PC Lotus

Wrocław

Opinie o PC Lotus

ArturZ

Często korzystałem z ich usług, w PC-Lotusie zawsze była miła obsługa, zawsze mi pomogli.

toshibowiec

Przed 7 laty nabyłem tanio w PC Lotus - Wrocław, ul. Krasińskiego notebook Toshiba Tecra S2 z naklejką Windows XP. Pozwolono mi go przez kilka godzin przetestować zanim za niego zapłaciłem. Przez te lata nic nie uległo uszkodzeniu. Raz byłem u nich i w ramach gwarancji nasmarowali mi głośny wentylator - do tej pory cicho chodzi. Dzisiaj przez głupotę wyłamałem gniazdo zasilnia. Pójdę do nich może uda się je naprawić.

emres

Kupowałem w ich sklepie różne produkty, czy to myszkę czy też laptopa i nie miałem nigdy problemów, ceny niskie

Bzyk

Zakupiłem kiedyś nowy komputer w tej firmie. Porażka totalna, notorycznie wywalał się system operacyjny. Wielokrotnie reklamowany, bez powodzenia. Powód usterki - ignorancja obsługi, dysk twardy połączona nie właściwa taśmą, która nie była w stanie zapewnić właściwej komunikacji dysku z płytą. Zdecydowanie odradzam !!!!

mamba

Również potwierdzam!!!!!!! Biorą 150zł za wymiane gniazda (bo wygląda na uszkodzone). Po czym okazuje sie, że to zasilacz był zepsuty (ten sam problem po odbiorze z serwisu) (nieoryginalny zasilacz sie zepsuł, na oryginalnym śmiga jak należy) , a gniazdo OK! Chociaż sprawdzali PODOBNO zasilacz i było ok! Jakaś KPINA. Skończy się zwrotem kasy albo UOKiK!

gość

Muszę potwierdzić pierwszą opinie o tym sklepie. Bylem to obejrzeć laptopa (całe szczęście że nie kupiłem przez allegro, ufff...) który miał być w świetnym stanie, niby "refurbished". W rzeczywistości okazał się "serviced in garage": nie oryginalne śrubki, obudowa poniszczona śrubokrętem przez zapewne ich ...............(na pewno tego pracownika nie można nazwać serwisantem). Muszę zaznaczyć że to podobno był najlepszy egzemplarz. Totalna amatorka, lepiej się nie zbliżać.

markosow

ostrzegam przed oszustami i [usunięte przez admina] z pc lothus!!!!!!!!!!! jak się nie znasz na komputerach to te oszuści wcisną ci najgorszy szmelc za super wygórowaną cenę.nigdy u tych oszustów nie kupuj komputera bo zepsuje ci się góra po pół roku. [usunięte przez admina] [usunięte przez moderatora] Z PC LOTUS!!!!!!!!!

Zostaw opinię o PC Lotus - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PC Lotus