KRAK-OLD

Kraków

Opinie o KRAK-OLD

były przed. handlowy

wyzysk stawki prowizyjne nie do wyrobienia szef który swoje zdanie ma i nie da sie go zmienić ogólny brak organizacji u góry a kierownik hurtowni całkiem spoko

Mleczko

Czy do KRAK-OLD mają być jakieś niedługie przyjecia czy nic o tym w tym momencie nie wiadomo, jak to jest tak naprawdę, proszę o opinie w tym temacie, ponieważ ostatnio trochę tutaj cicho jest, pozdrawiam

A--a

Czułam z daleka, że wynagrodzenie będzie tak obwarowane, że kiedyś ściągnęliby mi majtki przez głowę.

?

jestem po rozmowie u tego "pracodawcy". Zarobki 1600zł BRUTTO, na moje pytanie o jakąś premie odp: "a jaką premie mozna wyrobić na magazynie?" :D ładnie nazwany weksel jako "umowa odpowiedzialności" za magazyn nie napisze na jaką kwotę niech to będzie dla Was miła niespodziewajka. Ja wyszedłem z tamtąd z bulem brzucha!(ze śmiechu)

Czy ktoś wie jak się tam pracuje? Czy szefostwo to ludzie normalni czy tacy jak w AKKOP???

Zostaw opinię o KRAK-OLD - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRAK-OLD