Opinie o DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy przeprowadzkowe
Firmy przeprowadzkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. w Warszawa

Paulina

@Seba, czy stawki za pracę w weekendy są wyższe? Czy w związku z pracą w te dni otrzymywałeś wolne w ciągu tygodnia? Kwestia wynagrodzenia zależy w dużej mierze od zajmowanego stanowiska oraz stażu w firmie, sądzisz, że ogólnie wynagrodzenie jest niskie? @Krzych, możesz coś więcej powiedzieć o aktualnej sytuacji? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Może kwestia wypłaty wynagrodzenia zależy od pracownika- niektórzy preferują przelew, a inni odbiór w kasie?

Paulina

@Seba, dlaczego uważasz, że należy unikać tego pracodawcy? Mógłbyś napisać coś więcej na temat swoich doświadczeń? Zależy nam, by na forum pojawiały się rzeczowe, dokładne opinie.

To chyba trochę nie aktualne dane

Mi pasowało pracować w weekendy ale nie wszystkie, pensje dostawałem przelewem, a o stawce niechałbym dyskutować, ale byłem zadowolony. Myślę że chodzi w tej firmie o umiejętności, pracowitość i zaangażowanie a tego mi chyba nie brakowało( skromnie mówiąc )

Lolek

Podpowiedzcie czy poprawiła się atmosfera w firmie? Warto starać się o pracę?

Seba
@Lolek

Omijać szerokim łukiem.

DTS

Chcieliśmy w tym miejscu podziękować wszystkim pracownikom za opinie wyrażone na nasz temat. Jest nam przykro, że nie spełniliście wysokich standardów jakie stawiamy przed naszym personelem. Jakość obsługi naszych Klientów jest naszym celem nadrzędnym. Niemniej dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przepracowane razem dni. Każdy z was dołożył swoją cegiełkę do największego sukcesu w branży, który dzięki wysokiej jakości udało nam się wspólnie zbudować. Dziękujemy Wam za pracę, trud i zaangażowanie. Zapraszamy również do współpracy uczciwych i rzetelnych pracowników. Nieuczciwi ludzie nie mają u nas czego szukać. Z determinacja wyciągamy wszystkie konsekwencje kierując sprawy na drogę postępowania karnego, o czym cześć z Was mogła się z pewnością przekonać. Mam nadzieje, że choć z wyrokiem, pomoże Wam to wrócić na właściwą, uczciwą drogę. Naprawdę warto!

Romek

Laska to Ty? buhahahahahaha

Rozbawiony
@DTS

Jak u was to mozna pic w pracy nie przychodzic do niej a i tak nie wyrzucicie bo tu ludzi potrzeba bo sa rotacje bo nikt nie chce robic zasada w tej firmie jest jedna oni wala nas my ich i wszyscy klientow ...jakie wy macie standardy hehe prosze was

Firma DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracowników do Przeprowadzek. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Paulina

@Grażyna usuwane są jedynie wpisy, które naruszają zasady regulaminu. Zwróć uwagę na §4. Zasady korzystania z Serwisu. Znajdziesz tam informacje na temat tego, jakie treści są na portalu niedopuszczalne. Pełną treść regulaminu znajdziesz pod linkiem: www.gowork.pl/regulamin Każdy ma możliwość zostawienia wpisu zgodnego ze swoim doświadczeniem. Ty również. Jeśli masz inną opinię niż pozostali użytkownicy, to warto ją tu zostawić.

Grażyna

Po usunięciu wszystkich prawdziwych opinii robi się tu laurka. 2/6? Powinno być 0/6.

Paulina

@Ja oczywiście, że każdy może na wątku zostawić swój komentarz. Podobnie jak to zrobiłeś Ty. Wspominasz też o usuwaniu komentarzy. Taką możliwość ma administrator portalu w przypadku wpisów, które naruszają zasady regulaminu. Jeśli chodzi o opinię @Hans, stosowanie zarówno męskich i żeńskich końcówek zawsze może być próbą zachowania większej anonimowości. Taką potrzebę całkowicie rozumiem.

Paulina

Wiecie, że DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. zaufało już ponad 1 mln Klientów? A jak oceniacie firmę?

Jomel

W tym momencie DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. nie ma aktywnych ofert, ale nic w tym negatywnego, przecież wkrótce te się pojawią, tak przynajmniej sądzę

Rejowiec

Fajnie piszecie tylko jakie są zarobki.... na stanowisku koordynatora...

marcin lublin dts

A mi sie praca podoba wszystko jest ok :)

Darex

Nie ma sprawy. Akurat firmę bardzo polecam. Faktycznie firma sie bardzo rozwija o ma szeroko pakiet benefitów. Generalnie praca handlowca w Dts to super propozycja. Polecam!

Hans

Tak to prawda sama pracowałem w firmie jako handlowiec. Obecnie jestem za granicą, ale jeśli kiedykolwiek będę wracał do Polski to chciałbym wrócić również do DTS. Wspaniałe grono ludzi i praca bardzo ciekawa. Jednym słowem nie ma nudy. Firma w ostatnim czasie bardzo się rozwinęła. Prężnie działają.! Pozdro dla ekipy DTS

@Hans

Fajnie jak Pani pisze "Tak to prawda sama pracowałem" na go work można usuwać i samemu dodawać komentarze ciekawe ile w tym prawdy.

Darex

Witam wszystkich, pracowałem w firmie na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży jak dla mnie fajna praca. Super motywacyjny system wynagrodzenia, szefostwo ok. Atmosfera bardzo super. Bardzo dużo nauczyłem się w tej firmie. Szacun!

Gerronimo

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Praca ciężka i często w różnym systemie zmianowym, a nawet w weekendy, ale jak ktoś się pracy nie boi to można zarobić. A najważniejsze to to że każdego 10ego zawsze była kasa. Przeprowadziłem się do innego miasta i tu też chciałbym u nich pracować. Pozdrawiam chłopaków targających szafeczki :-)

xx

Wiadomo, że nikt nic dobrego nie napisze o swoim byłym pracodawcy tym bardziej jak stracił pracę przez swoje czyny.

pp
@xx

Ale z dtsu nie zwalniają. Ludzi sami znajdują lepszą robotę.

edd

Dobra, to już wiemy, że można pisac anonimowo, to napiszcie, czy można pracować w DTS i byc zadowolonym z pracy?

hi
@edd

Można! :)

Elwira

Pracowałam w DTS przez dłuższy czas i nie rozumiem tych gorzkich żali pracowników zwolnionych za kradzieże, przekręty albo inną nieuczciwość. Pracodawca jest w porządku. Wypłaca terminowo, ubezpiecza i szanuje a to, że ktoś nie zniósł zmian polityki i kontroli w firmie to jego problem. (usunięte przez administratora)

Serio?
@Elwira

Pracowałam w DTS przez dłuższy czas i żadnej Elwiry tam nigdy nie było. Nie wygłupiajcie się... Jak już ściemniacie to chociaż róbcie to dobrze.

Do prawdy
@Serio?

A chociaż jedna osoba na tego typu forach podaje swoje prawdziwe imię?

hah
@Serio?

i pewnie pracowalas w kazdym oddziale w polsce ;p nie osmieszaj sie

pracuś

Jeśli szukasz pracy w której chcesz posiedziec i za to dostać wypłatę to źle trafiłeś.. jeśli jednak chcesz pracować wśród profesjonalistów, angażować się w wykonywaną pracę to jesteś w idealnym miejscu

DTS PP

Ja pracuję w firmie DTS Przyjemne Przeprowadzki i jest to naprawdę fajna branża i firma, moim zdaniem ludzie którzy angażują się w to co robią są doceniani. Sam zmieniając branże wielokrotnie bazowałem na opiniach innych,oczywiście z internetu ale zawsze brałem pod uwagę fakt że mało jest osób które wypowiadają się o pracodawcy pozytywnie, bo o tym nie myślą gdy są zadowoleni i nikt sam z siebie nie piszę o tym co jest dobre.Większość opinii oczywiście tych negatywnych napisana jest przez tych którzy rozstali się z firmą na własne życzenie. DTS nie jest firmą dla osób nieuczciwych i nie angażujących się w pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.