w Warszowicach jestem starszym panem i nie uśmiechało mi się codziennie wbrew kodeksowi pracy po 12 godzin iść do pracy.Po pewnym czasie władze Jas ubzdurały sobie iż potrzeba zatrudnić ochroniarzy z licencją i uzbrojonych co świadczy o poziomie inteligencji owych władz Kogoś trzeba było usunąć na miejsce uzbrojonych -Padło między innymi na mnie a wyboru tego dokonali zwykli pracownicy (konkretnie dwie osoby) ,Przez kilka tygodni nie zostałem powiadomiony iż umowa została rozwiązana Ostatnio w rozmowie z na fb z byłym dowódcą zmiany rozmawiałem na ten temat (Facet młodszy o połowę a odnosił się nie tylko do mnie jak do gówniarza) i stwierdził że nie byłem w porządku co rozbawiło mnie do łez-na nikogo nie donosiłem jak trzeba było zostałem Faceta który mnie wytypował do domu podwiozłem jedynie to miałem dość bez odpoczynku codziennie chodzić do pracy (co to jest 12 godz wolnego po nocce ?) to jest chore widocznie tombor za to kasował większą kasę. Do dziś nie mogę wyjaśnić tajemniczego usunięcia mnie z tej pracy.Zgodnie z moimi przypuszczeniami licencjonowani wytrzymali dwa mieś i widzę dawne porządki chcę tylko prawdy że może za gruby jestem i nie reprezentatywny -no ale wszyscy milczą jak zaklęci

@Yosarian 30.06.2016 14:50

Popytaj innych o dowódcy Andrzeju zwanym łysym był za ludzmi bronił każdego aby nikogo nie zwalniali był naprawdę prawdziwym dowódcą nie to co teraz nawet nie są cieniami jego legendy ale widzisz tacy jak on nie podobają się innym czyli firmie Tombor oraz płacącym im firmie Jas-Fbg Warszowice i po prostu się go pozbyli ja zwolniłem się zaraz po nim.Nie dziwi mnie to co się stało z tobą to normalna praktyka w Warszowicach.

nie

nie przyjmujcie się, poczekajcie do stycznia jak będzie 12 zł na rękę za godzinę

ja
@nie 22.06.2016 11:58

12 może i będzie ale kto je zapłaci ?

cieć
@ja 28.06.2016 00:17
12 może i będzie ale kto je zapłaci ?

Przecież pani Premier obiecała to da .Poza nią chyba nikt myslący się nie łudzi.

Jedna z przyzwoitszych firm ochroniarskich -zarobki nie za wysokie ale takie czasy .Może przyjdą lepsze.Jedno jest pewne że to nie są oszuści ,cwaniacy i manipulatorzy. Podoba mi się że gonią nierobów i że dają wypłatę na czas .Oby tak dalej!

@pracownik 14.06.2016 21:25

Gdyby zwalniali nierobów to musieliby zakończyć działalność

żałosne
@pracownik 14.06.2016 21:25

Marne i śmieszne ratowanie reputacji firmy ,wypłaty na czas a która firma ochroniarka nie płaci na czas ? Wypłata na czas 4,50 na godzinę no szacun można z takiego wynagrodzenia odłożyć na wczasy ,samochód,i co sobotni melanż normalnie rozpusta ! jak napisałeś oby tak dalej !!!! Taka super firma to może płaci za dużo powinniście dla firmy zgodzić się na mniejszą stawkę na 3 zł netto !

kierowca Jas-Fbg

Firma Jas-Fbg bardzo zainwestowała w udoskonalenie systemu komunikacji i odprawiania pojazdów w Warszowicach co bardzo się chwali,jednak powinni zainwestować w system seven guard to znaczy zamontować kilka punktów do odbijania aby pracownicy ochrony w dni wolne od pracy czyli w piątki soboty i niedziele oraz dni kiedy nie pracuje biuro ani nikt z Jas- Fbg po prostu odbijali punkty kontrolne co 15-20 minut a nie siedzieli na internecie i nudzili się w wolne dni co niestety ma miejsce co zauważyłem z swoich obserwacji.Ziewanie i oglądanie filmów kiedy Jas-Fbg nie pracuje to nie jest dobra wizytówka firmy ochroniarskiej tak szacownej firmy jak Jas-Fbg Warszowice.

@kierowca Jas-Fbg 12.06.2016 07:06

Cała prawda popieram opinie !!!!!!!

kierowca Jas-Fbg

Od 1 stycznia 2017 wchodzi ustawa na umowę zlecenie 12 zł brutto za godzinę i wszyscy emeryci itp idą do domu bo nie będzie się ich opłacało przyjmować za taką stawkę firmy wybiorą niepełnosprawnych do których jest dofinansowanie tak że zleceniowcy zróbcie sobie pożegnalne zdjęcie z kolegami i koleżankami bo od stycznia już do domu wnuki bawić !

Kipuś
@pracownik 17.05.2016 15:45

Emeryci do domu !!!!

pracownik Tombor

Możesz się starać jak tylko możesz na jas-fbg w ochronie to twoją premią będzie stanie na dworze za 4,60 netto za godzinę pracy !!

kierowca

Dziwne że życzenia są tylko dla pani Grażyny CIEKAWE ...

@kierowca 28.03.2016 22:57
Dziwne że życzenia są tylko dla pani Grażyny CIEKAWE ...

Nie wiem co jest takie dziwne i ciekawe ? po prostu ja i wielu kierowców uważamy że Pani Grażynka jest przesympatyczna a może myślisz o teorii spiskowej pewnie o sztucznej mgle i o ściętej brzozie ?

Kierowcy

Ciepłych i udanych świąt wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym.Życzą wszyscy kierowcy przesympatycznej Pani Grażynie z ochrony.

po rekrutacji

WITAM JAK MI POWIEDZIELI ŻE NA GODZINE MAJĄ 4,50 ZŁ TO MI SIĘ ODECHCIAŁO STAĆ NA DWORZE I PO REKRUTACJI NIECH SOBIE SAMI ZA TYLE ROBIĄ KIEROWNICY I WŁAŚCICIELE FIRMY ! NIE POLECAM NIKOMU WSTYD TAKĄ STAWKĘ PROPONOWAĆ !

kandydat
@po rekrutacji 06.03.2016 14:32

Co 4,50 za godzinę ?????? więcej zarabia babcia co siedzi na targu z jajkami i pietruszką !!! nie macie godności za tyle pracować !

kierowca Jas-Fbg

Wyłączyć ochronie internet w Warszowicach !!! tylko siedzą na internecie non stop !!!

kolega

ALE TO WSZYSTKO NUDNE I ŻAŁOSNE ZMIEŃCIE TEMAT

kolega kolegi
@kolega 01.02.2016 10:02
ALE TO WSZYSTKO NUDNE I ŻAŁOSNE ZMIEŃCIE TEMAT

PO TO JEST FORUM !!!

kierowca

Jestem kierowca na JAS-FBG i z niektórymi kierowcami mamy odmienne zdanie ta temat ochrony .Ludzie stoją po pare godzin na dworze czy to zima,mróz czy deszcz oni stoją za parę groszy żeby przeżyć i co tu chwalic tych co siedzą w srodku w czym oni sie róznią od innych tym że ktoś komputerem umie sie posługiwać dla mnie to śmieszne .Kazdy wykonuje to co umi i kazdy się stara i dlatego firma ich docenia bo kto by czymał nierobów .Na Jasie pracują dwie kobiety i obie wykonują swoja prace tak jak umieją i mamy do tych pań taki sam szacunek do pani Agnieszki która pracuje od samego poczatku powstania Jas-fbg i do pani Grazyny która pracuje od niedawna nie ma tu kogo chwalic .Jako kierowca po rozmowie z kolegami wiem ze nikt z nas nie wychwala tej pani uwazamy że ta pani wykonuje swoje powiezone obowiązki .Wiec kolego ktuy to wypisujesz to przestan bo niezasz prawdy jak jest i nie osmiszaj sie tymi wypisami na temat tej pani bo to załosne

kierowca JAS-FBG
@kierowca 30.01.2016 20:37

czymał,ktuy,co umi ,- to tylko niektóre wybrane błędy twoich wypocin na poziomie szkoły specjalnej.Pracowniku ochrony nie podszywaj się pod kierowców po to jest wypowiedz pracownika ochrony.Pracownicy którzy stoją na dworze na mrozie i deszczu no cóż jak się przyjmowali to wiedzieli za ile i co będzie należało do ich obowiązków więc nie wiem w czym problem.Skomlesz tu wręcz z twoich wypocin wnioskuję,że błagasz o dobre opinie o innych pracowniach ochrony to ty się ośmieszasz bo nie masz swojej godności.Piszesz że pracują dwie kobiety pamiętaj nie staż się liczy a umiejętności możesz wnioskować do firmy aby dali medal za staż pracy Agnieszce.Jak chcesz się wypowiadać to poproś kogoś o większym ilorazie inteligencji aby pomógł ci napisać co "myślisz".Poprzednik napisał że siedzicie na internecie zakładowym no właśnie też to widziałem.

kierowca SM Mlekovita
@kierowca 30.01.2016 20:37

Ludzie stoją po pare godzin na dworze czy to zima,mróz czy deszcz oni stoją za parę groszy żeby przeżyć - NAJWIDOCZNIEJ DO INNEJ ROBOTY SIĘ NIE NADAJĄ !

KOLEGO JUZ DOSC POCHWAŁ NA TA PANIA GRAZYNE BO TO NUDNE WIDAC ZE TO JEDNA I TA SAMA OSOBA PISZE A MOZE KOLEGO TY DO TEJ PANI COS CZUJESZ ŻE SIE NIĄ TAK ZACHWYCASZ BO MY KIEROWCY TRAKTUJEMY JA JAK KAZDZ INNĄ OSOBE KTÓRA PRACUJE NZ OCHRONIE CZEMU NIE NAPISZESZ COS NA INNEGO PRACOWNIKA OCHRONNY TAM PRACUJA INNI I CO WSZYSCY SA DO NICZEGO PRZESTAŃ SIE OSMIESZAC

Całus
@pracownik 27.01.2016 23:45

Pocałuj tą Panią Grażynkę w pipcię a wtedy się spełnisz

KONEKT
@Całus 25.03.2017 12:39
Pocałuj tą Panią Grażynkę w pipcię a wtedy się spełnisz

NA PEWNO BYŁABY TO PRZYJEMNOŚĆ DLA DWÓCH STRON I CAŁUJĄCEJ OSOBY I DLA OBCAŁOWYWANEJ !

kierowca SHENKER

Pani Grażynko jak Pani miło obsługuje nas kierowców profesjonalizm przy Pani miłym głosie nie odczuwa się niskich temperatur pozdrawiam Panią.Ochrona Warszowice Pani Grażynka to dla was przykład do naśladowania !!!

fm logistic
@kierowca SHENKER 22.01.2016 07:03

SUPER PROFESJONALIZM U PANI GRAŻYNKI Z OCHRONY JAS-FBG WARSZOWICE.BARDZO MIŁO KIEDY PANI GRAŻYNKA JEST W PRACY NA ZMIANIE!!! WZÓR DO NAŚLADOWANIA DLA WSZYSTKICH BARDZO PRACOWITA,MIŁA,KULTURALNA KOBIETA.KIEROWCY NA RADIO CB JUŻ PANIĄ GRAŻYNKĘ WYCHWALAJĄ.BRAWO DLA ZARZĄDU FIRMY TOMBOR ZA PRZYJĘCIE PANI GRAŻYNKI DO OCHRONY ALE TALENT SIĘ MARNUJE RACZEJ WIDZĘ TĄ PANIĄ JAKO DOWÓDCĘ CAŁEJ OCHRONY JAS-FBG.JAK SIĘ WEJDZIE DO POMIESZCZENIA GDZIE PANI GRAŻYNKA EWIDENCJONUJE SAMOCHODY JEST CZYŚCIUTKO,POSPRZĄTANE PACHNIE AŻ MIŁO A JAK SIĘ WEJDZIE DO POMIESZCZENIA GDZIE SIEDZI DOWÓDCA NA GŁÓWNEJ BUDCE GDZIE SĄ SZLABANY WYJAZDOWO-WJAZDOWE TO KOSZMAR BRUD SMRÓD ITP.

do Mariusz

Zarobki w złotówkach ale napis ile bo my pracujmy za 4,40 netto na rękę nikogo nie straszę tylko piszę prawdę a jaką przyjemność można czerpać z 4.40 zł na godzinę chyba że potraktujesz pracę jako charytatywną z tą stawką jako ochrona-wolontariat.

były pracownik

ODRADZAM ! Wszystkim, którzy rozważają pracę w tej firmie - szczerze nie polecam, w szczególności pracy w siedzibie, w Katowicach. Prezes firmy bardzo delikatnie ujmując ma zaburzenia psychiczne - nie szanuje pracowników, wyzwiska, krzyki, pomiatanie ludźmi są na porządku dziennym. Mobbing ma tam miejsce każdego dnia, a co gorsze ludzie tkwią tam...bojąc się zmiany pracy ! We wcześniejszych komentarz wspomniano o zarobkach... oczywiście firma proponuje śmieszne stawki.. Jedynym pozytywem, jeśli można to tak nazwać była forma zatrudnienia - umowa o pracę. Wszystkim, którzy mają wyższe ambicje i plany rozwoju zawodowego - ODRADZAM !

Pracownik Tombor

I co poeta miał na myśli ??? jakie 2500 zł ??? może czas przejść na ziółka takie jak rumianek lub melisa

do Jan

Zarobek 2500 ale koron czeskich !

do Jan

CZŁOWIEKU TRZEBA CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM JUŻ KOLEGA NAPISAŁ JAK BRZMI NOWA NOWELIZACJA USTAWY OWSZEM ODPROWADZAŁO SIĘ Z UMOWY-ZLECENIA SKŁADKĘ NA ZUS ALE JAKĄ OD 5 ZŁ DO 60 ZŁ NA MIESIĄC A NOWELIZACJA MÓWI O PEŁNYM OZUSOWANIU WIĘC OD NAJNIŻSZEJ SKŁADKI ZUS TJ. 500-560 ZŁ WIĘC FIRMOM NIE BĘDZIE SIĘ OPŁACAĆ NA UMOWĘ-ZLECENIE TYLKO PRZYJMOWAĆ NA UMOWĘ O PRACĘ ALE NIEPEŁNOSPRAWNYCH BO ZA NICH JEST DOFINANSOWANIE Z PFRON A TY JESZCZE PISZESZ O NEGOCJACJACH W SPRAWIE UMÓW O PRACĘ JAK JESTEŚ ZDROWY TO NIE WIEM CO ROBISZ W OCHRONIE JEST TYLE ZAKŁADÓW KTÓRZY PRZYJMUJĄ NA UMOWĘ O PRACĘ TYLKO TAM TRZEBA PRACOWAĆ,WIĘC ZDROWI NIE NARZEKAJCIE TYLKO PRACUJCIE.

BARDZO DOBRA FIRMA I BARDZO DOBRA PRACA W WARSZOWICACH ALE DLA TYCH CO SIEDZĄ PO DACHEM W CIEPEŁKU

pracownik Tombor zlecenie

Nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach społecznych, której celem jest "ozusowanie" części tzw. umów śmieciowych, została przyjęta przez Senat bez poprawek. Oznacza to, że od 1 stycznia 2016 r. powstanie obowiązek odprowadzania składek do ZUS od wszelkich umów zleceń do wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę.Nowela uniemożliwia też zawieranie podwójnych umów, w taki sposób, aby unikać "ozusowania". Dotychczas unikanie płacenia składek było możliwe przy zawarciu dwóch umów - jednej na niską kwotę, od której odprowadzana była niska składka i drugiej, z wyższą kwotą, która nie była oskładkowana.CIEKAWE CO BĘDZIE Z NAMI OD STYCZNIA

po rozmowie kwalifikacyjnej

Zdrowy ma stawke na zlecenie 4,50 netto stoisz pod płotek jak miotła w kącie jak ten patyk wbity w g...o , śnieg,deszcz,wiatr hula a ty jak ten głupi stoisz przy płocie popytałem tam co robią i wiem i wolę co innego szukać

ochrona Katowice

stawka na zlecenie 4,50 zł !!!

ogłoszenie

ogłaszają się w pup Żory -ochrona mienia, patrolowanie chronionego terenu, prowadzenie dokumentacji obiektowej,wykształcenie min. podstawowe, osoby nie mogą być karane, oferta zarówno dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności i osób pełnosprawnych,Wysokość wynagrodzenia brutto 6,35

fan blondynki

a jak inna blondynka Kasia (ochrona tauron ciepło siemianowice)od 2 lat ugania się za kierowcą z taurona to jest ok ? ciekawe czy tegorocznyego sylwestra znowu zorganizuje na bazie...

pracownik Tombor
@fan blondynki 27.11.2015 21:16

To wystarczy zgłosić kierownikowi co się wyrabia i Panią Kasię wysłać do kolejki do urzędu pracy niech tam robi imprezy.

pracownik TOMBOR

Mi sie dobrze pracuje z Grażyną i te pozytywne opinie które otrzymuje są w pełni uzasadnione a dla wszystkich którzy inaczej o niej myślą zacytuję tu aforyzm- Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.

kierowca

PRZESTAŃCIE JUŻ WYCHWALAĆ TA PANIĄ GRAŻYNĘ BO TO NUDNE JAK FLAKI Z OLEJEM ŻEBYŚCIE Z TEJ PANI ZARAZ ŚWIĘTEJ NIE ZROBILI NORMALNIE PRACUJE JAK KAZDY I NIE MA SIĘ CZYM ZACHWYCAĆ .

@kierowca 21.11.2015 16:03

A CO CI ŻAL ŻE O TOBIE NIE PISZĄ WIDOCZNIE NIE ZASŁUŻYŁEŚ/AŚ , A PRACUJE O WIELE LEPIEJ NIŻ WSZYSCY I TO JEST FAKT !!

@kierowca 21.11.2015 16:03

Podpisuje się kierowca a pisze pracownik/pracownica ochrony wiadomo żal d..ę ściska

Kierowca Jas-Fbf

Pani Grażynka to pełny profesjonalizm ,pełna kultura ,fachowość cała ochrona JAS-FBG powinna się od niej uczyć ! Wszelkie negatywy które są pisane na Panią Grażynę wynikają z śmiesznej zazdrość reszty ochrony ,zamiast zazdrościć tej Pani że ma taki szacunek wśród wszystkich to popracujcie nad sobą i swoim podejściem do pracy.

kierowca JAS-FBG

Pozdrowienia dla Grażynki z ochrony !!

Zostaw opinię o P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej