Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Czerwi

Pan niewiadomek powinien dostać dochodzenie za opuszczanie stanowiska pracy przed 14 i tak nic nie robi tylko siedzi w biurze i przegląda strony internetowe wten spoub udaje że zamyka Zr-ki wyślę jeden raport dzienny i się jezy te szczurzy usmieszek smiejej się jak dziwą przed stosunkiem pajacyk nic nie potrafi zamiast na hali coś robić ukrywa się w biurze serwisu Pan Morgan nie umivpilnowac swoich ludzi robią co chcą i naciągają firmę na straty

produkcjusz

Brawo Pesa ! Na roznego rodzaju portalach chwalicie się z wykonania i sprzedazy wszystkich tramwajów przed czasem a tymczasem cala zaloga z tej hali zostala bez pracy gdzie spokojnie można było rozlozyc produkcje na poczatek 2022 roku i ludzie mieliby co robic a tak wszystko się sypie. Ludzie rzucani są po roznych działach jak smieci i masowo się zwalniaja. Ale jakie ma to wszystko znaczenie skoro gruba kasa za wykonanie planu rocznego jest juz w kieszeni no nie ??? Ciekawe kim bedziecie produkowac kolejne tramwaje bo do czasu nowego kontraktu polowy ludzi pewnie już nie bedzie. Brawo WY ! P.S. Solaris strajkuje bo maja jaja i honor. W Pesa sa zwiazki ale tylko zeby byc i brac kase. Jeszcze nic dobrego dla pracownika nie wywalczyli. Wszystkim szczerze odradzam pracy w tej firmie. Na kazdym kroku dostaniecie wiecej na start niz te wasze zalosne 20 brutto.

Klakier
@produkcjusz

Jakie żałosne 20 zł brutto,mam 18 zł brutto i udaję że pracuję.

Pavel

jakie wynagrodzenie w danej firmie na stanowisku pracownika serwisu? i gdzie większość pracy odbywa się w Krakowie lub w podróży służbowej?

Kukas
@Pavel

A po polsku jak to będzie?

Michu

Ty tam pracuj jak należy na p3, a nie tu wypisujesz... mam Cie na oku ;)

Leszno
Szymon

Ja rozumie że duże firmy podpisują umowy z pośrednikami pracy , agencjami pracy. No ale miły by było, gdyby taka agencja pracy , pośrednik pracy nie informowali kandydata że do pracy można jedynie się dostać przez jego działalność ;) Tak na przyszłość napiszę ;) Bo tym tracicie ludzi którzy by chcieli u Was pracowac ;)

@Szymon

Ale w pasie oto chodzi żeby było jak najwięcej pracowników z firm zewnętrznych bo ktoś u góry na krzesłach ma na tym interes . Są tacy co nic nie potrafią a i tak ich trzymają ,bo sztuka się liczy im więcej ludzi z firm zewnętrznych tym większa kasa dla tych u góry!

Oj poloczki obcokrajowcy maja kilka razy większą stała stawkę, darmowe zakwaterowanie , jedzenie i transport frajerzy.

Gotek

Panowie mam pytanie czy na tramwajach pracuje dalej mistrz Janowski ?

Babol
@Gotek

Niestety tak. Porażka

Andżei
@Babol

Dlaczego niestety? Dlaczego porażka?

Najman
@Andżei

Jezeli mistrzem zostaje Gość ktory nie ma bladego pojecia o pracy na produkcji. Po studiach chyba plastycznych.. to cos jest nie halo. Albo jakas rodzina Grzegorza C. Albo jest mega dupowlazem.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Elektryk

Zdzicha, gdzieś się zgubił po śniadaniu. A robota czeka.

Mikolajek

To ten mistrz plastyk konserwator zabytkow ktory jakims cudem dostal tą posade i nie ma bladego pojecia o robocie. Chyba pracuje xd

Nono

Co tam z afera korupcyjna? Gazeta wyborcza już poinformowana? Oj będzie się działo

jojo
@Nono

gazeta nie ale blazej sprzedawczyk tak tyle wystarczy aby wszyscy sie dowiedzieli

Žigolo
@jojo

temu prawiczkowi nic innego nie zostalo tylko picie kawki z panciem i zaganianie wszystkich przy okazji

@Žigolo

ty sie zigolo nie odzywaj tylko za te tej swoje dziewczyny z ukrainy wez bo cienko ci idzie od ostatniej wtopy twojej

rolnik

zigolo juz po tym wszystkim jest przekreslony u dziewczyn z ukrainy minelo tyle czasu a ludzie dalej beke z tego majom

DO POLAKÓW

ZROBILIŚCIE SOBIE Z UKRAIŃCÓW KOLEGÓW TO TERAZ MACIE ZAPŁATE TAKĄ JAK TO WY BYLIBYŚCIE W OBCYM KRAJU.NA P2 UKRAIŃCY MAJĄ GODZINNĄ PRZERWĘ ŚNIADANIOWĄ,ODOPWIEDZIALNOŚCI ŻADNEJ BO ONI SWOJĄ STAWKĘ DOSTAJĄ I NIKT IM JEJ NIE OBNIŻY,BAWIĄ SIĘ KOMÓRKAMI I ZE STRONY KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ ŻADNEJ REAKCJI.SAM BYŁEM ŚWIADKIEM JAK ukrainiec ZP2 KURDUPEL Z TAK ZWANEGO WYGŁUSZANIA PODWOZIA BEZCZELNIE I AGRESYWNIE SKAKAŁ DO POLAKA BO TEN JEMU ZWRÓCIŁ UWAGĘ.REKORDY BEZCZELNOŚCI BIJE SPAWACZ KURDUPEL KTÓRY OFICJALNIE I NA GŁOS MÓWI ŻE MA (usunięte przez administratora) BO MA STAWKĘ GODZINOWĄ DO TEGO DODAJE(usunięte przez administratora)I DO WIADOMOŚCI WSZYSTKICH ICH PENSJA TO PRZYNAJMIEJ 3500 BEZ NADGODZIN.ŚMIEJĄ SIĘ Z NAS.NIEDŁUGO BĘDZIEMY ROBIĆ ZA NICH.POZDRAWIAM NIE KUMPEL ukraińców.

Alex
@DO POLAKÓW

bo to prawda,mają wyższe stawki godzinowe na rękę,nam nawet z premia tyle nie wychodzi ,na nadgodzinach są poto żeby być liczy się duża liczba godzin pieniądze same wpadają do potfela

wrrrr
@DO POLAKÓW

Zgadza się.Stoją i nic nie robią a niektórzy z was jeszcze na to pozwalają.Jestem z trójki byłem u was kilka dni i byłem ciężko zdziwiony.Polacy mają cięższą robotę a oni mówią że nie ma to jak na p2.Unas tego nie ma.Wasza wina.

tic
@wrrrr

Nasza?A gdzie nadzór,brygadziści,mistrzowie

Prawda
@DO POLAKÓW

No super nas zrobili. Tylko Ukraińcy mogą zostawać dłużej. Ale zaraz się obudzą i zobaczą że ich plan nie działa to zaraz na nowo zaczną przychodzić. Wala w ciula ostro. No żeby w własnym kraju rodak nie mógł pracować a obcokrajowiec może robić co chce. Wstyd. Ja jeszcze Pamiętam jak Grzegorz C mówił że oni przyjechali tutaj zarobić i trzeba im dać taka możliwość i wtedy też nie było nadgodzin dla Polaków. Tylko dlaczego oni nie budują konstrukcji ? Nie używaj trackera? Nie robią geometri pojazdów ? Tylko robią same drobne rzeczy ? Ta firma to (usunięte przez administratora) jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie mogą podnieść stawki godzinowej jak chcesz dorobić to mogą to robić tylko Ukraińcy

Lonia
@Prawda

Prawda. Wszystko prawda.

@Prawda

Sami sobie jesteście winni , zamiast jak był czas walczyć o podwyżki stawki godzinowej to woleliście robić nadgodziny , przy okazji przez was cierpią Ci co chcą godnie zarabiać w 8 h ! To dzięki takim jak Ty w tej firmie tak jest ! Więc przestań narzekać , jak nie masz szacunku dla samego siebie to nie wymagaj od innych! Ja nie robie w pesie nadgodzin bo na fuchach zarobie trzy a nawet cztery razy więcej niż na nadgodzinach w pesie ! W długi weekend potrafię zarobić tyle co cały miesiąc w pesie! Wiesz jaka jest różnica między balkonem a pesą , balkon rodzinę utrzyma a z wypłaty w pesie nie ! Ale to dzięki takim jak Ty !

Alan
@DO POLAKÓW

Dlaczego są duże różnice w wynagrodzeniu za godzinę na tej samej hali, choć ma się takie same kwalifikacje? To niesprawiedliwe, Czy ktoś mi to może w jakiś sposób wyjaśnić.

Prawda
@Alan

A czy cokolwiek jest sprawiedliwe w tej firmie? Ja słyszałem o spawaczu co ma 20 brutto nie wiem gdzie pracuje ale bardzo współczuję gościowi. Niby jakis młody chłopak. Ale jego to naprawdę bez mydła zrobili. Nie rozumiem rónież tego dlaczego różnią nas tak bardzo stawki. Każdy ma te same uprawnienia umie prawie to samo jedyne co nas różni to hala. Ale nawet jakbyśmy się zamieni projektami to będzie to czyniło kogoś gorszym lub lepszym ? Każdy bo sobie poradził tak samo dobrze bo robota to robota. Tydzień czasu na przestosowanie się do nowości a potem samo wchodzi w krew. Brygadziści i mistrzowie nie staną za nami bo oni już dostali podwyżki. Robotników można wymieniać jak rękawiczki przecież. Ale niedługo się obudzą z ręką w nocniku i nawet ich Ukraińcy nie uratują

@Alan

Solaris strajkuje, a Wy?

egon

U Nas nie ma kto

@Elektryk

W pesie wolą robić nadgodziny !!!

K
@Elektryk

A w Pesie cisza naprawdę jest wam tak dobrze.Zyjecie godnie i nie musicie martwić czy starczy do 10?Wolą zatrudniać ukraińców i im więcej płacić bo to fachowcy a nie jak wy zwykli robole co cicho siedzą.

@K

Coś w ten deseń? - - -> https://ibb.co/1mrd3fR

bolek
@DO POLAKÓW

Potwierdzam. Na P3 stawki polaków 19-23 brutto. Ukraincy maja 22-24 NA RĘKĘ i moga jeszcze dorabiac w nadgodzinach, polacy NIE. Tak szanuje sie pracownika rodaka. Zwykle upodlenie w tym zakladzie.

On
@ja

Jak zwykle dzwonili ale nie w tym kościele...

Siema
@bolek

Ktoś Cie tam na siłę trzyma? Nie podoba się to...... Np. przez pośrednika się zatrudnij, a nie stękasz.

Bartosz

goworkholizm ! czy potrafisz żyć bez gowork.pl?

bolek
@Siema

Zauwazyles pod moim nickiem taki dopisek "byly pracownik" ? Czy zwyczajnie slepy jestes ?? Najwyrazniej to drugie, skoro swoje madrosci nie na czasie mi tu przedstawiasz.

Siema
@bolek

Nie zauważyłem dopisku bo na stronie w wersji dla urządzeń mobilnych się on nie wyświetla. Nie ładnie tak zaraz wyzywać od ślepych, tak Cie w domu wychowali? Jeżeli sam się zwolniłeś to wygląda na to że wyświadczyłeś przysługę Pesie i kolegą z P3, a teraz muszą się z Tobą męczyć gdzie indziej. Pesa potrafi docenić fachowców i tacy dostają 35zl/h, także zarobki które przedstawiłeś wyżej to kolejne niechlubne świadectwo o Twojej osobie xD

Bolek
@Siema

35brutto na P3 ? No wez mnie nie rozśmieszaj, chyba na stanowisku mistrza produkcji. Widac ze jesteś niedoinformowany i oderwany id rzeczywistości wiec nie wypowiadaj sie jak nie masz pojęcia o faktycznych zarobkach na produkcji. Ktos cie podplaca zebys tak slodzil o pesie ? :)

Kamyk
@Siema

No tak ale nie jestem ruskiem

₩₩₩

Pękające tramwaje zagrażające życiu pasażerów to norma w pasie zwali się na motorniczych pociągi Do Niemiec tzw BR wszystkie do poprawy oraz kary jakie nikt nie wie ale już jeden pociąg dostali za darmo i będą następne Italia pekajace wózki poraz trzeci ups warszawa 2 lata serwis czyli z p4 kleją te złomy żeby nie płacić kar postojowych ale prawda jest taka że to wszystko złom wypadające drzwi pękające podwozie oraz mydelnice wyrywające się sprzęgi i korozja ale jak się grzeje palnikiem a następnie leję woda i tnie konstrukcje kilka razy są tego efekty Najlepiej opłacani spawacze z BR tak dobrze spawają ze nawet konstrukcje do Czech będzie robici firma zewnętrzna i za dużo by pisać o pesa tam powinno pojawić się CBŚ i prześwietlić dlaczego mimo braku pracy ukrajnicy zostają nadgodziny po to żeby być i nabijać godziny to są koszty oczywiście Polacy mieli zakaz nadgodzin Dziwne kto za to bierze kasę pod stołem i najlepsze na umowie ukrajnicy maja najniższa krajowa a do łapy dostają ponad 6 tys czy ktoś się za to wreszcie weźmie to jest oszustwo podatkowe na wielka skalę i to nie tylko w pesie ale w całej Polsce ten proceder kwitnie pamiętajmy ze jeżeli oni mają najniższa krajowa na papieże to nie płacą podatku a nawet jak zapłacą to im oddadzą w rozliczeniu bo nie przekrocza progu

sos

Solaris chciał 800zł podwyżki i nie dostał więc zaczęli strajkować.Na co czekasz marionetko z solidarności.Jeśli masz trochę honoru to zrezygnuj z funkcji.

STRAJKKKKK!!!!!

LUDZIE NAJNIŻSZA KRAJOWA WZROSŁA O 7.5 PROCENT.JEST TO 19.70 BRUTTO LUB 2363.56 NA RĘKĘ.JA AKURAT DOSTAJĘ 20 ZŁ. NA GODZINĘ.WIĘC PRAWIE NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ W FIRMIE KTÓRA W MEDIACH JEST KREOWANA NA WZÓR WOJEWÓDZTWA.TO DO WIADOMOŚCI TYCH KTÓRZY TEGO NIE WIEDZĄ I CIESZĄ SIĘ ŻE MOGĄ ROBIĆ NADGODZINY.PODOBNO ZARZĄD LEKCEWAŻY ZWIĄZKI ZAWODOWE I NIE PODEJMUJE ROZMÓW."PANOWIE"ZWIĄZKOWCY MACIE WIELKĄ SIŁE I WIELKIE UPRAWNIENIA JAKO ZWIĄZEK ALE SKORO SIĘ BOICIE TO ZREZYGNUJCIE Z FUNKCJI ALE WCZEŚNIEJ ZRÓBCIE WSZYSTKO ABY ZWIĄZKI BYŁY POZA ZAKŁADEM PRACY.BĘDZIE TO Z KORZYŚCIĄ DLA WAS I DLA NAS.WSZYSCY WALCZĄ I DOSTAJĄ TYLKO NIE pesa.NIE JEST WAM WSTYD.

@STRAJKKKKK!!!!!

A po co związki mają walczyć jak doskonale zdają sobie sprawę że 90 procent pracowników to mięczaki i zamiast stanąć i walczyć o podwyżki, to wolą robić po minimum 70 nadgodzin ! Więc kto za takich cymbałów będzie nastawiał karku !

STRAJKKKK!!!!!
@Stary

BO ZWIĄZKI SĄ OD TEGO ŻEBY REPREZENTOWAĆ I BRONIĆ PRACOWNIKA A SKORO TEGO NIE ROBIĄ TO NALEŻY JE ROZWIĄZAĆ.

@STRAJKKKK!!!!!

To związki powiedzą że strajk i myślisz że ludzie staną a szczególnie Ci co robią nadgodziny, to się bardzo mylisz! Pracuje bardzo długo i znam ludzi ! Może znajdziesz 50 osób co stanie a reszcie strach i nadgodziny im nie pozwolą !

asep
@STRAJKKKK!!!!!

A może trzeba założyć nowy związek ?

turururu
@Stary

Święta racja kolego.Jak już to kiedyś ktoś tu napisał jak ma być dobrze jak prawie wszyscy to wystraszeni którym związki dopłacają do biletów a wypłatą z 2400- 2700 ( bez nadgodzin ) są ,,kimś lepszym,, u siebie na wiosce pod sklepem

STRAJKKKK!!!!!
@turururu

Tu masz rację.Większość należących do związków to tak prymitywni ludzie że zapisali się tam po to aby mieć tańsze bilety.Nie rozumieją sensu istnienia zz.Im wystarczy 2500 i pod sklepem u siebie na wsi są panami.A przewodniczący solidarności razem z grubasem z p3 zacierają ręce że za dopłaty do biletów mają frajerów i za pieniądze ze składek jeżdżą na spotkania związkowe i balują jak paniska.

nick
@STRAJKKKK!!!!!

zwolniłem się 3 lata temu i pracuje obok pesa i zarabiam prawie dwa razy więcej z tego co widzę co tutaj wypisujecie śmieszni jesteście ze wylewacie żale na internecie i zachowujecie się jak ci co życia poza firma nie widza a to właśnie wy bo każdy narzeka a nikt nic nie robi zwolnij się a uwierz ze znajdziesz prace w tym samym miesiącu za większa stawkę tylko strach wam nie pozwala wsiury z pod sklepu związki nic nie robią bo są ustawieni nie ma się co dziwić tylko zazdrościć w pesa każdy się na was dorabia dlatego załóż związek i tez ustaw się na garbach tu pegerusow lub zmień coś na lepsze

Halo

A jakie są następstwa wystosowanego przez związki zawodowe pisma w sprawie regulacji finansowych dla pracowników? Proszę o rzetelne informacje, bo plakaty szumnie zostały rozwieszone, a jaki tego wynik nikt nic nie mowi....

Ktoś
@Halo

Zapewne będzie jak ze wszystkim. Ludzie zaczną się upominać rzuca nadgodziny czy coś innego. I znowu sprawa zniknie. Przeciez w tej firmie liczy się tylko brygada Grzegorza C. On teraz musi załatwić zeby jego ludzie dostali 1200 zł podwyżki a inne robaki po 600 zł. I skończy się na tym, ze oni dostaną ta podwyżkę a cała reszta nie. W tej firmie o to chodzi jak najmniej płacić jak najwięcej robić. A potem się dziwią, ze ludzie robić nie chcą.

Murarz
@Halo

Ni właśnie może zwiazki podadza jakąś informacje chyba ze to bylo tylko pod publike

@Halo

Żądnych podwyżek nie będzie dopóki ludzie będą robić nadgodziny od trzech lat wam to mówię ! Ja będąc prezesem to też bym nie dał bo po co mają tracić podwójne , jak i tak idioci będą robić nadgodziny bez podwyżek! To mój 7 letni syn rozumie! A pracownicy pesy nie!

Hehe
@Halo

Następstwami takich pism są podwyżki lub kolejne premie dla brygadzistów, żeby lepiej gonili ludzi. To jest prosta matematyka, lepiej dać pieniądze kilku brygadzistą niż wszystkim pracownikom... Jak zresztą widać na hali po zachowaniu tych w brązowych mundurkach, wielkie PANY, cwaniakowanie i brak szacunku dla pracowników, a jak mają coś do załatwienia z kierownikiem to się trzęsą ze strachu

@Halo

To jest biznes, jak są ukraińcy co"robią" dużo godzin, to robota idzie i po co dawać podwyżki

Michał Dytman
@Halo

Jak nie pasuje praca w pesie to droga wolna Quip.AG - 18.11.2021 jobs.pl : Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją komponentów i systemów dla branży kolejowej w Niemczech w miejscowości Königsbrück niedaleko Drezna, szukamy kandydatów na stanowisko Elektryka. Opis stanowiska pracy: kompletowanie, łączenie i dopasowywanie części podzespołów pojazdów montaż kabli, wiązek przewodów i systemów połączeń w lokomotywach prace montażowe na podstawie rysunku technicznego przestrzeganie zasad BHP Oferujemy: dlugoterminowa umowa o prace na warunkach niemieckich (niemiecki podatek iubezpieczenie) wynagrodzenie -16 € Brutto / godz.( 1750 € netto, przy 1 klasie podatkowej, 2000 € netto przy 3 klasie podatkowej) bezplatne zakwaterowanie możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora pomoc w załatwieniu wszelkich spraw urzędowych Wymagamy: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku gotowosć do pracy w systemie 3 zmianowym znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na komunikacje w miejscu pracy sumienność i zaangażowanie w prace Agnes Malinowska, Quip AG

Aras
@Michał Dytman

A język niemiecki to niby skond umieć.

xyz
@Aras

Ty nawet polskiego nie znasz głąbie.

Zenek
@xyz

język niepotrzebny

K
@Halo

Od nowego roku trzeba pracować wolniej .Jaka płaca taka praca wstyd podobno pensje tak rosną tylko komu bo nie pracownikom fizycznym w pesa .My robić będziemy za najniższą krajową a taka "firma".Takie kontrakty podpisane

Polak_Serwis_Pesa
@Aras

taaaa, najpierwiej polska język trudna trza ogrniać :D

Młody

A od kiedy trzeba się tłumaczyć komuś że się jest na chorobowym skoro zwolnienia i tak idą od razu elektronicznie do pracodawcy. Czy to jakieś (usunięte przez administratora) czy widzi mi się jakiegoś tam Pawełka?

Aaa
@Młody

Twoim obowiązkiem jest poinformowanie pracodawcy o świadczeniu L4. Kodeks pracy prawdę Ci powie :)

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Spawacz?

Tyu

Wznowi i mało tego wszyscy którzy przyjdą dostaną lepsza stawkę niż Ty. No chyba ze pracujesz w brygadzie Grzegorza. C to Cie nie pobiją. Oni jeszcze sami się wykończą. Co z tego że przyjmą 100 pracowników jak jeszcze trzeba ich wyszkolić a kto ma ich szkolić ją na halach pustki praktycznie.

Cześć wszystkim,mam pytanie do obecnych pracowników,czy przyjmują do Pesy obecnie? Jakie są u was stanowiska?Jakie trzeba mieć kwalifikacje? I na jakie zarobki można liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.

Nikt
@Paweł

kwalifikacje : trzeba być potulnym, trzeba podlizywać się brygadzistom, donoszenie na współpracowników jest mile widziane, a najważniejsze to mieć znajomości, rodzinę. Można zobaczyć ciekawe zjawiska: np zachowanie osób awansujących na brygadzistę lub po zdjęciu z tego stanowiska, ich podejście do pracy zmienia się o 180 o. Pracownicy dostają oceny, a jakby to było jak by brygadziści byli oceniani przez pracowników (?).

Były robol
@Paweł

Nie musisz mieć żadnych u nich liczy się ilość a nie jakość ????

mniej niz zero
@Były robol

robic puder to specjalność

??

I jak tam podwyżki w Pesie ?

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding jako Ślusarz? Jakie macie wrażenia?

Były robol

Miej świadomość, że będziesz robić tam wszystko i nic będziesz od wszystkiego i do niczego, a brygadzista chodź będziesz miał potencjał to i tak spóści go w klozecie. I zapomnij o podwyżce dostaniesz tylko po okresie próbnym i jak przepracujesz 10-15 lat

Kto obsługuje korenspondencję?

Wysłałem zapytanie o pracę. Żadnej odpowiedzi, nawet negatywnej, ani chociaż potwierdzenia, że otrzymali. Gdzie standardy obsługi klienta? Chyba ktoś jest do zwolnienia, jeśli nie wykonuje/nie potrafi wykonywać swoich obowiązków.

@Kto obsługuje korenspondencję?

Ale bzdury piszesz, może się nie nadajesz do w pracy w naszym zespole.

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 323.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 44 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz