Opinie o Gryfskand spółka z.o.o w Gryfino

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gryfskand spółka z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gryfskand spółka z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gryfskand spółka z.o.o w Gryfino

Wolny

Jak tam? Kasujecie niewygodne komentarze ws tego grajdoła. Ile wynosi rotarota zatrudnienia? Tak samo jak zapasów? Jak tam wasza ugruntiwana i stabilna padolina. Brakuje kadry. Sami się przebierać i grile stukać, szwedzki właściel zamknie tego grajdoła bez zysków.

Juras

Proces rekrutacji do tej firmy to katastrofa. Po co komu rozmowa kwalifikacyjna z określonym poziomem wynagrodzenia ze strony pracownika, jak nie potrafią nawet jej negocjować i nawet o nim nie wspominają. Interview to też jakiś casting na mistera polskiej patologii, żadnych konkretnych info o zakresie pracy. Weryfikacja wiedzy przez potencjalnych przełożonych to jedno pytanie i jedna odpowiedź, zakres ich wiadomości to jedno zdanie z książki. Brak informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji, mimo samego zobowiązania się przez firmę. Osoba sama musi się dodzwonić i pytać o taką pierdołę. Widać, że już na starcie nie dotrzymywane są przez firmę umowy ustne, jakie same z własnej strony proponują potencjalnym pracownikom. Taki obraz odzwierciedla się w ogłoszeniach na stronach internetowych, gdzie szukają pracowników od ponad pół roku. Rynek to weryfikuje aż poziom przychodów zacznie spadać.

Nat

To jest producent, który nie chce sprzedawać swoje produkty. Jako klient nie polecam.

NickyNick

A waszym zdaniem jak jest na watsztacie? Chodzi o pracę ślusarz/spawacz. Jak zarobki? Na czym ogólnie polega praca? Atmosfera...? W poprzednich firmach byłem zatrudniony jako spawacz więc spawałem a tu...?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gryfskand spółka z.o.o? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Zibi

Chłopie sam potwierdzasz więc ? ........ każdy ma prawo do opinii - nie ma dymu bez ognia !!!

Karol

okropne warunki pracy, bałagan, brud, krzyki, wyzwiska. Nie polecam tej firmy do pracy nigdy i nikomu.

Nicck

Jak masz za co jeść to odradzam te doświadczenia z tym pracodawcą

jak piszesz takie rzeczy to wiesz co się tam dzieje

abgde

potrzebują na mistrza magazynów, pytanie co się stało z poprzednią osobą, jakie warunki dla tego stanowiska, jaka płaca +/-, a może szukają kozła ofiarnego, dzięki proszę o odpowiedź, pozdrawiam

@abgde

Wypali

anonymus

Większości którzy tam pracują szczerze współczuje.Bo raczej nie mają wyjścia i zgadzam się z opisami wcześniejszych wpisów ma temat pracy w całokształcie.Dlaczego nie wszystkim,ponieważ są i tacy którzy po znajomości mają bardzo dobre posady a co za tym idzie wynagrodzenia i się nie napracują.A co najważniejsze nie ubrudzą.

nikos

Nie szanuja ludzi , doze zapylenie, na start najnisza krajowa,od nowego podwyzka 30 gr ale obcieli premie o 3% szkodliwego nie placa, a tonaz 27 ton kto to zrobi, zero motywacji, normalnie porazka

nick

Robota jest brudna, bo to praca przy produkcji węgla drzewnego i brykietu. Kadra zarządzająca zachowuje się ...[cenzura] NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU. Zero motywacji, (usunięte przez administratora)

Celnik

:P śmiesznie ... brutalna robota ... ! Stf okropny ! zero motywacji zarobków perspektyw ! Wiocha.pl Kadra kierowncia od pluga oderwana ... !

Dużo wypadków, nie dbają o pracowników, po wejściu na teren pierwsze wrażenie jest tragiczne i nic go ni zmienia.

Pan Ktoś

Najgorszy system zarządzania jaki widziałem. [usunięte przez moderatora] Bałagan. Skrajnie brudne warunki. Nie polecam pod żadnym względem. Wykorzystywanie pod każdym względem.

anonim - 2011-02-11 16:49:07 Ten co dużo wie - 2011-02-07 17:17:30 Produkcja w skrajnie brudnych warunkach. Atmosfera pracy bardzo stresująca za wszystko nagany, kadra kier nie ma pojęcia o systemie pracy i psychologi pracy, buce wykształceni za wszystko kara a jak coś się popsuje to nie dlatego, że to pracuje cały czas tylko dlatego że zdewastowałeś. Banda głupków i nic więcej. Wyzysk pracowników duża rotacja. zgadzam sie MOBING i nic wiecej ze tez jeszcze sie nie wzia za tego brynola Tak to sie pisze o" bucach wykształconych" jak samemu nie ma sie wykształcenia - wy pewnie nie macie i nie macie tez pojęcia jak sie zarządza. A to ze jeden z drugim odejdzie jakie to ma znaczenia dla firrmy. przestańcie filozofować a weźcie sie do pracy

Ten co dużo wie

Produkcja w skrajnie brudnych warunkach. Atmosfera pracy bardzo stresująca za wszystko nagany, kadra kier nie ma pojęcia o systemie pracy i psychologi pracy, [usunięte przez moderatora] wykształceni za wszystko kara a jak coś się popsuje to nie dlatego, że to pracuje cały czas tylko dlatego że zdewastowałeś. [usunięte przez moderatora] Wyzysk pracowników duża rotacja.

maly

katastrofa

Zostaw merytoryczną opinię o Gryfskand spółka z.o.o - Gryfino

• Jak się pracuje w Gryfskand spółka z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Gryfskand spółka z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gryfskand spółka z.o.o?

Gryfskand spółka z.o.o