Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

Pedro

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

TOMEK

A Ty się chyba pomyliłaś chodzi Ci o KIEROWNIKA a nie o BRYGADZISTKĘ.

IZA

@Pedro Ty wiesz w ogóle co Ty piszesz jesteś śmieszna .Jak można pisać takie bzdury.

Olek
@TOMEK

w tym przypadku wszyscy dobrze wiedzą że tylko Pan kierwonik wykazał wysoką kulture osobistą i klasę a Pani brygadzistka no cóż...wstyd.

Aneta
@Olek

Fajnie że Pani Bożenka jest aktywna na GoWorku;)

LUKI
@Olek

Ale z czym pokazał klasę ,ze Cię tak traktował ?

@Pedro

Moi drodzy,jeśli Wasze niezadowolenie z pracy jak i współpracy z kierownictwem jest tak duże to może warto się zastanowić i mieć odwagę powiedzieć to wprost.Wypisywanie żali i złośliwości na "forum" ANONIMOWO,może zaszkodzić osobom, które zostaną niesłusznie posądzone o autorstwo Waszych wpisów,a co gorsza mogą mieć przecież inne zdanie. Jak Wasz przełożony ma mieć "Dobry humor" czytając Wasze posty? Tobie ulży pisząc "to i owo" lecz podejrzenie pada na WSZYSTKICH co powoduje że atmosfera w pracy jest jeszcze gorsza.Może warto to przemyśleć?! Pozdrawiam wszystkich. MYŚLĘ ŻE TO PRZEMYŚLICIE NIEKTÓRZY BO TO ŚWIADCZY TYLKO O WAS A NIE O KIEROWNICTWIE BO JEST SPOKO Ps.Jak ci się nie podoba to idż do domu

Asia

Wszystkie dobrze wiemy że to z powodu Bożeny dziewczyny uciekają z tej firmy i karzda z nas gdyby tylko miała taką możliwość to by dała dyla jak najdalej.Co za zakłamanie,fuj.A dziś z nami w szatni jak najlepsza przyjaciułka,eh.Boże widzisz i nie grzmisz

Xxx

Jasne ze nam

myslec
@Asia

prawda,prawda byłam i sie nie dalo zostc,,,,,,

Ogi

Aby pisac o kims przede wszsytkim należy wziasc SLOWNICZEK ORTOGRAFICZNY i nie pisac z błędami.

Edek
@Ogi

Pisze się "wziąć".

zwykły pracownik

To najlepsze co mogło się zdarzyć i wszyscy wiecie co mam na myśli.Kiedy dobro zwycięża ze złem mimo że już wydawało się że nic niw jest w stanie tego zmienić .Odpowiednie osoby stanęły na wysokości zadania i za to należy im się szacunek i podziękowania.Rozpoczyna się zupełnie nowy rozdział i może on być tylko lepszy.Trzymam mocno kciuki za osoby które przejmują jarzmo odpowiedzialności i życzę wielu sukcesów.Pozdrawiam.

To Ty

Chce poinformować autora tych różnych kłamliwych postów iż nie damy się wkręcić w tą Twoją paskudną zabawę podszywania się pod innych. Nic z tego, nie masz na co liczyć.

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Szukający pracy

Są przyjęcia do waszej firmy .

Jak odwrócić uwagę od siebie ? Zrobić zamęt gdzie indziej, głupot popisać żeby ludzie mieli inny temat, bo widać że już zaczyna się wkręcać ludzi z innych działów. Ów autor tych różnych postów pod różnymi nickami zaczyna już chyba tracić grunt pod nogami a tonący brzytwy się chwyta

Gall Anonim

No tak można było się tego spodziewać, najpierw próba skłócenia damskiej części załogi podpisując się w ich imieniu i wypisując bzdury to teraz czas na męską stronę. Przecież trzeba wszystkich skłócić wypisując brednie bo są zgraną ekipą prawda ? Niezła desperacja z Twojej strony. Przepracuj w ciągu dnia chociaż 10 % z tego co robią dziewczyny i chłopaki a później się wypowiadaj bo nie dorastasz im do pięt więc nie oczerniaj ludzi. No ale jak to mówią każdy mierzy swoją miarą...

@Gall Anonim

Święta prawda

!!!
@Gall Anonim

Gall Anonim racja racja i jeszcze raz racja

Hahahaha no i już nawet zaczyna się wkręcać ludzi spoza produkcji. Adi chopie nic innego nie pozostaje jak przeprosić Cię w imieniu ten normalnej części produkcji za tego pseudo autora tego wpisu. Sory

Lizuski

jesteście beznadziejne,liczyć do dziesięciu jedna z drugą nie potrafi .Żal mi was jak się te bzdury tutaj czyta.Zajmijcie sie swojim zyciem jesli je wogole macie lizusy zakłamane.

@Lizuski

Pani Bożenko, ale jest pani pusta jak butelka, nie dość że w daslzym ciągu pani wszytkich obraża, intryguje, zmusza pani swoje córki do pisania tutaj, no bo nie jest pani w stanie dobrze złożyć gramatycznie zdania co nie raz przekonaliśmy sie wszyscy na własne uszy, to na dodatek wychodzą na jaw z panią kolejne newsy o których mówi juz cała firma. Wstyd!!!

Potrzebujecie pracowników na magazyn .

Stella

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie czy trudno jest ją przejść?

LIZUSEK

Brak mi słów -jedna drugiej tyłek liże a potem na siebie nadajecie .Dobrze że już tego nie muszę oglądać .

Tak czytam opinie i za głowę się łapie... Bzdury takie że aż żal czytać... Każdy jest kowalem swojego życia. Zamiast narzekać to zmień coś a nie szukaj w innych winy. Fakt jest jeden tu ludzie pracują. Już po kilkanaście lat już i więcej. Skoro tak zle podobno jest to dlaczego większość tyle lat pracuje i nie narzekają...

babca
@Nowy

taa...tyle lat pracują...Dziś po 15 latach odszedł Tomek.Pani Bożenka zapomniała zrobić se liste i zbierać po 10 zeta jak to ma w swojej naturze i sie obudziła a raczej ktoś życzliwy jej przypomniał że może by wypadało,co?.Co za wstyd,i to jest Brygadzistka?!Tak się w tej firmie dba i szanuje pracowników,idz pan w (usunięte przez administratora)

Głos ludzi pracy

Pora na dobrą zmiane.

Generalnie firma Tropical wygląda dobrze tylko na zewnątrz.Już po kilku dniach pracy łatwo odczuć lecz trudniej zrozumieć nie co dziwne zwyczaje jakie panują w tej firmie.Dział handlowy pozostawia wiele do życzenia.Każdy dzień na wariackich papierach.Nie polecam .

Rozumiem że Twoja opinia to opinia osoby, która pracowała w tym dziale i zna specyfikę pracy tego działu.

Nowszy

Teraz dopiero zacznie się narzekanie.....fajny tydzień majówkowy,można by odpocząć....Ale nie!do roboty 30 kwiecień,2 i4 maj .zaraz ktoś powie że to normalne....ze to dni robocze....ech...Pamiętajcie tam u góry...wydajny pracownik to pracownik wypoczety i zadowolony z atmosfery w pracy

Tak to wlaśnie Ja.
@Nowszy

To są nieprawdziwe informacje. Pracuję od lat w firmie Tropical i nie potwierdzam żadnej napisanej powyżej bzdury. To ewidentne działanie konkurencji, która sama nie potrafi zapracować jakością na zaufanie kontrahentów i posuwa się do działań szkalujących wizerunek firmy Tropical. Mam nadzieję, że zarząd tak tej sprawy nie zostawi, tylko pójdzie z tym do prokuratury, bo takie wpisy obrażają mnie jako pracownika.

OldWorker
@Tak to wlaśnie Ja.

Ciekawe jakie zajmujesz stanowisko że nie musisz w tych dniach przyjść do pracy. Potwierdzam 30.04 oraz 2 i 4 maj pracujący co prawda pierwszy raz od lat ale szacunek dla pracownika umarł wraz z śp. Andrzejem Ogrodnikiem. Ogarnijcie się tam u góry bo dobrzy pracownicy odchodzą, nowi przychodzą na chwilę, zostają jeszcze starzy jak ja...jeszcze...

Mirek
@OldWorker

Nie bardzo rozumiem co szacunek do pracowników ma wspólnego z tym że trzeba przyjść do pracy i pracować...

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Cóż mogę powiedzieć o firmie "Tropical" . Po przepracowaniu kilku ciężkich lat w firmie nie korzystając nigdy z takich dobrodziejstw jak l4 urlop na żądanie itp. widząc ze moja kariera w tej firmie i zarobki stoją w miejscu (1800 zł) stety bądź niestety zmuszony byłem do opuszczenia firmy ponieważ dostałem lepsze warunki pracy od prężnie rozwijającej się korporacji. Nowoczesny system zarządzania firmą i zasobami ludzkimi umożliwia nam pracownikom rozwoju ścieżki zawodowej. Firma zapewnia tez liczne benefity dla pracowników no i co najważniejsze sporo większe wynagrodzenie. Fajne jest tez to ze w pracy mogę porozmawiać z kolegami z firmy w firmie "Tropical" to było zabronione chodź wiem że byli tacy wariaci co czasem spytali "co tam słychać" jak dyrektor nie widział oczywiście ze strachu rzadko ktoś coś odpowiedział. Szczerze mówiąc nie tęsknię za praca w firmie "Tropical" może trochę za pracownikami ale i tak czasem się widzimy jak po wypłacie wpadają coś zjeść do restauracji macdonal w której, obecnie pracuje. Pozdrawiam

MAGAZYNIER
@anonymous

JEDNA WIELKA PORAŻKA TO MAGAZYN W TEJ FIRMIE DUŻO GADKI MAŁO CZYNÓW NIKT NIC NIE WIE SZCZEGÓLNIE KIEROWNICZKA SIEDZI TYLKO I NIC NIE WIDZI SAMA PORADZIĆ SOBIE NIE UMIE .WYSTARCZYŁO MI PARĘ MIESIĘCY W FIRMIE I TO WYSTARCZY ŻEBY MIEĆ JUŻ DOSYĆ.NIE POLECAM Z TAM PRACOWAĆ TYLKO WYKORZYSTUJĄ NOWYCH A SAME TYLKO SIEDZĄ .

Aneta

Można zachorować na depresję

pb4@onet.pl

Witam czy ktoś może napisać jak jest na produkcji w Chorzowie i mniej więcej jakie są zarobki w firmie.

Nie
@pb4@onet.pl

Nie polecam. Kasa bardzo marna. przestrzeganie BHP jest na poziomie zerowym...

Kto to
@pb4@onet.pl

Najniższa Krajowa 3 miechy tyle okres próbny potem jak bd się prosić kierownika to może da ci więcej maks 1800. Ale i tak próbnego okresu nie wytrzymasz. Chyba ze lubisz nie rozmawiać z pracownikami bo jest zakaz, (usunięte przez administratora) jak Malpa w zoo

Lidia

@pb4@onet.pl minęło kilka dni od Twojego wpisu. Czy mimo braku odpowiedzi zdecydowałeś się na aplikację na produkcję do firmy Tropical? Może jesteś już po rekrutacji? Chcesz o tym opowiedzieć?

Lidia

@yyyy przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników i szcególnie w obraźliwy sposób. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów