Sondex

Żelazkowo

Opinie o Sondex

monter

Ludzie, którzy tam pracują - możecie sobie powoli szukać czegoś innego (szczególnie dział pras) plany są takie, żeby oddział przenieść na Słowenię. Swoją drogą nie polecam Żelazkowa, warunki jak w jakimś Paragwaju :)

były pracownik

Praca w szybkim tempie , umowy śmieciowe, na 3 zmiany za najniższą krajową , raczej nie polecam , chyba że ktoś lubi być niewolnikiem za miskę ryżu ...

Nie polecam nikomu , praca ciężka i gówno płatna . Pracują tam zdesperowane tępe panienki po gimnazjum , bo na nic innego nie mają szans ...

obywatel

Zgadzam się! A blondas to największy kłamca i oszust!

obywatel

No racja , za te marne 1600 - 1800 zł , poparzyć się i zapierniczać na 3 zmiany to szkoda zdrowia i czasu na tę firmę . Praca dla desperatów . Nie polecam !!! Pozdrawiam

były pracownik

na czysto wyjdzie ci około 1600 zł , za te pieniądze to tragedia nie wypłata .... głupich szukają . Pozdrawiam

gość

ale ja chciałem wiedzieć na czysto ile dostanę ???

gość

Na dzień dobry 2000 zł brutto + 100 zł dodatek motywacyjny. Po 3-ech miesiącach dodatek wzrasta do 450 zł brutto. Czyli po trzech miesiącach 2450 zł brutto.

gość

Jak wygląda teraz sytuacja z zarobkami , ile zarobię na czysto za miesiąc ??? Pozdrawiam

gość

Czy ktoś ma bezpośredni numer do kadr w Żelazkowie , bo na stronie firmy nie ma .

Adam

Z tego co wiem to cały czas potrzebują ludzi do pracy. Podobno nie jest źle. Kilku moich znajomych tam pracuje przy uszczelkach i sobie chwalą.

lucek

często tam potrzebują pracowników czy tam zwalniają i przyjmują nowych

Jagoda

W Sondexie jest dobrze zarobki to 2000netto praca od 7-15 15-23 23-7 3zmiany transport z Lęborka jest. Kto się nie boi ciepła to praca jest dobra. Układanie uszczelek i sprawdzanie ich po pewnym czasie.

gość

Czy można się dowiedzieć ile dni w tygodniu się tam pracuje kiedy zaczyna się trzecia zmiana i czy dają od razu umowę o pracę z góry dziękuję za info.

polak

Hej! nie wiem czy widzielisćei oferte na monetra wymienników ciepła. Czy orientujecie sie, ile mniej wiecej można zarobic na takim stanowisku? Bede bardszo wdzieczna za odpwiedz, zależy mi naprawde!!

Waldi

Czy już były przelewy w sondex czy jeszcze nie było proszę o odpowiedź

Yellow

Kiedyś w sondexie trzymali dość długo na zleceniu. Teraz podobno krócej. 2 max 3 miesiące.Dla sprawdzenia. Mają w tej chwili bardzo dużo zamówień - to i robota stabilniejsza.

Jan

Z tego co wiem od znajomego - to obecnie Sondex Gasket potrzebuje sporo ludzi do pracy. Przede wszystkim operatorow producji. Początek to umowa zlecenie z dużą szansą na normalną umowę o pracę - z wszelkimi profitami. Też słyszałem, że atmosfera w firmie jest ok.

patrykooo

wrocil bym tam najchetniej praca moze nie nalezy do mega zarobkowych ale w takiej atmosferze nigdzie sie pracy nie znajdzie

Kaja

Czy ktoś może napisać coś na temat sondexu w żelazkowie?

kasia

pracuje mi się dobrze,nie ma na co narzekać

anim

W miare ok

Zostaw opinię o Sondex - Żelazkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sondex