Opinie o SPINKO w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SPINKO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPINKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sztabek, gąsek, wlewek metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPINKO w Leszno

Rafał

Myślę, że każdy powinien pilnować swojej pracy. Mamy dobra firmę więc szanujmy ją.

do Rafał
@Rafał

Traktujmy pracowników biurowych i produkcyjnych na równo i wtedy mówmy o szacunku do firmy.

Lider odlewni z krzemieniewa ten to jest dopiero,, parówa,, potrafi tylko bułki roznosić i robić zdjęcia z którymi biega od mistrzów po kierownictwo wazelina i dupowlaz jakich mało... kiedyś się doigra bo już mają na niego oko

Mały

Liderzy na odlewni są spoko widać że nie robisz tam nawet ci z Krzemieniewa koleś są za swoimi walczą o naszą premię nawet jak miałem chorobowe to mi wywalczył u kierownika bo nie boi się odezwać i wstawić A że wy nic nie robicie wiadomo na jakim dziale w nocy to cóż. Znam lidera od kilku lat i to spoko koleś każdy jedzie na odlewnie A on z panem ze wschowy bronią nas na zebraniach przed takimi jak mistrz skrzypek czy rambo z ur co opowiadają bajki A na niczym się nie znają

Robol
@Mały

Zauwazylem jedno, To nie jest forum recenzjnonowania atmosfery firmy tylko forum rzeźnictwa i wędliniarstwa bo same tu PARÓWY :D

Kto to Rambo? :)

Sztuka
@Mały

A kto z niebieskich kitelow się zna na swojej pracy? Każdy przychodzi przepekac 8h większość spędzi czas swój na palarni reszta będzie palić glupa i tak to wygląda tu :)

Panczur

Kolego zapraszam za dwa tygodnie na odlewnie bo predzej mnie nie bedzie jak wogóle jeszcze przyjde bo pewnie wiesz ze mam urlop może będę miał fotkę w swojej galerii z twoim udziałem to zaraz zrobię z niej użytek ale nie pobiegnę do mistrza tylko prosto do dyrektora i pokaże Ci wtedy jaka że mnie parówa i (usunięte przez administratora)

tadaaaa
@Panczur

Na jakiej podstawie fotografujesz ludzi? MOZE POTRZEBA ZLOZYC ZBIOROWY POZEW ANTYMOBINGOWY?

Zielony guzik
@tadaaaa

Pewnie się masturbuje do tych zdjęć hehe

Andrei

Śmiech na sali, Elektryk zamiast usuwać awarię sprząta podłogę pod biurem!!! Bo takie polecenie dostał od mistrza!!! Jak tak dalej będzie to będziemy musieli sami usuwać awarie!!!

Dlaczego osoby wracające dostają podwyżki? Dostały odprawy i odszkodowania i jeszcze podwyżki? Kiedy dla pracowników? Jaja sobie k.... robicie? Czekamy do przyszłego roku i się pożegnamy.

Jako tako
@Piotr

Tak to już jest, nowych i powracających trzeba zachęcić, a Ci co pracują to widocznie im warunki pasują skoro się nie zwolnili i nadal wiernie normę robią mimo braku podwyżek, premii i innych bonusów

Operator Cnc

Oprowadzenie po firmie, następnie sprawdzanie umiejętności czytania rysunku technicznego i korzystanie z przyrządów pomiarowych. Na koniec test sprawdzający umiejętności liczenia (matematyka) i rozmowa weryfikacyjna.

Dlaczego chce Pan/Pani u nas pracować? Ile chciałby Pan zarabiać? Czy ma Pan dzieci?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Okr

Zero szacunku co do człowieka w tej firmie.. zwłaszcza mistrz odlewni Marek W. W gronie kolegów w kitlach poniza pracowników a sam (usunięte przez administratora) wie co się dzieje na produkcji.(usunięte przez administratora)

Roman

A ten Daniel z produkcji, to za kierownikiem widzę że w ogien by poszedł. Kolejny dupowłaz.

Życzliwy

Po co pracować jak w narzędziowni. Panowie zamiast robić co trzeba na 3 zmianach to siedzą na telefonach lub komputerze oglądają mecze nie wspomnę o głośnym słuchaniu muzyki gdzie słychać na całą halę narzędziowni.

@Życzliwy

Hahaha tam na wszystkich 3 zmianach nic się nie dzieje. Mistrzowie chodzą i nic z tym nie robią. Jest tam teraz mistrz który był jakiś czas w wypożyczalni i każdy widział co robił. Więc co może robić tam? Sami sobie odpowiedzcie.

U uu u
@Życzliwy

Pan życzliwy to chyba lider odlewni z Krzemieniewa?

Zorro

A ty co detektyw?

U uu u
@Zorro

Znajomy Piaska, a kolega ma paszport Polsatu

Obserwator
@Życzliwy

Poza produkcja podobno biurowi masowo sie zwalniaja w chyba w zakupach 1 odchodzi. Szef z odlewni , zeliwo... (usunięte przez administratora) z odlewni tez sie zwolnil. Ten " wąski " z brodą wielki szefuncio z biurowca byl u brata w firmie na rozmowach... kolejny fartuch odejdzie. Tak nic tam.nie robia w biurowcu wiec nie bedzie szkoda.. :) Pozdrawiam zapraszam na bajerke na emagi.

Zorro
@U uu u

Ue Co Ty nie powiesz :) nie zapomnij schować bumboxa jak skończysz 3 zmianę :)

Grubasek
@Życzliwy

Masz rację co do tych z narzedziowni jak się pracuje na dwa etaty to trzeba się kiedyś wyspać A u prywatnego pracodawcy nikt cie nie posadzi to trzeba w spinko odpocząć hihi

Panczur
@U uu u

Nie kolego lider z odlewni z Krzemieniewa to panczur jak byś czytał wcześniejsze komentarze to byś wiedział

Haha

Firma zwolniła jakościowych inż bo było ich za dużo względem operatorów. Zatrudnienie nie wzrosło a pungel wrócił do nic nie robienia na odlewnie jako "jakosciowiec" a na Alu dali nowa laskę no i można

Szukacie ludzi. Juz wszędzie macie oferty. Mam pytanko kiedy podwyżki dla starych pracowników, ? Okej była epidemia mogliście zabraliscoe dużo kasy okej. Jest dużo pracy Kiedy podwyżki,,? To chyba normalne nie ma pracy zabieramy jest dajemy a wy co? Dajcie znać czy będa. Jak nie to okej bo obecnie fajne oferty są.

Janek

Nie dadzą. Podobno awilux dużo ludzi potrzebuje. Polecam tam. Dobrze płacą i dobra atmosfera jest. Im szybciej tym lepiej nie ma sensu. Obudzą się, ale będzie za późno. Pozdro

I ha ha
@Janek

Pan Maciej dużo pracowników potrzebuje????

Potter

Proponuję liderą przypomnieć co należy do ich obowiązków i za co biorą to funkcyjne. Bo niektórzy jeszcze nie posiadają takiej wiedzy. Nie dość że zero pomocy z ich strony, wynikających raczej z braku wiedzy, zero zainteresowania, a już nie wspomnę o zaangażowaniu. Jak był Jarek to robota szła nikt nie miał problemów i maszyny też hulały a teraz. Najlepiej naprawić sobie samemu albo samemu latać za mechanikami bo lider w pocie czoła jest zajęty pilnowaniem jednej i tej samej maszyny. Broń boże żeby na jakiejkolwiek innnej maszynie robić. Tego lidera wiedza zaczyna się i kończy na ustawieniu dmc i pilnowaniu go aby żaden inny pracownik nawet go nietknal. A funkcyjne bierze się za to że rozdaje się tylko pracę i przynosi raporty i ot wielka praca lidera!

Jeszcze pracownika.
@I ha ha

A czy to ważne czy Pan Maciej, może za chwile Pan Marcin albo inny z kierowników. Czy chodząc do pracy nie chodzi o to żeby dobrze zarabiać, żeby rano chciało się wstawać, iść do pracy i w miarę spokojnie spędzić tam 8h? Jeśli oferuje godne warunki pracy i szacunek dla człowieka którego w spinko aktualnie brak to dlaczego nie pójść? Jeśli właśnie takie warunki zagwarantuje mi w innej firmie "jakiś" Maciej czy Andrzej a nawet Wiesław to bez wahania podpiszę w nim umowę i z żalem po wielu latach opuszczę Spinko w którym przed laty człowiek robił swoje za na tamte czasy normalne pieniądze.

Halyna
@Potter

Otóż to! Jedne dziewczyny latają od maszyny do maszyny w ciągu zmiany a gwiazda stoi na jednej i tej samej i pilnuje żeby jej się uciekła. Może w końcu ktoś przejrzy na oczy...

Dzida
@Janek

Kolego, a orientujesz się czy do Utrzymania Ruchu też potrzebują?? Stawka nie gra roli !!

@Potter

W końcu ktoś to zauważył i miał odwagę napisać. Dostawać pieniądze za nic to każdy może być takim liderem

Abc

Jak to czytam, mam wrażenie, że pracuje w innym zakładzie. 200 zeta brutto dodatku. Na ręke ze 140 będzie,no kasy że niewiadomo na co najpierw wydać. (usunięte przez administratora)

Pracownik1
@Abc

Za nic nie robienie 140 zł każdy by chciał ???????? lepiej mieć jak nie mieć...

Cyrkospinko

Prezes chodził i wspominał o premiach :-). Nie wiedział tylko , że dzięki jego podwładnym elitom będą to premie BEZOBJAWOWE :-(

Janek

Nie ma to jak zwolnić dobrych fachowców a w ich miejsce zatrudnić osoby z zagranicy brawo :)

@Janek

Na elce są ogłoszenia o pracę.... Jaki bogaty pakiet socjalny jak na święta nie ms być bonów????

odlewnik
@Piotr

Nie tylko o bonach możemy zapomnieć ale również o paczkach dla dzieci. Widocznie pracownicy zza wschodniej granicy wynegocjowali lepsze warunki. Przykre.

XYZ

Czysta porażka praca tam. Kasa marna i atmosfera pracy nie lepsza. Wszyscy umywają rączki od swoich obowiązków zwalając je na ludzi "piętro" niżej. Brak odpowiedzialności i wiedzy o swojej pracy. Każdy wychodzi z założenia że ktoś inny zrobi to co ja mam zrobić. Brak osób kompetentnych do szkolenia nowych pracowników. Nawet liderzy mają wszystko gdzieś i wolą wchodzić kierownikom w (usunięte przez administratora)

Zatrudnienie

W spinko wzrasta. Widać to szczególnie na działach około pracowniczych : miało być mniej mistrzów - na Alu doszedł czwarty w drodze do szatni nowe biura się zapełniają oddana załogą pracującą do 15. Pytanie tylko kto na te pęczniejące elity zarobi?

Werty
@Zatrudnienie

To lider Łukasz S.znowu będzie bąki zbijał. Największe objawienie w firmie. No ale jak kolega czarny jest zast. Kierownika to wszystko się ukryje. Tak człowiek patrzy jak te największe w (usunięte przez administratora)grajce awansują to się odechciewa pracować. Skiba nygusie weź się do roboty bo przez ciebie ludzie cierpią.

Witam.Jestem zainteresowany podjęcia pracy jako Operator CNC. Jak wyglądają zarobki dla początkującego i jak oceniacie sytuację?Nie chce myśleć żeby było tak źle skoro firma nadal nie ogłosiła upadłości

@Zainteresowany

Ciężko powiedzieć , spora część pensji to premia i dodatki , którą nie zawsze dostaniesz , bez tego pensja jest bardzo słaba . Trochę się podobno uspokoiło w firmie , natomiast z mojej strony radzę poczytać opinie na dole i poszukać gdzie indziej pracy.

życzliwy
@Zainteresowany

od interesuj się

Xmartynkax

A ten M P (usunięte przez administratora) Bardzo w porządku ale jak chodzi to trochę za duże kroki stawia, nie wiem czy czasem butów nie ma za dużych, pozdrawiam

solidarny

Pamiętajmy w kupie siła ,nie dajmy się prowadzić jak pieski na smyczy ,tylko my tu i teraz mamy pole do popisu ,pamiętajcie bez nas szeregowych pracowników nawet księgowa nie będzie miała co do garnka włożyć

@solidarny

Zaraz i tak nie bedzie mial kto robic, ludzie sie zwalniaja i beda sie zwalniac, sa firmy o mega lepszych warynkach niz nam teraz doprowadzili, zaraz biuro bedzie sztuki wkladac na maszyne bo nie bedzie mial kto :)

@solidarny

Co robimy strajk,?

solidarny
@Janusz

chociażby po włosku ,przychodzimy do pracy i stoimy przy maszynach przez pierwsze 4h

KPA

Póki wszyscy nie zaczniemy być traktowani równo to nic się nie zmieni

Michu
@KPA

Za chwilę następni pracownicy odejdą od października można podziękować Panu orestowi M. Podniósł normy których nie idzie wyrobić przy czym zaznaczył że jak nie się nie wyrobicie dostaniecie po premii a jak to nie pomoże obniży pensje a nawet zwolni brawo potrafi dajcie jego na odlewnie dobrze ze juz tu nie pracuje

@Michu

To się zwolnimy . Straszą nas ? Okej praca jest. Pozdrawiam

@KPA

Ale co zrobić ? Pracownik mając 20 zł brutto na godzinę umie tyle i wie co pracownik co ma 25 zl

Jasio
@Michu

Ciekawe czy rozlicza Pana Oresta z godzin które przesiaduje na palarni

Nosacz

Każdego pracownika chcą rozliczać z każdej minuty to niech też rozliczają wszystkich biurowych ile to razy chodzą na papierocha, więcej czasu spędza na palarni niż przy biurku jak by wyliczyć te wszystkie minuty/godziny co przebajerowal na fajeczce to za cały tydzień by nie miał zapłacone!!

Po drugiej stronie

pracodawca płaci pracownikowi 18 zeta na godzinę na łapę czyli 160h*18 zł =2880 +za cztery godziny w sobotę 100 zł robi dwie soboty czyli 2880+200=3080 NA ŁAPĘ ZA 168 h jedna zmiana ,w nocy śpi a nie tyra, bo noc jest od spania a nie od tyrania mówi -urlop kiedy potrzebuje nie ma problemu ,ma kto go zastąpić , nikt mu nie stoi nad łbem i nie zagląda na szmatę z wypisanymi normami ,nikt go nie obciąża za reklamacje ,nikt go nie kara za L4 ,nikt go nie kara za urlop na żądanie ,nikt mu nie zabiera premii za palenie papierosów ,nikt mu nie zabrał ani dnia urlopu i nie nakazał mu wypisać bezpłatnego nawet jednego dnia ,a ma tyle samo co my 26 dni urlopu ,tatowe ,opiekuńcze nawet socjal ma co roku 600zł pod gruszę ,w niedzielę kiedy ''TY''po południu chcesz trochę odpocząć przed nocną zmianą on odpoczywa na Dębcu albo Boszkowie z rodziną ''TY''w poniedziałek rano schodzisz zryty a on jeszcze śpi ''TY''masz w porywach 19,85 zł brutto na godzinę czyli jakieś 13,90 zł na łapę KOLEDZY i KOLEŻANKI gdzie my jesteśmy ? Coraz bardziej nurtuje mnie bycie w tej firmie pozdrawiam.

@Po drugiej stronie

Jaka to firma, jeśli to nie tajemnica?

@Po drugiej stronie

Zwolnij się. Ja też szukam. Mają nas gdzieś. To juz koniec. Sami będa se robić. Pozdro

CHODZIŁ

Prezes po wydziale Alu alu alu aaalu czy wy wiecie że już wszystkie premie macie

Zostaw merytoryczną opinię o SPINKO - Leszno

• Jak się pracuje w SPINKO?

Zobacz opinie na temat firmy SPINKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPINKO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPINKO?

Kandydaci do pracy w SPINKO napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPINKO