Opinie o Toshiba Carrier Air-Conditioning Europe Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Toshiba Carrier Air-Conditioning Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toshiba Carrier Air-Conditioning Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba Carrier Air-Conditioning Europe Sp. z o.o. w Poznań

cze, opowiecie mi jak się pracuje na załadunku? widziałem taki komentarz w googlach, w którym ktoś pisał, że sprawnie poszedł ale coś długo trzeba było na dokumenty czekać, czy to się zgadza? jeśli tak to z jakich przyczyn mogą występować poślizgi? Czy są jakieś aktualne opinie do wyrażenia? Przy tych sprzed dwóch lat coś się zmieniło może?

Toshiba Carrier Air-Conditioning Europe Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Na rozmowie rekrutacyjnej szanowny pan Piotr z tego co pamietam. Po jego pytaniu w moja stronę „Gdzie widzę siebie za 5 lat”, nie potrafiłam odpowiedzieć dokładnie z racji stresu. Stwierdził „i co myślisz, ze ja Cię przyjmę jak Ty nie potrafisz odpowiedzieć?”. Myśle, że nie przeszliśmy na Ty i nie ma prawa mówić do mnie w taki sposób :) Dodam, ze wiele osób miało taki sam problem z tym oto Panem na rozmowie rekrutacyjnej i POZA nią również. Mam nadzieję, że moja wiadomość trafi w odpowiednie ręce i da trochę do myślenia. Pozdrawiam PIOTRZE :)

Agata
@:)

Ale oprócz tego stwierdzenia na brak Twojej odpowiedzi, to jak jeszcze wyglądała rozmowa o pracę? O co jeszcze pytali?

Bez komentarza ;)

Dodam jeszcze, że w firmie powszechnie stosowaną praktyką jest mobbing głównie ze strony Pana Piotra jak i jego prawej ręki "ulubienicy" Agnieszki. Gnębienie psychiczne pracowników produkcji jak i biurowych, kilka osób przez to zrezygnowało z pracy w tej firmie bo byli wykończeni tą chorą atmosferą i wyzwiskami (wyzywanie od (usunięte przez administratora) niedouczonych, rzucanie przekleństwami itp.). Warto nadmienić, że wiele z tych sytuacji było zgłaszanych do działu HR, który zamiatał sprawy pod dywan zamiast zrobić z tą sytuacją porządek. Efekt końcowy jest taki, że Pan Piotr został kierownikiem produkcji a pani Agnieszka brygadzistką (typowe kolesiostwo i przyklaskiwanie ze strony firmy takim działaniom).

Prawda Nowy wpis
@Bez komentarza ;)

Święta prawda! Za tą śmieszną wypłatę nie warto się stresować przez te osoby. Wiadomo pracować każdy musi, ale bez przesady że idziesz do pracy i wiesz że gruby znów będzie się czegoś czepiał mimo że ludzie pracują cały czas. I w (usunięte przez administratora) zawsze będzie im mało… zrobisz wynik ponad normę źle… nie zrobisz normy też źle.. brak słów. Na BHP mówili będzie mobbing przez kogokolwiek w pracy to zgłaszać do działu HR, tyle razy jest zgłaszane i nic to nie daje, więc ludzie odchodzą z produkcji i biura przez jednego i drugiego pseudo kierowników.

Też prawda Nowy wpis
@Prawda

W firmie zalęgło się kolesiostwo, zwłaszcza w gronie "kierowników". Niektórych z nich zalicza się do tego grona tylko teoretycznie ponieważ dostali stanowisko przypadkowo i swoją postawą i sposobem działania budzą zaledwie politowanie. Radzę uważać na podłe zagrywki niektórych osób, zwłaszcza na erudytę teoretyka.

Handy Nowy wpis
@Bez komentarza ;)

Szczera prawda!

czy obecnie poszukiwani są pracownicy produkcyjni

Dorota
@Anna

Może warto wysłać do nich maila nawet jak na ten moment nie szukają? Jak się okaże, że będą jednak kogoś chcieli no to będą już mieli kontakt. Masz w ogóle jakieś doświadczenie na produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba Carrier Air-Conditioning Europe Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Toshiba Carrier Air-Conditioning Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toshiba Carrier Air-Conditioning Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Toshiba Carrier Air-Conditioning Europe Sp. z o.o.

Toshiba Carrier Air-Conditioning Europe Sp. z o.o.