Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

Karma na zoli

Siema czy jak spadnie mi karma dla pieska na ziemię i się rozsypie, to kierownik upierała wypłatę ?

@Karma na zoli

Tak

gary

Tropical poszukuje pracownika na stanowisko Konserwator Utrzymania Obiektów tak zwanej "Złotej Rączki" jak piszą, wiecie może na czym polega ta praca? I o jakie obiekty chodzi no i czy da się wytrzymać w tej pracy bo opinie kiepskie. Acha - wymagają mobilności co to znaczy??? Będę wdzięczny za opinie.

Komórka ? Tylko na poddaszu

Muszę mieć komórkę przy pracy bo nie wiem kiedy dziecko zadzwoni z problemem - czy dla tej firmy czas powinien zatrzymać się na latach 90tych ?

To już nawet Ukraińcy za takie pieniądze nie chcą pracować.

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jessica

Dział eksportu poszukuje narybku ? Ile proponują? Kto tym zarządza? Czy turecki popłaca by być gwiazdą? Łaski młode szybko awansują?

Jak wygląda sprawa grafiku w Tropical. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ona

2 zmiany rano i popołudnie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Tropical?

Niestety nie.

Tola

Oczywiście że tak, niestety takich osób jest tutaj nie wiele.

marketing?

Co się dzieje w dziale marketingu, że znowu szukają dwóch osób? Częste są tam zmiany kadry?

Krzys
@marketing?

Podpinam się. Osób do marketingu szukają nieustannie od kilku lat. Taka rotacja? Bo ciezko uwierzyć, że w dziele pracuje 20 osób...

RedGreen
@Krzys

Są zmiany, dział to w porywach do 5 osób ????

Krzysztof Kowalski

Bzdury tutaj piszą ludzie niesamowite. Pracuje tutaj od niedawna i stwierdzić mogę że pracuje się tutaj bardzo dobrze, warunki są dobre i jeśli ktoś nie ma ochoty pracować to zawsze znajdzie jakiś powód lub argument albo coś. Osobiście nie mogę narzekać. Ludzie są fajni ale wiadomo że też są osoby fajniejsze dzięki którym praca może być ciekawa. Pozdrawiam

Warum

Z jakiego powodu jest to najlepsza spółka ? Trzy atuty ? Czy są tu jakiekolwiek wady ? Czy mając podstawówkę można zostać dyrektorem?

D

Praca ekstra ale brak spójnego brygadzisty i co gorsza zakresu obowiązków.

Waldemar

W firmie brakuje HRowca który usprawniałby komunikację pomiędzy góra a dolem Praca bez większego sensu i za marne pieniądze. Brak ścieżek rozwoju, systemów motywacyjnych i OC gorsza bez zakresów obowiązków

Czy firma Tropical w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ngns

Tam nie ma do czego szkolić widły łopata i 1000km Szkota.

Dżentelmen Daniel Olbrychski

Wszystkiego najlepszego dla Andrzeja z piwnicy z okazji dnia kobiet.

Czy firma wypłaca za l4 oraz urlopy ?

erka

Czy są przyjęcia do pracy . Mężczyzna lat 50 ?. Obecnie wykonywany zawód nie związany z powyższą firmą

Mag

Cześć, Jakie są warunki na produkcji? Czy jest głośno, ile godzin na nogach? Jakie są zmiany? Wdycha się jakieś zapachy? Jak jest z paleniem w pracy?

Jaka umowa obowiązuje w Tropical podczas okresu próbnego?

Ona

Umowa o pracę

obserwator

Witam czy potrzebni są kierowcy kat.B W TROPIKALU?

Monkey
@obserwator

Raczej nie ale jakbyś umiał furmanka jeździć to potrzeba???? jednego konia okiełznać

KAmil
@obserwator

do roboty zebys dojechal ?:)

Bardzo dobra firma, znamy się na tym co robimy a poza tym fajna atmosfera w firmie, polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów