Sondex Poland Sp. z o.o.

Koleczkowo

Opinie o Sondex Poland Sp. z o.o.

Agata

@johny chciałabym zwrócic uwagę, że według obowiazującego regulaminu http://www.gowork.pl/regulamin nie można obrażać innych, bo komentarz może zostać usunięty przez admina.

Juan pIxidixi

Lopez -> ty za robotę się weź !!!!! Widocznie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jesteś skoro nie miałeś odwagi powiedzieć co cię boli a teraz wypisujesz bzdury.... A skoro wywalili Cię z Koleczkowa to widocznie na to sobie zasłużyłeś !!!!!!!!!!!!!!!!!!

kik

niby zwolnili, ale jednka ogloszenia na pracownikow produkcji mają, wiec moim zdaniem za byle co chyba nie zwalniają?

Jimmy

Cwaniaczki nie mają tam szans!!! Dlatego ich zwalniają!!!! Więc się nie dziw , że Ciebie MĄDRALO też wywalili !!!!! LOPEZ!!!!! Trzeba pracować a nie przez komórkę ciągle gadać!!!!!!!

@Jimmy 14.08.2016 00:06

Sami jesteście cwaniakami z rodziny grubego. Żałuję że nie miałam miałem okazji wszystkiego wygarnać, ale prawda was dosięgnie. Z tego co mi wiadomo to i tak się sprzedaliście Danfosowi. Brygada bez uprawnień!!!

@Jimmy 14.08.2016 00:06

Lopez

Skoro mi się wydaje to dlaczego zwolniliście ostatnio ludzi, a 3 miesiące wcześniej zatrudniliście. Informacje mam i to pewne. Tak więc nie okłamujcie ludzi!

Lopez

Nie poszukują. Jak poszukują to tylko osoby które będą pracowały jak woły, ale za psi pieniądz. Pracy nie mają zatrudniają, a później zwalniają. trzeba być z rodziny by się tam utrzymać, albo dobrze dziobać, a szczególnie na spawalni tam to potrafią. Kasa mała! Zakazów tysiące! Kamery w każdym kącie i brak rozwoju w zawodzie. Nie polecam!

johny
@Lopez 05.04.2016 16:09

Pracować trzeba wszędzie !!!Lopez za siedzenie nikt Ci nie zapłaci !!!!! Ciekawe czemu jesteś taki oburzony !!!!!!!!!!!

inspektor incognito

Dobrym, ceniacym sie fachowcom, odradzam szczerze podjecia wspolpracy z oddzialem w Koleczkowie. Po pierwsze, jesli nie jestes czlonkiem "rodziny"Kierownika, Twoja wiedza i umiejetnosci sa bezuzyteczne, nikt nie doceni Twojej pracy, zaangazowania i checi. Po drugie, jesli chcesz zyc w ciaglym stresie zwiazanym z niepewna przyszloscia w pracy to daruj sobie sondex. Ta firma specjalizuje sie w tworzeniu atmosfery zastraszenia. Faworyzowanie podlizywaczy w tym miejscu jest wprost niepojete. pensja, nie ma tragedii ale tez nie ma szalu, da sie zarobic jesli zezwola Ci na nadgodziny, o co musisz ladnie prosic. Socjal spoko, z kolei relacje miedzy pracodawca a pracownikiem strasznie suche.. oczywiscie o ile nie poslodzisz "kochanemu pracodawcy". Rywalizacja miedzy pracownikami siega zenitu. Wiec jesli ktos lubi hardkorowe rozgrywki to polecam:)

ktoś

zależy zapewne gdzie dokładnie jest umiejscowiony oddział, ja pracuję na pomorzu i nie narzekam na prace i na socjale, niestety umowa zlecenie i mała płaca, ale zawsze coś.

PSEUDO-ELEKTRYK

(usunięte przez administratora)Ludzie to po co tam siedzicie skoro tam taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] panuje ?głupiś StasiekMĄDROŚĆ ZWYCIĘŻY - wierzę w to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

antyStasiek

Stasiek - 2012-11-12 23:38:27 Ludzie to po co tam siedzicie skoro tam taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] panuje ?głupiś Stasiek

Stasiek

BOSSSS

PSEUDO-ELEKTRYK - 2012-10-07 22:45:35 :(((((MĄDROŚĆ ZWYCIĘŻY!!!!

PSEUDO-ELEKTRYK

:(((((

Bravooo

Z tym wszystkim zgadzają się wszyscy pracownicy tylko nikt nie ma odwagi tego głośno powiedzieć. Zapoprzedniego szefa było lepiej-szanowano ludzi a teraz ...ale karta lubi się odwrócić ....oj lubi...

Zostaw opinię o Sondex Poland Sp. z o.o. - Koleczkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sondex Poland Sp. z o.o.