INOFORGES

Rydzyna

Opinie o INOFORGES

becel

Nie narzekajcie przecież są często podwyżki norm, co Wy chcecie? Na hali unosi się miła atmosfera, ale pyłu z bębna. Szefowa biega jak samica łosia. Zamiast do pracy przyjeżdżać normalnie, czyli na 6, to już jest o 3:15. Zamiast pakietu szkoleń,jest " mobing" szefowej co do ilości a jakość na drugim planie,

Alvaro

Dziadowska firma jakiej daleko szukac. Jak pisza wyzej nie liczy sie nic tylko ilosc a kwestie jakosci zalatwia podpis dyrektora ktory akceptuje wszystko jak leci. Przeciez zawsze mozna szlifierka poprawic. 3 zmiany z jedna szefowa zmiany ktora wogole nie ogarnia tego co tam sie dzieje bo sie najwidoczniej do tego nie nadaje, goni ludzi do ilosci a w razie reklamacji i tak to pracownik nie ma premii. Dziw ze tak dlugo to jeszcze funkcjonuje i ze klienci akceptuja takie buble. Ale co sie dziwic jak na zadnym dziale nie ma kompetentnych osob tylo swiezaki na stazu.

zawiedziony

Opinia z początku ok. Jak przyjmą do pracy jest mowa o jakości .Potem jest tylko popędzanie ilością sztuk.Pracujesz dokładnie zwolnią cię , robisz dużo ok nawet jak są buble.Na różnych stanowiskach pracy nie ma szans abyś się wprawił.Na koniec cię zwolnią bo nie spodobałeś się zmianowej a bo dla niej liczą się tylko sztuki.

Nick

Są i tacy co długo pracują. Wszedzie jeden wielki syf. Smród, brud, oleje, chłodziwo jak galaretka, nie dbają o pracownika, brak jakiejkolwiek standaryzacji. Kartki za wypłatę? Brak przez pół roku. Jakiś problem z detalem? Jeden podpis sprawę załatwi. A potem że reklamacja jest. Każde prawie działy budowane na studentach, brak osoby rzetelnej i odpowiedzialnej. Począwszy od kujawiaka po KJ. Nie ma kim robić na maszynach bo zakład ma już swoją opinię w okręgu. Nie polecam. Praca na chwilę. Ale nie wiążcie tutaj ani nadzieji na kasę ani na spokojną pracę.

Byly

Omijac szerokim lukiem, zero szans na jakikolwiek rozwoj, tylko robic za najnizsza krajowa a jak sie nie podoba to zmienic prace. Polityka podejscia do pracownika w tej firmie pociagnie ja na samo dno. Jesli szukasz pracy na chwile to ok jak na dluzej to zle trafiles.

tyt

PiesNaBaby1290
@tyt 29.11.2016 18:54
Zapraszamy! Mile widziany brak myślenia konstruktywnego i skłonności do używek ;) Na start to z 2,5....

no i ch.j swiezy post... hmmm byly czy niezadowolony pracownik?? kandydant nie rozkmini tego w ciemno:P idzie rewolucja WINTER IS COMING gdzies trzeba przezimowac haha:) konstruktywne myslenie na ch.j? wrzucasz detal do maszyny, jak obrobi wyrzucasz go za siebie... praca lux zero spiny krzeselka przy maszynach zimny browar na przerwie no i to wynagrodzenie mmmmm 3.6 w dwa miesiace przy premii 500 zycie jak w madrycie haha JAKOSC PRECYZJA INNOWACJA INOFORES POLSKA:P

On23

Witam jakie macie wynagrodzenie dla nowych pracowników w rydzynie ? Operator cnc?

Wiele osób bierze pod uwagę firmę INOFORGES jako swojego przyszłego pracodawcę. Pomóż im podjąć decyzję, wypowiedz się o tej firmie na naszym forum.

Zostaw opinię o INOFORGES - Rydzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INOFORGES