BULARZ AUTO SP. Z O.O.

Żywiec

Opinie o BULARZ AUTO SP. Z O.O.

chlopek

Mnie spotkalo cos podobnego umowilem sie na wymianę oleju na 9 a jak przyjechałem okazalo sie ze musze poczekać"chwile" jak powiedzial sprzedawca po czym po 20 minutach dopiero wjechalem...i jeszcze okazalo sie ze aby wymiana byla gratis musze kupic olej i 2 filtry...nikt mnie wcześniej o tym nie informował...amatorka przez duże a...omijac szeeerokim lukiem.

Klient

Przyjechałem na wymiane tłumika(wymiana gratis),pomimo że umówiłem sie dzień wcześniej to czas oczekiwania-1 godz.Mechanicy mają czas-plotki,narady,jeden drugiego pyta co z tym zrobić-pseudomechanicy. Nie szanuje sie czasu klienta.

?

po opuszczeniu warsztatu mialem klopoty na drodze okazalo sie ze zamiast usunac usterke pracownicy warsztatu skasowali blad w komputerze olewajac awarie

Zostaw opinię o BULARZ AUTO SP. Z O.O. - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BULARZ AUTO SP. Z O.O.