Opinie o Gryfskand spółka z.o.o w Gryfino

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gryfskand spółka z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gryfskand spółka z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gryfskand spółka z.o.o w Gryfino

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Gryfskand spółka z.o.o? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Zależy gdzie pracujesz jeżeli to system 4 brygadowy to nie ma wolnego nawet w święta i sylwester :-)

gosc 1

Kurcze szok, co się dzieje ,co widze pracownicy noszą węgiel ,brykiet teraz już na potęgę w plecaku na plecach a w ręku reklamówka bo jeden to za mało,chyba już każda zmiana ,a ochrona ....A lista na mistrzówce, że można zakupić ,po co, chociaż nie pare osób się wpisało.

Mieszkańcy Hajnówki

To co ma miejsce w Gryfskand w Hajnówce to wielka improwizacja. Obecna dyrekcja kłamie w żywe oczy. Wszystkie ostatnie reportaże z pozoru bardzo pozytywne (nakłady na ochronę środowiska itp.), w rzeczywistości to bujda, wielkie przedstawienie. Grunt pod nóżkami się pali. Dyrekcja i Kierownictwo produkcji węgli aktywnych w Hajnówce to grupka homoseksualistów, którzy mają na celu wypełnienie własnych kieszeni, nie licząc się przy tym z pracownikiem, środowiskiem naturalnym. Miejsca pracy uzupełniają obcokrajowcami. Taka wzorowa Dyrekcja, a po godzinach ostro baluje, zakłócając spokój mieszkańców osiedla Zacisze. Dyrektor R.G. miał przyjemność gościć na "dołku" w Hajnówce. Dziwimy się, że jeszcze pracuje i krzywdzi innych. Zdecydowanie nie polecamy pracy w tym miejscu. Unikać z daleka.

ustrzycki

firma ta chce teraz wybudować zakład węgla drzewnego w Bieszczadach w Ustrzykach Dolnych na terenie gdzie w okół są domy mieszkalne!

Ciekawe
@ustrzycki

Ok na terenie przemysłowym ludzie kupujący tam działki za grosze powinni spodziewać się tego że w końcu coś tam powstanie pomys wysypiska się nie spodobał no to kolejny też im nie pasuje

z bieszczdów
@Ciekawe

Od kiedy to jest "teren przemysłowy"? W srodku osiedla-sypialni Ustrzyk Dolnych?

z Ustrzyk
@z bieszczdów

Teren przemysłowy jest tam od zawsze, sypialnia to chyba na osiedlu.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gryfskand spółka z.o.o? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Jasiek

Normalna firma, bez szału działają ale jak patrzę na forum to niektórzy muszą sobie popisać bzdury dla poprawy nastroju?

Guli

Jedno określenie na warunki pracy i atmosferę pracy - Świat się pomylił.......... Wyjęte miesiące z życiorysu ale za to doświadczenie zdobyte jak wygląda najgorsza firma - niezapomniane. Pozdrawiam i współczuje tam pracującym.

myszka
@Guli

tak mnie po 3 miesiącach wyrzucili bez powodu spzątałam żałuje że wogle przyszłam tylko płakałam i nerwy miałam kierownik do bani jest nie idzie tu pracować

myszka
@myszka

żaluje ze tu byłam nawet bardzo 3 miesiące i nara sprzątasz i to źle do bani zakład grosze płacą nerwy zjadłam tylko z nim się nie licza

Hajnówkowicz
@myszka

jak zamiast pracować to wolałaś dupę pokazywać i chłopaków szukać

Hajnówkowicz

Firma jak nigdy dotąd się rozwija i inwestuje. Gołym okiem widać zmiany, nie jest kolorowo bo bardzo dużo do zmian jeszcze zostało. W święta można dostać nawet 1000 zł zapomogi świątecznej a i na szkolenia ostatnio nie oszczędzają, jeżeli to się utrzyma, to jestem zadowolony, że nie zmieniłem pracy a już kilka to rozważałem.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Gryfskand spółka z.o.o o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Byly

Ch.. (usunięte przez administratora) i kamieni kupa. Niedługo pozostanie szczawik i mirabelki.

gość

Nie zachęcaj, bo jakby to opisać co tam się dzieje to wyszła by niezła telenowela mam tylko nadzieję, że p W.CH...kiedy się noga posliżnie

Mika

Niech tam nikt nie idzie to (usunięte przez administratora) nie praca. Nigdy tam nie wróce

Juz nigdy

Chcialbym ostrzedz wszystkich ktorzy z jakich przyczyn chcieliby zatrudnic sie w tym zakladzie ze zmienil sie prezes i zabiera premie jak leci! Pracujesz ciezko w tragicznych warunkach i od tak tracisz 600zl do pensji!!!!! Ja za miesiac zmieniam prace i nigdy tu nie wroce!

yyy
@Juz nigdy

To to pikuś najlepsze jest wyprowadzanie pieniędzy z firmy przez ala nadgodziny premie kwotowe ,widać po zarobkach kolesi...że jest przyzwolenie na to...dziwne.

@Juz nigdy

Ja tez nigdy tam nie wróce

Jan

Czy nadal jest tak źle ? Jak zarobki ? Da się wyciągnąć około 3000? Szukają technologa.

@Jan

Zle mało powiedziane. Starasz sie i tak wywalą nie szanuja nikogo

Miron

Najlepiej narzekać? Może czas docenić firmę??

@Miron

Docenic za co niby nie rób żartów sobie ta firma to lipa

Keks

Есть ли реальные отзывы о работе? Кто расскажет стоит ли туда ехать или нет?

Nie liczą się z nikm pracowałam tam nie stery nie dali szansy dalej dno kompletne

Chory zakład i tyle pracujesz później nie obiecanki cacanki

Dno kompletne tam

Wata

Nicck, Karol, Guli w ilu firmach już pracowaliście. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak praca taka płaca.O ile wiem kto chce pracować i uczciwie pracuje ten ma i kasę i możliwość awansu ale gdzie są tacy ludzie.Brudno- przerabiają węgiel nie mąkę.Ładnie to tak srać na byłego pracodawcę bo widzę że już tam nie pracujecie.Co o Was sądzi wasz obecny pracodawca jeżeli takiego teraz macie.

nicck
@Wata

WATA ,ty to taki cwaniak jesteś takie mądrości (jak ktoś uczciwie pracuje...) ,a może jesteś jednym z tych co tak chętnie ps. z polecenia do kierownika ... na drugiego ,no nie którzy to się potrafią ułożyć żeby było lżej...i w kieszeni więcej .

dfwe

napisał Misiewicz.

Juras
@Wata

Wcale nie były ani też aktualny oraz obecny. Wspóracuje się ale nie z nim i to za o wiele wyższy poziom wynagrodzenia niż u nich. I to w Polsce.

Mj

Ile się tu zarabia na produkcji a ile w biurze?

Palanty i tyle. Grajdoł i syf. Czekać na upadek tego tworu.

gumiś

Dno i wodorosty .... Kadra zarządzająca na każdym szczeblu od dyrektora przez przede wszystkim kierowników do zmianowych (większość) zero pojęcia o zarządzaniu i psychologii firmy . Totalne (usunięte przez administratora) Kadrowiec oszust i inne słowa na k.....i p.... i h.....

Zostaw merytoryczną opinię o Gryfskand spółka z.o.o - Gryfino

• Jak się pracuje w Gryfskand spółka z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Gryfskand spółka z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gryfskand spółka z.o.o?

Gryfskand spółka z.o.o