IKEA Retail

Opinie o IKEA Retail

Koras

Czy jest możliwość pracy na pół etatu tylko w weekendy ?

Czarna

Czy ma ktoś namiary na dział BHP w IKEA? Pozdrawiam

łukasz

Proszę łaskawie nie usuwać mojego wpisu - to prawdziwa opinia o tym pracodawcy. Firma Ikea dyskryminuje w pracy ludzi o inne orientacji kulturowej, światopoglądowej i religijnej. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy.

Pelargoniusz z Tarasu
@łukasz

My dyskryminować - tak. Nas dyskryminować - nie. Ekologicznie rzecz biorąc, dysonans pewien się poznawczy w rozumie mem rodzi, jednakowoż rozwiązać go nie pragnę, gdyż wyższej podbudowy filozoficznej intelekt mój nie posiada, entomologizmem i enzymatyką jedynie podbudowan będąc. Behawioralnie jednak, w kontekście paruzji, nie ośmielałbym się jednak wygłaszać tez jako prawdziwe pewnym nie będąc własnej prawdziwości w kontekście tych wszystkich paradoksów matematycznych, pośród których tkwimy.

nnn
@łukasz

Kłamstwo.

Marek...Pan Marek

Nie kupuję,ani moja rodzina ,u lgbt...jest tyle (usunięte przez administratora),że utrzymają się z ich zakupów,bo człowiek hetero,z godnością,tam nie kupi,jeśli tam właśnie,zwalnia się ludzi hetero,z godnością.Prawda,że proste.Godność.

Mehmed IV
@Marek...Pan Marek

Nędzniku, godnością twą i kozy me wzgardzą, a ludzi hen.. het.. hotentotów my tu nie potrzebujemy, gdyż duchowo i moralnie nad nimi górujemy a esencji swej z niegodną mieszać nie będziem. Tako rzekłem ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan. Inszallah.

Rozmowa

Ile chce zarobić

Jasiek

Jaka atmosfera w firmie? Mam zamiar aplikować i to jest dla mnie ważne, może coś podpowiecie więcej informacji?

PanPolicjant

Ogólnie to byłem w restauracji i jest dobrze tylko buraki były suche i brakowało trochę ciast. Z zakupami wszystko dobre. Pozdrawiam!!!

Jakie są warunki zatrudnienia w IKEA?

daniel

pierwszego dnia dostajesz ubranko w pionowe biało niebieskie paski i idziesz do kotłowni przerzucac wegiel. kesli sie ubrudzisz masz potracone z premii. drugiego dnia jesli wytrzymales idziesz na sklep przesuwac regały. jesli wytrzymales trzeciego dnia rozkladasz drobnice przez 18 godzin. jesli wytrzymales zostajesz oficjalnie zatrudniony na czarno (usunięte przez administratora) pozdrawiam !!!

Zawiedzony klient

Nie polecam !! Zamówienie złożone, zabrane do domu, podczas skręcania mebli , okazuje się,że mamy szuflady, nie ma szafy. Miło !! Jak to możliwe przy komplecie łóżka piętrowego z biurkiem ? Nie wiadomo... Jest problem z winy sklepu= nie ma rozwiązania. Jak się dowiedzieliśmy z infolinii ,trzeba napisać e-maila że skarga. Czekać... Tylko na co ?! Na cud ? Na czary ? Jesteśmy zawiedzeni tym, w jaki sposób traktuje się klientów. Większość naszego wyposażenia domowego jest właśnie z IKEi, ale zapewne to nasz ostatni zakup. Mieliśmy zrobić całe wyposażenie do kolejnego pokoju dziecięcego,ale Wam już dziękujemy...

Hejka

Ile do ręki na magazynie ?

Maks
@Hejka

Maksymalnie 50 kg.....dorywczo :-D

Kamil

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje pracowników?

Asada
@Kamil

Tak, tak przynajmniej piszą na stolikach w sklepie

krokodyl
@Kamil

Firma potrzebuje jelonkow,ktorzy beda niszczyc sobie zycie za czapke sliwek. Lepiej pozbieraj puszki na osiedlu niz zatrudniaj sie w tym smiesznym kolchozie.

Mieczysław
@krokodyl

Dlaczego o pracy w IKEA Wrocław wyrażasz się w tak obraźliwy sposób? Czy miały na to wpływ Twoje osobiste doświadczenia? Może powiesz coś więcej na temat samych warunków pracy?

mlodygesiu

zakupiłem materac za niecałe 1400zl ponieważ IKEA daje długą gwarancję i możliwość wymiany (90 dni) gdy przywiozłem do domu okazało sie ze jest lekko zabrudzony wiec zrobiłem zdjęcia (w załączniku zdjęcia) i postanowiłem rozpakować by przetestować z nadzieja ze to właśnie ten i nie będę musiał go wymieniać jednak po dwóch miesiącach straciłem nadzieje ze się przyzwyczaję do tej twardości i muszę go wymienić na bardziej miękki, wiec ( zabezpieczyłem streczem dokładnie by wykluczyć ubrudzenie w transporcie) pojechałem do Ikea Wrocław tam gdzie kupiłem i mimo iż pokazałem zdj z dnia zakupu materaca jego stanu gdy dostałem, nie było nawet rozmowy wiec wniosek mój jest jeden 90 dni na zamianę to fałsz i szkoda ,dla mnie oczywiście, bo spać nie da rady ponieważ boli mnie dolna cześć kręgosłupa i muszę teraz kupić drugi bardziej miękki. Szkoda ze rzucając hasła 90 dni na wymianę dostajesz już na starcie materac którego nie oddasz ! zdj mogę wysłać na maila bądź znajdziecie w opinii na google odnośnie IKEA od mlodygesiu Gęsicki.

Opolanka

W kawiarni na stolikach (usunięte przez administratora) Prosiłam o posprzątanie bo nie mieliśmy gdzie postawić kawy. Zero odzewu.

w dniu 19.06.2019 miałam mieć montowane dwie szafy PAX. Podczas projektowania w sklepie Ikea we Wrocławiu dokładnie pytałam czy szafy będą mogły stać tyłem do siebie tworząc ściankę działową, będą mogły być skręcone tylnymi ścianami ze sobą i będą mogły być przymocowane jedną z bocznych stron do ściany oraz czy będzie mógł być wywiercony mały otwór w podłodze szafy, na moją odpowiedzialność. Na wszystkie pytania odpowiedź była tak. Zapewniono mnie, że nie ma problemu z takim mocowaniem szaf ze sobą i do ściany. Prosiłam o wskazanie jakie śruby, łączniki mam dokupić - zapewniono mnie, że nie ma problemu ponieważ Panowie montażyści mają wszystkie niezbędne śruby. Było to wiarygodne ponieważ większość szaf na ekspozycji w Ikei Wrocław właśnie w ten sposób jest ustawionych - tyłem do siebie, tak aby tworzyć ściankę działową. Zapłaciłam więc za montaż. Przyjechali montażyści i po zobaczeniu projektu zrobionego w Ikei od razu powiedzieli, że nie będą montować w taki sposób szafy. W ten sposób odmówili mi wykonania opłaconej przeze mnie usługi. Byłam zaskoczona, że panowie ci wcześniej nie otrzymali z Ikei projektu i nie byli przygotowani do takiego montażu. Straciłam dwa tygodnie oczekując na montaż za 400zł oraz w dniu 19.06.2019 wiele godzin czekając na ten montaż. Zostałam (usunięte przez administratora) przez dwóch projektantów z Ikei Wrocław, montażystów oraz sklep we Wrocławiu. NIKT NIE ODPOWIEDZIAŁ na moje pismo (mail). Po 10 napisałam ponowna prośbę, aby Ikea zareagowała. Wówczas następnego dnia otrzymałam mail: dziękuję za kontakt z nami.W celu weryfikacji proszę o przesłanie numeru sprawy reklamacyjnej. Pozostaję do dyspozycji.Pozdrawiam,(usunięte przez administratora) Czyli żarty ze mnie ze strony Ikei, ponieważ dotychczas nikt z IKEI nie zareagował i żaden numer reklamacji nie został nadany. I czekam dalej na odzyskanie pieniędzy. W między czasie telefoniczny bok IKEI powiedział, że zabiorą mi 200zł za to, że to ja zrezygnowałam z ich montażu. (usunięte przez administratora)

klient

Bojkot tego sklepu. Nie szanują polskich wartości. Dziwne, że w innych cześciach świata potrafią się dostosować i nie publikują kobiet w katalogach.

Specjalisci od LGBT

Zgrabny

Na refilingu dają teraz nowym 21.5 jak mają swoje uprawnienia, pozdrawiam wszystkich pracowników Ikea którzy pracują po kilka lat i zarabiają mniej

Ggrr

Byłem pracownikiem restauracji do nie dawna i szczerze odradzam atmosfera zakłamania kolesiostwo kumoterstwo donosicielstwo na takim poziomie że nawet główni donosiciele się zwalniają odkąd na dziale dowodzi pan lider i pani kierownik już 80 % się zwolniło tacy z nich fachowcy do tego oszukują kłamią i stosują mobin straszna zwolnieniami naganami wymyślają nieracjonalne powody żeby nie dając podwyżek nie radzą sobie ze swoimi obowiązkami a na pracownikach się wyzywają i pokazują ci to nie oni wilkie kierownictwo a braki podstawowych umiejętności wychodzą na każdym kroku

Ufff mam to juz za soba
@Ggrr

Przylaczam sie do tej opinii w 100 a nawet 200%.Dopoki nie wymienia przelozonych rzadzacych na restautacji zwlaszcza team leadera ktorego polecenia wykonuje sama kierowniczka to sie tam nic nie zmieni .Wiec nie polecam tego miejsca pracy wogole nikomu ani studentom ani starszym.pracownikom ani osobom zaczynajacym swoja pierwsza prace.Nawet agencyjni nie wytzymuja presji i odchodza hihihi

ref

Nie polecam, mega harówka ,nieregularne godziny pracy,wolne bardzo często po jednym dniu pod rząd,mało wolnych weekendów,słabe szkolenia wprowadzające po których odrazu wymaga się efektywnej pracy

Solidarność IKEA

(usunięte przez administratora)zmieniam pkt.4 bo podobno wcale tego nie ustaliliśmy: Witam tu Solidarność Informacja dla SKLEPÓW!!! W dniu 06.02.2019 r. odbyło się spotkanie Związku Zawodowego "Solidarność" z przedstawicielami firmy IKEA Retail poruszyliśmy następujące kwestie: 1. Zawnioskowaliśmy o podjęcie negocjacji w sprawie odpraw dla pracowników, dotkniętych procesem transformacji. 2. Zaproponowaliśmy podniesienie odpisu na fundusz socjalny do pełnej kwoty i przeznaczenie go na świadczenie wakacyjne dla pracowników. 3. Zawnioskowaliśmy o podjecie negocjacji w sprawie podwyżek ogólnych/gwarantowanych dla każdego pracownika związanych z wzrostem kosztów życia na FY20. 4.Zawnioskowaliśmy o prawo przedstawiciela ZZ do uczestniczenia w spotkaniach odwoławczych od rozmowy oceniającej członków naszego związku. 5. Poruszyliśmy 3 inne sprawy: związane z funkcjonowaniem związku, uprawnieniami związku, oraz indywidualnymi sprawami pracowniczymi. Apeluję do pracowników o poparcie naszych działań i zapisanie się do związku kontakt: tel.666600891 Michał Kukuła

Ktoś

Nie polecam tego miejsca pracy,nie wiem skąd te pozytywne opinie.Na magazynie codziennie trzeba przerzucać dosłownie tony produktów do tego nie raz łącznie trzeba przejść ponad 20 km w ciągu 8 h pracy.Wysoko rozwinięta kultura donoszenia na kolegów bo przecież trzeba jakoś podlizać się szefowi.Na plus tylko wyżywienie

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail - Wrocław

• Jak się pracuje w IKEA Retail?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Retail?

Kandydaci do pracy w IKEA Retail napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Retail