Opinie o DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Ja oczywiście, że każdy może na wątku zostawić swój komentarz. Podobnie jak to zrobiłeś Ty. Wspominasz też o usuwaniu komentarzy. Taką możliwość ma administrator portalu w przypadku wpisów, które naruszają zasady regulaminu. Jeśli chodzi o opinię @Hans, stosowanie zarówno męskich i żeńskich końcówek zawsze może być próbą zachowania większej anonimowości. Taką potrzebę całkowicie rozumiem.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

Wiecie, że DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. zaufało już ponad 1 mln Klientów? A jak oceniacie firmę?

Jomel
użytkownik zarejestrowany

W tym momencie DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. nie ma aktywnych ofert, ale nic w tym negatywnego, przecież wkrótce te się pojawią, tak przynajmniej sądzę

Rejowiec

Fajnie piszecie tylko jakie są zarobki.... na stanowisku koordynatora...

marcin lublin dts

A mi sie praca podoba wszystko jest ok :)

Darex

Nie ma sprawy. Akurat firmę bardzo polecam. Faktycznie firma sie bardzo rozwija o ma szeroko pakiet benefitów. Generalnie praca handlowca w Dts to super propozycja. Polecam!

Hans

Tak to prawda sama pracowałem w firmie jako Handlowiec. Obecnie jestem za granicą, ale jeśli kiedykolwiek będę wracał do Polski to chciałbym wrócić również do DTS. Wspaniałe grono ludzi i praca bardzo ciekawa. Jednym słowem nie ma nudy. Firma w ostatnim czasie bardzo się rozwinęła. Prężnie działają.! Pozdro dla ekipy DTS

Ja
@Hans 21.01.2016, 13:14
Tak to prawda sama pracowałem w firmie jako Handlowiec. Obecnie jestem za granicą, ale jeśli kiedykolwiek będę wracał do Polski...

Fajnie jak Pani pisze "Tak to prawda sama pracowałem" na go work można usuwać i samemu dodawać komentarze ciekawe ile w tym prawdy.

Darex

Witam wszystkich, pracowałem w firmie na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży jak dla mnie fajna praca. Super motywacyjny system wynagrodzenia, szefostwo ok. Atmosfera bardzo super. Bardzo dużo nauczyłem się w tej firmie. Szacun!

Gerronimo

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Praca ciężka i często w różnym systemie zmianowym, a nawet w weekendy, ale jak ktoś się pracy nie boi to można zarobić. A najważniejsze to to że każdego 10ego zawsze była kasa. Przeprowadziłem się do innego miasta i tu też chciałbym u nich pracować. Pozdrawiam chłopaków targających szafeczki :-)

xx

Wiadomo, że nikt nic dobrego nie napisze o swoim byłym pracodawcy tym bardziej jak stracił pracę przez swoje czyny.

pp
@xx 25.07.2014, 13:36
Wiadomo, że nikt nic dobrego nie napisze o swoim byłym pracodawcy tym bardziej jak stracił pracę przez swoje czyny....

Ale z dtsu nie zwalniają. Ludzi sami znajdują lepszą robotę.

edd
użytkownik zarejestrowany

Dobra, to już wiemy, że można pisac anonimowo, to napiszcie, czy można pracować w DTS i byc zadowolonym z pracy?

hi
@edd 21.05.2014, 21:12
Dobra, to już wiemy, że można pisac anonimowo, to napiszcie, czy można pracować w DTS i byc zadowolonym z pracy?...

Można! :)

Elwira

Pracowałam w DTS przez dłuższy czas i nie rozumiem tych gorzkich żali pracowników zwolnionych za kradzieże, przekręty albo inną nieuczciwość. Pracodawca jest w porządku. Wypłaca terminowo, ubezpiecza i szanuje a to, że ktoś nie zniósł zmian polityki i kontroli w firmie to jego problem. (usunięte przez administratora)

Do prawdy
@Serio? 02.04.2014, 13:48
Pracowałam w DTS przez dłuższy czas i żadnej Elwiry tam nigdy nie było. Nie wygłupiajcie się... Jak już ściemniacie to chociaż...

A chociaż jedna osoba na tego typu forach podaje swoje prawdziwe imię?

hah
@Serio? 02.04.2014, 13:48
Pracowałam w DTS przez dłuższy czas i żadnej Elwiry tam nigdy nie było. Nie wygłupiajcie się... Jak już ściemniacie to chociaż...

i pewnie pracowalas w kazdym oddziale w polsce ;p nie osmieszaj sie

pracuś

Jeśli szukasz pracy w której chcesz posiedziec i za to dostać wypłatę to źle trafiłeś.. jeśli jednak chcesz pracować wśród profesjonalistów, angażować się w wykonywaną pracę to jesteś w idealnym miejscu

DTS PP

Ja pracuję w firmie DTS Przyjemne Przeprowadzki i jest to naprawdę fajna branża i firma, moim zdaniem ludzie którzy angażują się w to co robią są doceniani. Sam zmieniając branże wielokrotnie bazowałem na opiniach innych,oczywiście z internetu ale zawsze brałem pod uwagę fakt że mało jest osób które wypowiadają się o pracodawcy pozytywnie, bo o tym nie myślą gdy są zadowoleni i nikt sam z siebie nie piszę o tym co jest dobre.Większość opinii oczywiście tych negatywnych napisana jest przez tych którzy rozstali się z firmą na własne życzenie. DTS nie jest firmą dla osób nieuczciwych i nie angażujących się w pracę.

DTS

Chcieliśmy w tym miejscu podziękować wszystkim pracownikom za opinie wyrażone na nasz temat. Jest nam przykro, że nie spełniliście wysokich standardów jakie stawiamy przed naszym personelem. Jakość obsługi naszych Klientów jest naszym celem nadrzędnym. Niemniej dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przepracowane razem dni. Każdy z was dołożył swoją cegiełkę do największego sukcesu w branży, który dzięki wysokiej jakości udało nam się wspólnie zbudować. Dziękujemy Wam za pracę, trud i zaangażowanie. Zapraszamy również do współpracy uczciwych i rzetelnych pracowników. Nieuczciwi ludzie nie mają u nas czego szukać. Z determinacja wyciągamy wszystkie konsekwencje kierując sprawy na drogę postępowania karnego, o czym cześć z Was mogła się z pewnością przekonać. Mam nadzieje, że choć z wyrokiem, pomoże Wam to wrócić na właściwą, uczciwą drogę. Naprawdę warto!

Romek

Laska to Ty? buhahahahahaha

anonim

(usunięte przez administratora)

rik

Flustracja zwolnionego ptacownika?

haha
@rik 01.03.2014, 14:01
Flustracja zwolnionego ptacownika?

Tak. To musi być fLustracja!

oko

Nic specjalnego

anonim

Praca w DTS była dla mnie satysfakcjonująca.

bulo

A ja pracowałem i uważam, że super solidna firma. Niestety musiałem rozstać się z firmą z powodów rodzinnych

dominikagarnek
@bulo 10.09.2013, 14:24
A ja pracowałem i uważam, że super solidna firma. Niestety musiałem rozstać się z firmą z powodów rodzinnych...

Raz korzystałam z ich usług i w sumie byłam zadowolona. Jednak znalazłam firmę która bardziej mi odpowiada w zakresie usług,ceny i przebiegu samej przeprowadzki. .(usunięte przez administratora)

nowy

koluniu a powieedz mi czy może w Łodzi pracowałeś? bo tam idę jutro to byś mi coś ogarnal bardziej ten temacik

byly

pracowałem tam kiedyś ,nie jest zla robota.można zarobić.najlepsze sa balety na wyjazdach i ogarnianie lewych faktur dla ksiegowej,bo z pobranych pieniedzy trzeba się rozliczyc....

Zostaw opinię o DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.