Opinie o agencja promocyjno-reklamowa Vectra w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy agencja promocyjno-reklamowa Vectra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w agencja promocyjno-reklamowa Vectra o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o agencja promocyjno-reklamowa Vectra w Warszawa

anonim - 2010-02-21 10:16:51 anonim - 2009-06-09 12:01:02 Vectra...dużo wymagają, jak na proponowaną stawkę. Stawka, którą oni proponują możliwa jest w polowie agencji promocyjnych...a oni każą sobie przychodzić na szkolenia, które trwają straaasznie długo, mega duża ilość kontroli, jedna koordynatorka nawet potrafi przyjść do sklepu i robić z ukrycia zdjęcia, no żałosne:/ no cuz;) moja droga taka praca, robią zdjecia z ukrycia bo widocznie mają ku temu powody, idąc do pracy wiesz jaką masz stawke i masz pracować a nie obijać sie! Po 1 - skąd wywnioskowałaś, że się obijam? Po 2 - jaka praca - taka płaca. Jak na to, co oni wymagają powinni dawać więcej. Po 3 - robienie zdjęć z ukrycia jest strasznie dziecinną sprawą Po 4 - Większość koordynatorów to spoko ludzie, którzy jak robią kontrole, to po prostu do Ciebie podchodzą i da się z nimi normalnie pogadać. A nie ukrywają się przed Tobą zrobią parę zdjęć i pójdą. Co to jest zabawa w detektywa? Po 5 - Widać, że na promocjach nie stoisz. I cóż chyba reprezentujesz poziom ludzi z Vectry pisząc "cuż"

sasanka

dokładnie!!! Omijać szerokim łukiem! Szczególnie w Bielsku, stwaka marna, dodatkowo oszukują, wypłata nie taka na jaką się umawiamy. Ogólnie praca do bani

Aleksandra Śląskie

Ja pracowa�am dla Preludium i wam powiem nie oplaca sie tam pracowac ciulaja i to niezle;/;d

hostessa

Agencja Promocji Preludium- jestem zdziwiona waszymi doświadczeniami z tą agencją.... Ja pracuje na sląsku - zaglebiu dla tej firmy pracuje od kilku lat koordynatorka, opoznienia w pieniążach to czasami kilka dni , ale są miesiące ze wypłaty są kilka dni przed czasem, zawsze mam umowe która się zgadza, chodze na spotkania i dostaje pieniądze bez problemu. wiec ja zlego slowa na ten region nie powiem

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie agencja promocyjno-reklamowa Vectra? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
ks

co do Demy to najgorsza agencja- płaca 6 zł a dodatkowo nowy koordynator jest tak kiepski ze brakuje mi słów. co do wypłat ostatnio są opoznione o 15 dni i dodatkwo trzeba sie upominac (oczywiscie jak szanowny koordynator odbierze łaskawie telefon) bo czasami pomijaja lub za mało płacą. Agencja PMT natomiast jest ok na ich stronie generuje mi sie rachunek wiem za co dostaje i ile stawki niezłe bo powyzej 7 zł netto wiec naprawde super bez zastrzezen

patii

podziwiam was dziewczyny bo ja juz dawno z tym skonczylam co do agnecji preludium to omijajcie ten pier $$$ dolnik ci ludzie zeruja na pracy biednych dziewczyn i zarabiaja na tym duze pieniadze

zadowolona hostessa

DEMA ? POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!! tam zaczęłam pracę i mimo różnych innych akcji gdzie indziej- zostałam. Mam świetną koordynatorkę, pieniądze dostaję na czas albo nawet PRZED CZASEM!!! NIGDY nie zdarzyło mi się, żebym nie dostała za coś pieniędzy :) naprawdę polecam :)

apolonia

Pracowałam dla Agencji Vectra wiele lat temu jako koordynator, skończyło się w sądzie bo o ile hostessom jeszcze jako tako płacili - to koordynatorów mieli gdzieś..... Powymienialiśmy się pismami przedprocesowymi bo myśleli że mają do czynienią z (usunięte przez administratora)...... No cóż.... Sprawę przegrali.....

kamila

chociaz preludium niejest takie zle mozna ich oszukac zawsze nikt niesprawdza wiec chociasz tak mozna zeby niebylo ze oni sa fajni bo zwykle smieja sie z dziewczyn wiec my tez sie znich smiejmy i niech sami stoja za takie podejscie i takie stawki

dzasta

jak czytam to wszystko o preludium to i tak was dziewczyny podziwiam ze takie kometarze piszecie mi brak slow na ten [usunięte przez admina],..... tam jeszcze ta kordynatorka nowa buahahaha niedosc ze jeden pajac ze wsi to jeszcze jeje tam brakowalo ktortko mowiac ta szefowa i jej wspolpracownicy sa siebie warci omijajcie ta agencje bo niejest nic warta ci ludzie i tak skoncza na ulicy to niejest agencja

K

Solidny pracownik nie musi sie niczego obawiac

Pan X

PRACUJE W TEJ FIRMIE JUZ 5LAT I NIGDY NIE MIALEM PROBLEMOW Z WYPLATA ITP , NIEWIEM O CO WA TY WSZYSTKIM CHODZ

sylwus

a co powiecie o firmie dema?????

mloda

niepracowalam jeszcze dla preludium ale widze ze niecieszy sie najlepsza opinia wiec niepojde do nich na spotkanie dzieki dziewczyny

********

preludium straszny syf omijajcie duzym lukiem

hosstessa

wogole niepracuje w preludium najfajnieszy kordynator z ktorym pracowalam ta firma to wielki burdel stawki kiepskie umowa po akcji wogole orpucz kordynatora to straszyny syf niepolecam i jak kolezanka wczesniej wspomniala niepracujcie na ich wygody dorabiaja sie na waszej naiwnosci

hosstessa

Jezeli chodzi o praludium zgadzam sie smierdzaca firma ludzie smieja sie z hostessa i ich nieszanuja no i ten wspomniany pajac janek ze wsi owsze jedzi sluzbowym autem i sie popisuje jak by niby co a to wszystko zanasza ciezka prace niepracujcie dziewczyny dlanich niech zbankrutuja i dopiero zaczna szanowac ludzi (usunięte przez administratora)

hostessa

hosstessa powiem wam jedno dziewczyny jezeli chodzi o preludium oni zarabiaja na kazdej godzinie waszej pracy jakis pajac jezdzi sluzbowa honda poniewaz wy pracujecie za 7 a carlsberg placi okolo 30 zl za waszaka kazda prace niedajcie sie oszukiwac ta agencja to dno umowaa po akcji wiec czesto was moga oszukac

taka_jedna

hm, ja pracowałam dla tej firmy kilka lat temu. Widzę, że trochę się zmieniło. Po za stawką :) Naprawdę nadal płacą 7zł/h? przez te 3 czy 4 lata chyba stawki wszędzie się nieco podniosły, nie mówiąc już o zwykłej inflacji... no ale cóż. Sms-ów nie było. Absolutny zakaz zabierania komórki "na sklep", jak by ktoś zobaczył hostessę z komórką w sklepie... Strój - gdy przyszłam na moją pierwszą najpierwsiejszą akcję i gdzieś na dyżurce dostałam odłożony dla mnie strój to się załamałam. Przedziwna koszulka ze sztucznego materiału, za duża oczywiście, ale to nic - Spódniczka - absolutnie za duża, po prostu nie miała szans się trzymać na ciele, a nie miałam szansy przeszycia zaczynając za 3 minuty pracę, Potem w domu przeszywałam cały strrój na maszynie, spódniczka była z jakimś tiulem i usztywaniana, tak długa, że po zwężeniu zakładałam sobie ją jak sukienkę od biustu... to znowuż wychodziła spod koszulki, która miała dekold (oczywiście za duży). Kiedyś przyszłam na jakąś akcję, na którą w ogóle zgodziłam się na szybko. Na moje miasto było dwóch koordynatorów - "on" zadzwonił, tłumacząc szczerze, że jest akcja na szybko no i czy nie mogę postać, po czym 10 minut później mam telefon od "niej", że miała umówioną hostessę, ale jej zrezygnowała (czyli wielka ściema), no ale to już kwestia koordynatorów. Generalnie nie byli źli. Robili zdjęcia, ale nie z ukrycia. Z każdej akcji mieli mieć zdjęcie więc kazali się uśmiechnąć, ew. wiedziałam, że są obok i jak podszedł klient to cykali z klientem. Ale to chyba też bardziej firma, żeby sprawdzić czy byli faktycznie, czy nie odpucili sobie kontaktując się tylko telefonicznie. Przyjechałam na tę akcję, jesień już była, więc w polarku jakoś "codziennie".... dostaje obiecany "strój" - biały cieniutki t-shirt - akcja była na lodówkach...a ja w jeansach i jakimś kolorowym polarze... no ale chyba nie myślicie, ze stałam 8h na lodówce w samym t-shircie. Zaciągnęłam ten "strój" na polar... no i na pewno zajebisty to wizerunek był. Generalnie dużo zależy od koordynatora... ale też taki koordynator nie jest mocno związany z firmą, kokosów nie dostaje, a też ma trochę zamieszania... no ale różni ludzie są nie da się wszystkich lubić. A jeszcze na koniec współpracy nie dostałam wszystkich pieniędzy. Po wielu obliczeniach doszłam, że brakuje za jeden 4-dniowy weekend 160zł. Piszę mejla. Nic. Piszę wezwanie do zapłaty z rozpisanym przeze mnie grafikiem wszystkich akcji. Dzwonią, że oni nie mieli załącznika z tą jedną akcją i żebym im przesłała pocztą. W końcu wypłacili... no ale sorrry.... No to tyle...

ona_20

Vectra to porazka... na kase trzeba dlugo czekac, robiom kontrole i niepotrzebne problemy a do tego trzeba im oddawać koszulki które dostałyśmy do pracy... no smiechu warte... nie zwrocenie koszulki zagrozili wstrzymaniem wyplaty...a z jakiej racji?? sąd pracy to rzeczywiscie chetnie sie taka firma zainteresuje

Zostaw merytoryczną opinię o agencja promocyjno-reklamowa Vectra - Warszawa

agencja promocyjno-reklamowa Vectra