Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Okoń

Witam, jak wygląda praca na magazynie w Pesie, konkretnie jako wydawca magazynowy?

plebsik
@Okoń

z okonia staniesz sie płotka. szukaj gdziwkolqiek tutaj nie nadazamy za pomyslami gory. ich twórczosc i pewność siebie poraza. klimat ogolnie poniżej (usunięte przez administratora)!!!

I znowu jakiś thebil wymyślił łączenie brygad te debilne zmiany czemu służą? Gdy brygada ma 80 osób i jednego brygadzistę? Mistrz ma takie np.dwie brygady pod sobą i oni to ogarną? Odpowiem nic się nie zmienia oprócz papierologii ,thebile zajmijcie się biurokracją a nie rozwalaniem brygad które ogarniają tą firmę

Byk

Dobrze mówisz bo to już jest nudne jak nas ciągle robią w KONIA może tego oczekują ze wszyscy się zwolnimy i zatrudnimy na nowo na większe stawki normalnie zakład zrobi na tym interes życia..

Byly

Napisz do zarządu Ale za mały jesteś Polaczek wylewanie twoich flustracji w necie nic nie da

@Byly

Zarząd wie jak to wygląda. Mam taką nadzieję, że ogarniają i wiedzą chłopy co przejęli po poprzednich chłopach. Pisze się o podwyżkę lub szuka się nowej pracy. Proste

Pracownik.
@Byk

Dostają umowy kolejne,a zarazem o 2zl czyli minimum 22zl jest podwyżki pracownicy ze 3-4letnim,a staremu pracownikowi mowią ze nie ma kasy lub najlepiej sie zwolnic i z czasem na nowo zatrudnic.I prezes PFR-u gdzie tutaj jest logika prosze patrzec na rece dyrekcji produkcji bo trosze odwrotnie myslą i tam mozna tez poszukac redukcji ich myslenia i traktowania najwazniejszych tych na dole co znaja sie na pracy i maja staz z wiedzą itd.Tu nie ma takiej zasady ze stary tyle czasu siedzi to naprwno sie nie zwolni i po co mu dac podwyzke?!A jak temat pilny lub skaplikowany to do tego z wysza stawką Mlodego)nie przyjda ze trzeba tam isc lub przyjsc i to zrobic tylko do starego!I gdzie tu Prezesie Polskiego Funduszu Rozwoju madre myslenie by byla motywacja u pracownikow z wiedza i stażem kilku ponad 10-20letnim.Jesli tak ma byc prosze wprowadzic premie tzw stażową,za 1rok 20zł i bedzie spokoj i wszyscy zadowoleni.

Pracownik 2
@Pracownik.

22 zł to dużo? O co Ty się upominasz? Tyle to najniższa krajowa powinna wynosić. Taki zakład powinien po 30 zł na godz dawać.

Mikolaj Kopernik
@Pracownik 2

Tak 30albo 40 ,50 .....100. Ale Cię wzielo.????

@Pracownik.

No z czym te chłopy znowu mają problem ? Tak ciężko wdrożyć w tej firmie aplikacje do systemu wynagrodzeń i premii? Dzięki temu każdy pracownik znałby poziom realizacji swoich celów i zależne od tego wynagrodzenie, a także wiedziałby ile może zarobić

@ja

Ja tylko stwierdzę, że wynagrodzenie w stosunku do typu oraz ilości roboty jest zbyt małe. Śmieszne wręcz bym powiedział

@Okelolo

Spoko. Też patrzę na swoje konto bankowe i jestem zniesmaczona.

@ja

Czas otworzyć swoją firmę :D od października wsio stąd

@Okelolo

czemu dopiero do października?

*od

@Okelolo

Preferuję szybkie i bolesne rozwiązywanie spraw. Malta dopiero otwiera granice 1 lipca więc muszę jeszcze trochę posiedzieć w zapyziałej Polsce

Szczególnie finansowych...

@On

nie, o audyt finansowy mi chodzi. ty zawsze myślisz że co złego to finansowi, chociaż gorszymi osłami są ci z controllingu :D

Leszno
Spawaczu

Pozdrowienia dla ekipy z działu budowy modułów . Mile wspominam pracę z wami i jeszcze do was wrócę . Suc.ko szykuj szafkę.

Nie polecam , zostałem zaproszony na rozmowę o pracę . Super ale po pół godziny czekania na kierownika pod drzwiami jak pies i bez żadnej osoby kompetentnej która by powiedziała kiedy kierownik będzie poszedłem sobie na kolejną rozmowę !!

Puknij się w głowę. Za wysokie progi jak dla Ciebie w związku z czym różnice nie do pogodzenia

@ja

Masz rację, muszę szukać kobiety na wyższym poziomie intelektualnym... Ty, prezentujesz bardzo niski... Hahaha

@On

Jak to chłop, widzi to co chce widzieć xD

Kami

Biurowy... Dostałeś propozycję zwolnienia się?

Tonasiekos
@Kami

Raczej wezmę tę trzykrotną pensję,a może zaproponują mi na produkcji taką pensję jaką mam obecnie ????

Widać
@Tonasiekos

Jaką? nie smaruj lepiej jak nie jesteś w temacie

Tonasiekos
@Widać

Może stanowisko mistrza ,bo słyszałem że niektórzy się nie sprawdzają ale jak nic nie zaproponują to pójdę do innej firmy jtoray daje zarobić.

@Kami

Robią porządki w firmie... Jest wiele niepotrzebnych stanowisk w biurach... Taka "ja" czy "biurowy" pewnie zastanawiają się...dać wypowiedzenie i zarobić, czy czekać aż mnie zwolnią i zostać z niczym...

@Piku Piku

Zdecydowanie admin zarobi w pysk za usuwanie moich komentarzy. Nie toleruje podważania mojej władzy

@ja

Brawo dla admina, żadnego pobłażania dla płci pięknej.

Biurowy
@Kami

Dostałem sporą podwyżkę. No ale jak się ma kwalifikacje to pracodawca sam przychodzi z papierami a podwyżkę w zębach. Znudziło mi się z wami pisać. Niczego sie nie nauczyliscie. Mowilem że macie nadmierne żądania płacowe w porowaniu do kwalifikacji a teraz będzie weryfikacja w kryzysie kto ile jest warty. Ukraińcy maja wysokie kwalifikacje i wyjechali na zachód, ale oni maja atuty i ich przyjęli z otwartymi rękoma.

Podwyżka

Myślę , to dobry dział aby poruszyć ten temat. Ile można czekać za podwyżka? Wszyatko wstrzymane już 1.5 roku czekam. A potem płacz że nie ma fachowców. Powinniście na rozmowie mówić że stawka już nie podlega zmianie. Człowiek czeka stara się myśli a tu nic i wszystko w zadzie wszyscy mają. Nie dziwi mnie że tyle tak dobrych ludzi odchodzi.

@Podwyżka

Dobry kabaret. Hahahaha podwyżka. Masz poczucie humoru gościu.

Kasownik
@Podwyżka

Dobre gosciu podwyżek mu się zachciwa w tych czasach a poszedł.

@Tomek

ta (usunięte przez administratora) administracyjna usunęła mój komentarz. foch

robotnik
@Podwyżka

Z tym pytaniem powinieneś zwrócić się do Twojego kierownika. Bo inaczej będziesz czekał następne 1.5 roku. Pozdrawiam

On

Nie ma ludzi niezastąpionych...

zigi

pewnie ze sa lepszym sortem bardziej sie sluchaja i nie marudza tak a jak sie na nie krzyknie to sie poplacza i po problemie a nie to co faceci jeszcze marudza pod nosem dlatego masz racje oby wiecej kobiet na niskich stanowiskach

@zigi

widzę że ktoś odzyskał wenę życiową. zaczęło mi się już nudzić. w końcu lepszy sort musi z kimś koty drzeć.

zigi

jak ja bym ci stana na drodze to bys juz nie wstala i prosila bym znowu cie rozjechal

fufi
@robotnik

hahahha, kierownik dla siebie bieże podwyżkę a pracownikowi mówi że jest kryzys i nie ma podwyżek.....nawet nie przesyła dalej podania....

Biurowa
@zigi

jak bys byl taki chojrak bo wygladasz jak ciotka to bys nie uciekal tak po calej hali przed ta kobieta co ci kase pozyczyla i ciebie szukala pare dni

p2
@Podwyżka

A kto ma się upomniec o podwyżkę.Związkowcy którzy boją się wszystkiego i nie potrafią się dobrze wypowiedziec.Pracodawca wcisnął im kit że jest kryzys i od kilku lat powtarza im to samo a oni argumentów nie mają żadnych,czy może liczysz na chłopo-robotników po siedmiu klasach podstawówki i OHP.

@p2

Oj tam, zamiast narzekać na kasę byś popatrzał jakie fajne wschodnie kominy są :p niektóre to aż się proszą

On

Bo polskie kominy są anty nastawione do mężczyzn, spójrz w lustro hahaha.

@On

no spojrzałam w lustro. pryszcz mi wyskoczył /smuteczek/ co ty robiłeś na lekcji biologi w podstawówce kiedy był omawiany układ rozrodczy kobiety ?

Na polskiej ortografii jeszcze nikt nie zarobił matematyku za 1 grosz haha.

No właśnie o to chodzi żebyś oślepł. Przecież żadna nie będzie ci robić dobrze.

@ja

Skąd wiesz, że żadna? Może jakaś się skusi?

Mikołaj Kopernik

Idę na urlop , nad morze ,góry ,budowa?

@Mikołaj Kopernik

Siedź w domu na kwarantannie.

Kasownik

Dużo rolników dorabia na pesie ,to może by sprzedali truskawki taniej ,ziemniaki itp .

Aplikant

Dzień dobry, ja swoje pytanie kieruje do kogoś z zarządu, mam nadzieje ze ktoś tutaj to wszystko czyta. A pytanie mam takie, czy pani KADROWA w tej firmie jest wyżej postawiona niż dyrektorzy chociażby? Dlaczego ta pani swoimi kaprysami nie chce zatrudniać ludzi? Dlaczego ta pani decyduje o stawkach danej osoby skoro nawet nie wie jak ta osoba wygląda a tym bardziej jak pracuje. Czy to jest normalne? Mój brat przez nią nie może zostać zatrudniony, a kierownik nie może mi załatwić wyższej stawki, bo to nie on decyduje o tym, widząc moją prace, tylko ona z kawką przy komputerze. Proszę o interwencje osoby bardziej decyzyjne, no chyba ze ta pani jest ponad wami.

Glik
@Aplikant

To jaką stawkę masz to decyduje twój przełożony,a że w firmie brakuje pieniążków to choćby ty i przełożony staneli na głowie nic nie działacie.Pani kadrowa mając na uwadze sytuację firmy i orientując się w przychodzie zakładanym w danym okresie nic nie może zrobić.Jedynie twój los zależy od Ciebie.

@Glik

motywująco

@Glik

Większej bzdury nie słyszałem! Przecież tyle ludzi się zwolniło i gdzie są te pieniądze! Po drugie na ludzi z firm zewnętrznych są pieniądze i w większości z tych ludzi to są A nie pracują. Więc przestań pisać bzdury!

Byly
@Aplikant

Napisz pismo to prezesa a, nie piszesz swe żale w internecie jak chłopczyk tak, nic nie zrobisz

robotnik
@Aplikant

Panie Aplikant nie tutaj te pytanie Proszę oto adres do samego źródła Sekretariat Zarządu: tel. (+48 52) 58 68 100 fax (+48 52) 58 68 010 e-mail: mail; pesa@pesa.pl Powodzenia i życzę wyczerpującej odpowiedzi.

@Aplikant

Zgadzam się, te kobiety tylko kawka i ciastko a za robotę nie ma komu się wziąć. DO ROBOTY!!!!

@Adam

O ile wzrok mnie nie myli to chłopy w tej firmie noszą przed sobą balast jakby byli w 20 miesiącu ciąży. Same pokraki, nawet nie ma na czym oka zawiesić

@ja

A co to ma do rzeczy? Że siedzisz i nic nie robisz?

@Adam

Jak to nic nie robią? Całe życie użerają się z chłopami a powinny siedzieć i pachnieć bo do tego są stworzone.

@ja

Pewnie jesteś krótkowidzem, poszerz swój widnokrąg a może uda Ci się kogoś dostrzec.

@ja

Współczuję myślenia i złych okularów xD jaki twój dział? Może wpadnę się przywitać

Biurowy
@Aplikant

Gdybyś miał elementarne wykształcenie to byś moze wiedział że kadrowa w firmie podlega bezpośrednio Prezesowi i dyrektorzy moga jej skoczyć. Ale ze jesteś zwykłym kmiotkiem to tego nie wiesz.

Okelolo

Na dywanik powiadasz, mm chyba musi być coś na rzeczy :p widzisz z tym, że ja się nie dam

Ciebiejej

Ze wsi można wyjechać ale i tak wieś zostanie w takiej osobie tego nie wyplenisz

Okelolo

Gadasz, że każdy tylko z tym nie trafiłaś? (o ile jesteś kobietą) bo mnie to jakoś twoje stwierdzenie nie obejmuje. Od czasu do czasu można wypić ale to w ramach jakiegoś większego spotkania. Serio, ciekawe czy byłabyś taka odważna u mnie na choćby miesięcznym szkoleniu :D Jeśli każda ma w tej firmie takie podejście to się nie dziwię, że upada. Nie patrzę na ukr bo tam widziałem dzisiaj jakieś młode.

@Okelolo

No szkoda że nie każda ma takie podejście jak ja. Jakby więcej było kobiet takich jak ja to by firma hulała. Ale wiadomo że chłopy dopuszczą kobiety do stołka to będą mieć przerąbane tak jak w domu

Tyle razy mówiłam że wszystkie te kooperacje odbija się wam czkawką to mnie nie sluchsliscie. Teraz wielka afera, bo kooperanci naliczaja dodatkowe koszta w nieskończoność. Tak Panie Prezesie, (usunięte przez administratora)Nie jest to żadne usprawnienie produkcji, wręcz przeciwnie. Pozdrowienia

Sprawa jest bardzo prosta. Zarząd zmuszony jest polegac na osobach typu dyrektorzy, którzy są tzw zgniłym jabłkiem w firmie. Dlatego dopoki się tego jabłka nie wymieni to i w firmie się nic nie zmieni.

new

i racja! dokonuja ruchow dla zarzadu a naprawdę jeszcze wiecej trzeba tloczyc kasy. ale jest ok. ten zwolniony drugi a swoi kaska w gore. decyzje zmian w organizacji? nie zmieniajace nic! dla firmy/ moze dla pfr?? to jest sztuka przetrwania w najlepszym wydaniu! kunszt pelen profesjonalizm! tylko ze dotyczy samego siebie!! nie ludzi i firmy!

Zet

To co powiesz o panu który zarządza działami Z1 i Z2 czyli P-2 nadaje się? Szanuje ludzi? co wyprawia na odprawach? Czy jego podwładni trzęsą galotami?a na halach udają cwaniaków i (usunięte przez administratora) polaków,dadzą ci ukra i masz robotę wykonać (usunięte przez administratora)kto za to bieże kasę?polaka się nie zatrudnia a ukra od pośrednika tak.to samo jest z materiałem klik i leci ale to inna baja

@Zet

Na P-2 to wszyscy mistrzowie i brygadzisci trzęsą się ze strachu przed kierasem. Czy o to tu chodzi? Chyba nie, pracownicy powinni z przyjemnością przychodzić do pracy. W przyjaznej atmosferze robota idzie lepiej.

@Piku Piku

(usunięte przez administratora) proszę łagodniej traktować podwładnych.

@Piku Piku

Przed awansem na stanowiska kierownicze powinni wysyłać na badania psychiatryczne, bo większość to świry. Coraz częściej się zastanawiam czy moja szefowa nie ma choroby afektywnej dwubiegunowej.

takbedze

jak w Janowie!! stadnina upadla! tutaj to samo. Ludzie pasji odchodzą - ządni kasy wchodzą!

Janusz y
@Zet

Na Z1 koziołek równy kierownik

zigolo
@Piku Piku

ja sie przed nikim nie trzese dlatego mow za siebie

žígolo

proponowapĺe cí spotkanie chodž siè przekonasz jakí ze mnie tchôrz níe jedna za mná teraz biega, doĺaczysz do nich

@žígolo

mam ciekawsze hobby. nad chłopami lubię się pastwić. najpierw podpusze gamonia a potem przypier papier zapier.

@žígolo

Ona woli Polaków. Tylko kto by ją zechciał?

Wolę dziewczynki

S5

S5- widzą małe bałagany a składowania materiałów pod wagonami jakoś nie widzą (a powinien być tylko materiał aktualnie używany)

Kosmita

Ty w tej odlewni to co oni tam robią ?

To jest PL

Pod pretekstem koronowirusa chcą wprowadzić zakaz palenia,zażywania tabaki itp, Ja nie palę ale widzę że próbuje się ograniczać swobody obywatelskie,ludzie czas się obudzić pomiatają nami, listy do zwolnień szykują na czerwiec a ukraińców zatrudniają czy ktoś z tego kasę trzepie? Tego nie wiem

@To jest PL

A ja myślałam że chłopskie swobody obywatelskie są ograniczone wtedy kiedy stara w czasie meczu przełącza TV na swój serial.

On

Mam nadzieję, że dziewczyny w przeciwieństwie do płci brzydkiej się jednak myją...

różnie to bywa

@To jest PL

Ogólnie skoro sami szykują zwolnienie to mam pytanie - jak w tej firmie się samemu zwolnić? :D

@ja

ja zrozumiem że mi zazdrość inteligencji (jak wszyscy zresztą) ale to już przesada kraść mój nick. i tak ci nie przybędzie rozumu od tego

@ja

Kto wie, może będzie mądrzejszy...

Wal
@To jest PL

Jaka lista zwolnień co za bzdury Ty wypisujesz

Jimmy
@To jest PL

Ciekawe czy w prywatnej firmie też tak ochoczo byś dyskutował.Pracuję tu od trzech lat i mam wrażenie, że czas się tutaj zatrzymał w latach osiemdziesiątych.Wyjrzyj na zewnątrz ,w innych firmach to mają czytniki czasu pracy i jeszcze pracownicy mniej zarabiają.

Lici
@ja

Pytam się po prostu czy nie robią problemu ze zwolnieniem za porozumieniem? Lepsza i stabipniejsza robota się trafiła to od poniedziałku chciałbym zacząć, tylko komu zanieść papierek

Lolo
@Lici

Jak nie wiesz komu To zanieś do urzędu miasta , hehehe

Omatko
@Lici

Jak można nie wiedzieć komu wypowiedzenie przekazać w firmie. Z tobą chyba coś nie tak.

Oskar
@ja

tak czytam te wszystkie twoje komentarze i chyba po prostu jesteś kobietą samotną z kotem w domu, mieszkaniu i potrzeba ci solidnego oczyszczenia komina bo takie bzdury wypisujesz wałkując w koło ten sam temat

On

Hahaha, nie tylko mnie wyrzucają.

žigolo
@Oskar

od kuminuf to jestem ja tutaj i najlepsze sâ te z za wschodniej granicy winc proszê nie wchodzič w môj biznes

On

Pewnie admin się zmienił, z kobiety na mężczyznę dlatego teraz częściej wyrzucają. Faceci to się znają na dowodzeniu, poprzedni admin był za miękki.

taaa dodawaj sobie dalej

Oj
@Wal

Zdziwisz się

@žigolo

Ostatnio coś zwrócił moją uwagę jeden wschodni komin w niskiej zabudowie :3 więc trzeba będzie przetestować

BULI

ZWOLNIĆ TO POWINNI TEGO CO POWOŁAŁ TAKIEGO PSYCHOLA I NIEUDACZNIKA NA STANOWISKO KIEROWNIKA A TEN POWINIEN WRÓCIĆ NA PRODUKCJĘ ALE POD WARUNKIEM ŻE PRZEJDZIE PSYCHOTESTY BO JA MAM WRAŻENIE ŻE TO WYŻEJ NIŻ KIEROWNICTWO KTOŚ OD WIELU LAT OKRADA I NISZCZY TEN ZAKŁAD A OKRADANIE ZAKŁADU PRZEZ KOOPERACJE TO TEMAT RÓWNIE DRAŻLIWY JAK GŁUPOTA TYCH KTÓRYM SIĘ WYDAJE ŻE ŻĄDZĄ

Były z1

Pany jak tam na Z1 coś polepszyło czy nadal wicher się tak drze ????

Dx2
@Były z1

Nie ma już wichra więc jest spokojnie.

@Dx2

Pewnie na odwyku albo na rencie?

Dx2
@Były z1

Słyszałem że na rencie ale czy to prawda, nie wiem.

Były z 1
@Dx2

Ok dzięki za info kolego za moich czasów wicher zawsze był na promilach ???? To już historia z 10lat temu

Izba skarbowa

Pracowałem w tej brygadzie mogę zapodać co robił

Skarbówka
@Izba skarbowa

Czy ja to wytrzymam?

Były z1

To prawda nie szanował ludzi , zawsze jeździł do magazynu tym multikarem i wracał czerwony na promilach , pupilków miał bo pracy z niektórymi pił i wynosił też co można było drobne rzeczy,dar się nie wiadomo o co ,

Peemel

dobrze niech zwalniaja i zatrudniaja ukraincow i ukrainki przynajmniej bedzie na kogo popatrzec

@Peemel

Ty już tylko możesz popatrzeć.... Hahaha

žigolo
@On

dobre powiedziane kumplu tylko niektôrzy potrawiâ coš z tym zrobič

Batman
@žigolo

pokaz znowu jak to sie robi a jest coraz wincej swiezych pracownic chetnie sie naucze bo mi cos nie wychodzi

@Peemel

I tego tobie życzę,żeby cię zwolnili i z całego serca tobie życzę obyś nie znalazł pracy

@Peemel

Hah jak ja widzę jak polacjusze głównie dziadki do Ukrainek się zalecają to się śmiać chce ???? jeden szturcha, drugi tą samą smyra od tyłu :d kabaret

Która to? Jak wygląda?

Kosmita

Kto ten Morgan. ,nie znam człowieka. Stale się o nim pisze.

Morgan
@Kosmita

To ja

@Morgan

chowaj się bo na małpy polują

@Kosmita

Ty wiesz kto to jest? To jest KTOŚ

Pracownik Hali

Witam, czy wiecie może kiedy to wszystko wreszcie wróci do normalności? Głównie chodzi mi o powrót systemu rano/popołudnie i zniosą nocki? U nas na hali ciągle tą samą śpiewka że nikt nic nie wie

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 327.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 45 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz