Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej "Przełom"

Trzebinia

Opinie o Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej "Przełom"

april

Praca w Gazecie wydawać by się mogło, że jest z ludźmi na poziomie, i faktycznie kilka osób jest na poziomie, ale jeśli chodzi o robienie donosów właścicielce nawet o życiu prywatnym to standard tego miejsca. Czas pracy nienormowany - można się na to zgodzić ale za stosowną pensję, niestety to raczej charytatywnie wygląda bo porządnie zarabiają po za właścicielką aż dwie jej najbardziej zaufane osoby, reszta nie może być pewna pensji ani tego czy będzie gdzie przyjść na następny dzień. Odradzam pracę w tym miejscu - tylko dla zdesperowanych.

Zostaw opinię o Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej "Przełom" - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej "Przełom"