Opinie o Gryfskand spółka z.o.o w Gryfino

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gryfskand spółka z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gryfskand spółka z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gryfskand spółka z.o.o w Gryfino

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Gryfskand spółka z.o.o? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nelson Nowy wpis

Jak chcesz zarobić to bierzesz nadgodziny,tak to jest rozwiązanane,bo premi raczej nie dostaniesz,i musisz uważać żeby (usunięte przez administratora) z Malowanym na kamerach czas ci wyliczyli

Były pracownik Nowy wpis

Johnny nie za bardzo się myli a do tego stałe cięcie premii wedle widzimisię szefostwa, zastraszanie i kontrola pracowników przez (usunięte przez administratora)( a jest ich sporo) którzy tylko patrzą w kamery a jak się spóźnisz z przerwy to upomnienie,jest wiele lepszych firm do których warto trafic

Yyy

Macie jakąś ochronę ?

Rysio

Z firmą żadna zima straszna brykietu można sobie na nieść do palenia na zimę ????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gryfskand spółka z.o.o? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Wiecie, czy Gryfskand spółka z.o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kierownik

Tak jeszcze catering ci zamawiają i czynsz płaca. Przecież to jest (usunięte przez administratora) , lejce i tony robic w (usunięte przez administratora) i bez zachowania jakichkolwiek zasad bhp i ppoż. Już nawet Ukraińcy tam robic nie chcą,

Grażyna
@Kierownik

To się wiąże z jakimiś masowymi odejściami z firmy, czy nie?

Witam. Zastanawiam się nad pracą. Czy jest bezpiecznie?

Do rudej

Sorry dolores jestem zbyt młody i piękny żeby tam pracować

Danuta
@Do rudej

Bardzo interesujący wpis, jednak mało konkretny. @Do rudej, miej na uwadze, że na to forum wchodzą przede wszystkim takie osoby, które bardzo poważnie rozważają podjęcie pracy w firmie Gryfskand, więc wypadałoby im pomóc. Może zaczniemy od tego, jak długo i na jakim stanowisku tam pracowałeś?

Dzień dobry wszystkim. Przeczytałem wszystkie komentarze od 2011 roku. W większości były one negatywne od osób które pracowały , zarabiały mało i nie odpowiadały im warunki pracy... Uważam że wszyscy macie prawo do swojej subiektywnej opinii na ten temat! Lecz zadam 2 pytania: Dlaczego się zgodziliscie na tą pracę i te zarobki w tych warunkach ? Bo nie mieliście wyjścia ? Szantażowano was ? Jeszcze nie pracuje w tej firmie, jestem w trakcie negocjacji warunków umowy, ale chciałbym z miejsca was zapytać i prosił bym o elokwentne odpowiedzi, z którymi można coś zrobić i użyć jakiś konkretnych argumentów na poprawę sytuacji.... : CO ZMIENILI BYŚCIE W TEJ FIRMIE ? Jakbyście to wy mieli zostać kierownikiem czy mistrzem ? Co zrobili byście lepiej aby warunki pracy były lepsze ? ( Brud i pył niestety jest rzeczą która w tej branży jest nieunikniona ) O zdanie pytam WSZYSTKICH , nawet byłych pracowników, a obecnym życzę żeby sytuacja.w.pracy była coraz lepsza ???? jeżeli będzie mi to dane obiecuję się o to postarać. W żadnym komentarzu nie widziałem żeby wypowiadał się ktoś z kadry kierowniczej ???? Ktoś wie dlaczego? Pozdrawiam wszystkich ????‍♂️

M.j

Pracuje tam i nie uważam ze jest tam tak strasznie jak wszyscy piszą . Widać ze firma teraz dużo pieniędzy stawia na rozwój i zautomatyzowanie . Narzekać zawsze będą ludzie , obojętnie jaka będzie firma . Takie są moje odczucia , ale wiadomo nikomu się nie dogodzi

Jeden wielki mobing. Pierw uzależniają Cb od siebie później wykorzystują. Ciągle zabieranie premii. Nie możesz stać w miejscu jak nic nie robisz to masz zamiatać bo „Setki stoją za bramą na twoje miejsce”. Zwalniają pracowników z 25 letnim stażem by tylko inni się bali. Auschwitz. Przewozniką każą ciagle przywozić więcej drewna niż na kwicie i to dużo więcej pod rygorem ze jak nie przywiozą to nie oddadzą kwitów z czego nie zrobią faktury bądź zerwą umowę na transport. Podobno po remanentach mają tysiące metrow nadwyżek drewna.

Pan

Co z tym panem co wyreżyserował kradzież paliwa i próbował w to wrobić pracownika.Czy tankowanie nie odbywa się w obecności mistrza?

Owoe

Jak widzicie kontakt tel przez 091 to się taką firmę omija szerokim lukiem

Informator

Chodzisz opłaca się pracować zarobki względne

Pomocnik r1

Teraz nawet urlop na zadanie odmawiaja bo nowy prezes tak sobie życzył to jest nie zgodne z kodeksem pracy dzwonisz po uz dostajesz nn i brak premii tylko dlatego ze potrzebowales wolne praca na 3 zmiany dramat stawka zenada ten zaklad to smiech na sali w dodatku przymusowe nadgodziny

On

Dla czego w każdym dużym zakładzie pracy przed wejściem jest mierzona temperatura itp a w Gryfskadzie tego nie ma tak dbacie o pracowników?

Haha
@On

Przecież jest ze przed wejściem do zakładu może przebywać jedna osoba w dyżurce to jest śmiech teraz jak mamy w Gryfinie osoby zarażone ale widać tylko kasa i kasa się liczy w tym zakładzie a nie pracownicy dla mnie zamykać te duże zakłady a nie małe

Lesiu
@Haha

Masz racje ale kto zamknie jak właścicielem jesz Szwed a widać jak oni do tego podchodzą u nich można się bawić itp a później się zdziwią ja u nich będzie gorzej niż we Włoszech ale tak jak mowisz kasa kasa a (usunięte przez administratora) z pracownikami ciekawe co zrobią jak u nich wykryją u jednego pracownika zakażeniem

Pracowałem na dziale utrzymania ruchu jako ślusarz spawacz. Nie jest to praca marzeń ze względu na zanieczyszczenia, w szczególności powietrza. Pracowałem na WH, przełożeni ok.z wyjątkiem generała, który dzwonił o 1 w nocy a rano miał pretensję że spałem i groził że złoży pismo o usunięcie z pracy. Awarie maszyn w środku nocy to norma. Pracownik ma być pod telefonem 24h czego nie było w umowie o pracę. Wynagrodzenia dodatkowego brak za poświęcony czas w szczególności przy nieśmiertelnym młynie kamiennym.Narzedzia na warsztacie jak w PRL Zarobki na rok 2015 dla slusarza spawacza 13 zł/h ok 2200 netto. Dużo czy mało za taką pracę w takich warunkach? Niech każdy sobie odpowie sam

Barbara

@Pracownik, to bardzo przydatny, szczegółowy wpis. Dziękuję Ci, ale chciałam dopytać o BHP, czy mieliście maski? Jaki był rodzaj umowy? Podajesz stawkę godzinową, jakby było to zlecenie.

kool

W końcu wysadki, ileż można pracować z nadgodzinami.

Barbara

@Apollo Taki ładny nick, a tyle wulgaryzmów. I po co to? Wygląda mi na to, że pracujesz w Gryfskandzie. Ciekawa jestem, czy w Gryfinie? Dyrektor obiecywał na ich stronie, że jesienią zainstalują filtr na kominie. Zrobili to już? Chciałam Cię też zapytać, czy pracownicy mają zapewnioną ochronę np. maseczki na twarz.

gość

Domyślam się z jakiego działu ty jesteś po tym wpisie...

xxx

A. Kobla wkońcu widać jakiś konkretny prezes, może wychamuje te ciągłe przegrupowania ,dla niby dyspozycyjnych.Co niektórzy nawet takich stawek nie powinni mieć.

Tymon

Firma ma dobre opinie ale jak czytam te informacje z forum to bardzo niepokojąco wyglada.

@Tymon

Narzekają tylko ci co już nie pracują niestety firma jak każda inna ma wady i zalety tutaj masz specyfikę pracy czyli węgiel i pył

Zostaw merytoryczną opinię o Gryfskand spółka z.o.o - Gryfino

• Jak się pracuje w Gryfskand spółka z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Gryfskand spółka z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gryfskand spółka z.o.o?

Gryfskand spółka z.o.o