EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A

Mielec

Opinie o EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A

Justina001
@admin 29.07.2015 13:01
Czy pracując w firmie EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A otrzymałeś szanse rozwoju? Wypowiedz się na naszym forum....

Szanse rozwoju maja lizusy a nie Ci co pracują za najniższe wynagrodzenie

Mic

Jak tam w EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A? Słyszałem, że idą podwyżki, i że żyje sie na lepszej stopie niż było to jeszcze przynahmniej rok temu, fajnie

Justina001
@Mic 03.05.2016 12:29

Może zarobki lepsze, lecz ludzie coraz gorsi. Zagryzą zniszczą jak aligator

Zostaw opinię o EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EADS ”PZL Warszawa-Okęcie” S.A