Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Martinzly

Jakoś tej kasy nie widzę na kącie ciekawe czy odsetki za zwłokę tez przelewaja... Czekam do końca dnia jak nie będzie w poniedziałek udaje się do inspekcji pracy... koniec z robieniem nas w balona.

kasa
@Martinzly

ludzie przeciez jak macie konta w innym banku niz pesa to przelew nie dojdzie od razu. jak puscili o godzinie 10 to przelew wplynie po godzinie 15 poczytajcie o elixir

Pracownik Z-4
@kasa

Tak zgadza sie ale w umowie wyraznie jest że wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca...

Martinzly
@kasa

A co mnie to że elixir kasa powinna być wczoraj wyrozumiały dla nich nie będę. I jak pisałem nie będzie kasy będzie inspekcja pracy.

Pracownikqqq

Ja się kurva grzecznie pytam gdzie są moje pieniądze ??

...
@Pracownikqqq

KASA NA KONCIE

jatoja

No i kasy nie ma czy wy tam a górze nie wiecie ze ludzie mają rachunki do zapłaty a i tak grosze w tej firmie płacicie!

Olo

Kto ma konto w PKO BP ten od dwóch godzin przelane pieniądze.

Pracownik Z-4

Fakty są takie że firma złamała warunki umowy o prace czyli możemy w każdej chwili złożyć wypowiedzenie natychmiastowe a nie 3 miesięczne lub 2 tygodniowe.

Kasy brak

Pieniądze są już na koncie

Ps

Ale nie na moim

Młody34

Podstawiony przez kadry. Gratulacje.

bankrut

kasy brak?

Młody34
@bankrut

Brak

Kołowrotek

Na kogo koncie??? Prezes i cała jego załoga swoja dole dostała to najważniejsze. Robią z pracowników (usunięte przez administratora) 10ty do 10ty, skoro my mamy wywiązać się z umów i wykonywać swoją pracę, to od nich oczekujemy tego samego. Ludzie mają swoje zobowiązania, rachunki i dzieci na utrzymaniu. Mydła nam oczy, " poszły przelewy, dziś będą", a tak naprawdę cholera wie kiedy otrzymam to co mi się należy.

Będą pieniądze czy nie?

Lelum polelum
@Xxxky

Na Facebooku na swojej stronie znowu wrzucili o rekrutacji. Także luzik. Wszystko jest ok.

dżeki czan

Po co tu piszecie? Do roboty! Od lat już nie jecie szyneczki. Przez kilka dni w miesiącu stać was na żywiecką, później tanią pasztetową a pod koniec miesiąca błaganie o promocje w biedronce na paprykarz. Co się zmieni? Wy dalej zapieprzajcie w robocie ale zapomnijcie też o żywieckiej i pasztecie. Wpieprzać paprykarz, kasze i smalec!!! DO ROBOTY!!!!!

Panika

Szanowni Państwo, Wczoraj wystąpił problem techniczny w komunikacji pomiędzy systemami bankowymi, co spowodowało, ze przekazane przez PESA przelewy do realizacji nie wyszły fizycznie na rachunki bankowe pracownikow. Zgodnie z informacją otrzymaną wczoraj na koniec dnia z banku dzisiaj przelewy zostaną zrealizowane. Dokładamy wszelkich starań, aby przelewy wyszły jak najszybciej. Bardzo przepraszamy za kłopot i prosimy o wyrozumiałość.

brak słów
@Panika

to chyba z rana było coś wiadomo skoro paski płacowe nie dotarły jak zazwyczaj. Nie można było do 14 poinformować pracowników? Kiepska wymówka.

Wladek
@Panika

Super traktowanie! Janusze biznesu normalnie! Zamiast zejść do ludzi to na go worku napisali. Szkoda gadac w poważaniu nas macie!

ROMEO
@Panika

Tak...problem teczniczny ale z waszym kontem bo puste! Nie dostali kolejnej transzy kredytu przecież..i na wypłaty nie było...Gdyby było tak jak piszą że błąd teczniczny to przelewy by były dziś u nas 11.05 na kontach a nie na 15.05 jak obiecują teraz....mydlą oczy wszystkim żeby uspokoić sytuację na chwilę..

pawel
@ROMEO

Dokładnie. ale co zrobisz jak i tak to łykną pelikany bez honoru i bedą zapieprzać. dzisiaj to nikogo w pracy nie powinno być.

Lelum polelum
@pawel

Skąd takie informacje o 15.05? Poważnie pytam

Xxxky

Godzina 10 pieniądze obiecali że będą a tu nic.

Xxxky

No i co?? 10 pieniądze miały być. A konto puste.

Prank

Zamiast wypisywać głupobzdety bierzcie się do pracy, a nie udawacie że pracujecie.Mimo wszystko PESA to dobry pracodawca.W innych firmach praca jest ciężejsza za te same pieniądze.

żenada
@Prank

Dobry prank. Za te same pieniądze, czyli jak rozumiem w tym momencie żadne? No, ale ie ma to jak wolontariat ;-). Ogarnij się.

Mpm
@Prank

Bzdury piszesz. Odchodzac na dzien dobry dostalam x2.

ROMEO
@Prank

A Ty komu głęboko w (usunięte przez administratora) wlazłeś że tak piszesz?

Słonik

Zamknąć ten (usunięte przez administratora)

Prezes

(usunięte przez administratora). z pieniedzmi wazne ze robota jest.. dobre czasy sie skonczyly czas na wolontariat

Panika

Informacja skopiowana z meila.

Dziś widać ilu pasjonatów tu pracuje. Gratulacje panowie zero honoru.

Mpm
@53499

Honorem rodziny wyzywicie? Juz slyszalam jak odchodzilam... podobno praca w PESA to prestiz...

kkk
@53499

I właśnie przez takich pasjonatów firma upada. Skoro można uciąć wynagrodzenie, przelewać kiedy się chce i pracownicy siedzą ze skulonym ogonkiem i jeszcze zapier..... to robią tak cały czas. Przez to wypłaty są jakie są. Gdyby wszyscy stanęli to by się posrali i od razu by kasa się znalazła. No ale jak ktoś wcześniej pisał, ludzie bez honoru.

Tata

W oczekiwaniu na przelew, wydrukowałem 15x pasek płacowy i używam zamiast pieluch dla dziecka ;D

Lalalalalalalala!! :D Ja mam zwałe z tego powodu.Pytacie dlaczego? Więc odpowiadam, bo mam wyje..ne :D Dziękuję za uwagę:) hahahaha

kVrwa
@anonymous

(usunięte przez administratora) z Ciebie, każdy związkowiec to leń i nieudacznik - neptyk - jak hahment i w 90% brygadzista który nic nie potrafią tylko chodzić do pracy , jak szczur

@kVrwa

Oj tam (usunięte przez administratora) zaraz. Przesłanie doszło tam gdzie miało zrozum :) A co do opinii to zgadzam się z tobą, Można by wypisywać wiele uwag co do gospodarki tej firmy...

kVrwa

Musicie dalej debile jutro przyjść do pracy i składać DB bo jak nie to was wy je bą na zbity pysk - w końcu karma was dopadła

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 322.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 44 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz