IKEA Retail

Opinie o IKEA Retail

Paulina

Czytaliście wywiad z IKEA? Został przeprowadzony specjalnie dla portalu GoWork.pl http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,31802,wywiad-magdalena-rozengartgrzelczak

Lbn

A jakie propozycje placowe dają w Lublinie? Ogłoszenia szybko się pojawiają i szybko znikają. Czy firma na początku zatrudnia np. 3 os na 2 stanowiska pracy i po zatowarowaniu i otwarciu marketu zwolnią po 1 os na stanowisko, tak jak to bywa w innych obiektach? Nie wiem czy opłaca mi się ryzykować i zwalniać z obecnej pracy..

gosc
@Lbn

hej co robi specjalista ds.jakości?ile zarabia?odpisze ktoś?

Duszek

Powiem tyle, że az strach pisac pozytywne opinie bo zaraz kazdy sie bedzie pienił, że opinia nieszczera. Powiem tak, sa plsu i minusy pracy w Ikea. Po podwyżce w dobrym miesiącu można wyciągnąc nawet 3.5-4.5 tys netto! Miła atmosfera, nikt nie goni, że sie za wolno pracuje. Stabilne zatrudnienie. Minusy, tak minusy, które dla 9 z 10 osób będą nie do zaakceptowania. Godziny pracy/dyspozycyjność: Ilośc zmian ? 24 zmiany, nie ma godziny, żeby ktos nie przychodził/nie wychodził. Chore grafiki, którę nawet na przestrzeni jednego tygodnia nie są stałe. Mozna mieć dwa dni pod rząd zmiany 15-24, środa wolna, czw/pt od 18 do 2:00 w nocy. Tak, tak, takie są realia. 1 weekend wolny, 3 pracujące. Teraz sami sobie odpowiedzcie czy reasumując wszystko jest na + czy na - ? Jeśli ktos juz podejmuje prace w Ikea to wie z czym to sie wiąże i na co się pisze - wtedy wiec niech nie narzeka, a jak mu nie pasuje taki cgarakter pracy, niech nawet nie startuje.

KaKo

Jak najbardziej można polecić. Warunki w miarę "normalne".

Rozmowa

Ile chce zarobić

qq

witam jak wysłać cv do ikea prubuje przez strone ikea ale po rejestracji ciągle wyskakuje mi że nie ma mojego e mail w systemie i nie moge aplikować danej oferty

what

No a taki junior business analyst ma napewno całkiem niezłe zarobki, bo chyba i tak niezłe zatrudnienie u nich jest opłacalne. Ale czy atmosfera w końcu dopisuje w Poznaniu? Jak dbają o niezłe stosunki z pracownikami to lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki pracownicze.

Aleksander

Piekło, piekło, i jeszcze raz piekło. Omijajcie to miejsce i nie dajcie się wrobić na tanie hasła o wspaniałym miejscu pracy i możliwościach. Przykład: zostajesz 20 min dłużej aby dokończyć swoje obowiązki, ale nie masz za to zapłacone. Pracujesz za pięć osób i przyglądasz się jak inni nie robią nic. Obóz pracy!!!!

A.

hej, dostałam zaproszenie na rozmowę na stanowisko Specjalista ds. Odzyskiwania Towaru i Kontroli Jakości, wiem, że zarobki są tematem tabu, ale czy mogłaby na tym stanowisku zarobić więcej niż 2,5 tyś na rękę, albo coś około? ;) A. ;)

Lbnin
@A.

Hej i co dostałas się na to stanowisko?Specjalista ds.odzyskiwania towaru ikontroli jakości w jakich godzinach jest to praca?jakie zarobki?

funkky

Polecam prace w Ikea Wroclaw, dobre zarobki swietna atmosfera i stabilne zatrudnienie.

ik
@funkky

a co oznaczają dobre zarobki ? jakieś widełki podaj chociaż

Polecam

Firma dba o podopiecznech. W IKEA we Wrocławiu pracuje się świetnie! Jeśli chodzi o zarobki, to również są na dobrym poziomie. Co rok rozmowa z przełożonym i podwyżka. Firma jest konkurencyjna na rynku. Polecam.

Rubikonka

A jak wyglądał assessment?

sss

hej, jak wygląda we Wrocławiu dział uzupełniania towaru? Atmosfera zadowalająca, kierownictwo ok?

Pracuję, to wiem.
@sss

Kierownika mają spoko gościa.

Olga

Nie ma znaczenia, gdzie startujesz. Znaczenie ma to, jak pracujesz. Nie trzeba żył wyprówać. Wystarczy być zaangażowanym, wykazywać grosz empatii i starać się - jak wszędzie. Prawda jest taka, że z szeregowego pracownika można stać się kierownikiem sklepu nawet w pieć lat. Wieć nie ma co dewagować na ten temat. IKEA rozwija ludzi, bo sama tego potrzebuje. Firma to ludzie, więc nie inwestując w nich, nie będzie firmy.

Nie daj się

Wszystkim mówią że można awansować, coś mówić muszą. Działu Ci współczuję, Ja pracowałam tam trzy miesiące. Rozmowa rekrutacyjna i ustalenia podczas niej, a rzeczywistość to dwa światy. Zatrudnij się na 1/2 etatu i powiedz że nie możesz więcej pracować, i tak będą na Tobie wywierać presje abyś pracowała więcej. Jak to mówili podczas intro. Równowaga pomiędzy pracą, a życiem prywatnym musi być zachowana. Niebyła

Olga

Prawda, można awansować. A dają tylko umowy o pracę.

IREK
@Nie daj się

no to malo wiesz

IKEA Wrocław

W IKEA Pracuję już 5 lat. Robię to tylko dlatego ponieważ musiałam gdzieś pracować. Firma dużo mówi o wartościach itd i na tym koniec ... Wyścig szczurów jest na porządku dziennym, obiecywanie ludziom czegoś i niedotrzymywanie słowa też ... W tygodniu ludzie pracują po 4-6h w weekendy 10-12h Najbliższy weekend będzie moim szóstym weekendem z rzędu ponieważ miesiące się na siebie nakładają i nikt tego nie pilnuje albo po prostu niema chętnych do pracy i ktoś robić musi ... No ale nie kierownicy ... większość weekendów mają wolne ... Stawki? Firma nie pozwala o nich rozmawiać, Ja napiszę tylko pożal się boże ... Na rozmowach rekrutacyjnych będą wam opowiadać jaka to firma nie jest wspaniała jakich to wartości niema itd. Zapytajcie o to co w firmie jest złe a zobaczycie że nie przejdziecie do kolejnego etapu rekrutacji ... Jeśli nie macie własnego życia to praca tutaj jest właśnie dla was. Ja szukam nowej pracy i choć mam umowę na stałe - 3/4 etatu to i tak odejdę ...

były

Pracować w ikea nigdy to dom wariatow

nick

Sądzimy że na pewno.Będziemy słuchać informuj nas o swoich sukcesach.Ciao

potencjal5

Ile w 2015 zarabia pracownik magazynu w Ikea?Z gory dziekuje.Pozdrawiam

wrocek

deputy country&interior design manager zero zaufania

gd
@wrocek

Namieszała w GDAŃSKU I uciekła( w d... z ludżmi)Dyletantka albo taka polityka firmy.

gdańsk
@wrocek

Jak Pani samopoczucie?.Podejrzewam że dobre.Najważniejsze że pensja wpływa na konto.A że przy okazji komuś zniszczyłam życie nad morzem co mi tam ,przecież więcej go nie zobaczę.Kto mi udowodni że pozwoliłam na mobbing.

anioł
@gdańsk

Uważaj .... kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. Dziś mobbingujesz Ty a za jakiś czas sama/sam możesz być ofiarą... Zastanów się co robisz ? KARA BOSKA CIĘ DOPADNIE WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ ...ale dopadnie

Weronika

Witam, czy może orientujecie się jak zaadresować list motywacyjny do Poznania w sprawie pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail - Wrocław

• Jak się pracuje w IKEA Retail?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Retail?

Kandydaci do pracy w IKEA Retail napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Retail