Wrocław

Opinie o NEWIND S.A.

NEWIND S.A.

Witam. Faktycznie, firma NEWIND zatrudnia studentów albo osoby od razu po studiach, co wcale nie jest zjawiskiem negatywnym. Jednocześnie współpracujemy również z doświadczonymi specjalistami. Natomiast decyzja o zwolnieniu jest decyzją indywidualną, czego nie możemy oceniać.

pytajnik

Skąd info o tym , że nie wypłaca pensji?

Daniel
@pytajnik 28.08.2017 14:31
Skąd info o tym , że nie wypłaca pensji?

Witam, Wypłacają pensję. Różowo może nie jest, ale tragedii nie ma. Atmosfera dobra bez KorpoStresu, ludzie życzliwi itp.

Agnieszka

Firma nie ma pieniędzy i nie wypłaca pensji

@Agnieszka 10.08.2017 10:04
Firma nie ma pieniędzy i nie wypłaca pensji

Witam. Komentarz nie jest zgodny z prawdą Firma NEWIND wywiązuje się ze zobowiązań wynikających z warunków współpracy: czyli wypłaca wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca.

kram

Chyba nie jest dobrze, z firmy zwolniło się w ostatnim czasie dużo osób, a na ich miejsce przyszli studenci.

Jak oceniasz firmę Newind Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw opinię o NEWIND S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEWIND S.A.