Opinie o agencja promocyjno-reklamowa Vectra w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy agencja promocyjno-reklamowa Vectra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w agencja promocyjno-reklamowa Vectra o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o agencja promocyjno-reklamowa Vectra w Warszawa

xxx

Zawsze możesz dostać dyplom z akcji Toil.. Du.. i dopisać je do CV. A anonim dwie strofy wyżej to pacownik. Ja jako hostessa nie miałam nigdy kontaktu z szefostwem i nie mogę na ich temat nic kompletnie powiedzieć, a pracowałam w firmie 3 lata. Szkolenia do bani, ciągle to samo. Kiedyś podczas szkolenia były przerwy, na których częstowano nas kawą herbatą i ciastkami ( wolałam swoje kanapki, bo po 6h niejedzenia jak bym zjadła ciastko to bym chyba zwymiotowała) a teraz nie dają nic, nawet wody!!! Vectro!!! Gdzie tu jest profesjonalizm??? Zamiast na szkolenie wolałam stać na promocji i zarobić jeszcze wtedy 7zł. /h

hostessa - 2009-08-05 00:28:32 Czy ja wiem. Owszem raz mi sie trafiło, ze pracowałam w nieupranym stroju. Owszem ble.. ale jakoś przeżyłam. Nie da się wszystkiego dopilnować jak koordynator ma 5 miast do objechania. Może i inne firmy sa lepsze, bo płacą więcej tylko, że problem rodzi sie w tym. że tam jest mało roboty. W tej agencji zawsze się coś znajdzie. Jeżeli sie boczy na koordynatora to sorry, po co ma Ci pomagać.. dla mnie zgoda to podstawa. Ludzie sa tam oki. Szefostwo już tym bardziej. Dla mnie nie marudźcie tylko bierzcie firmę dzięki której możecie cos w zyciu osiągnąć ;) A tak na sam koniec. Jeżeli cos jest z pieniędzmi nie tak wystarczy zadzwonić a dokładniej pościć szczałke koordynatorowi oddzwoni i za 10 minut wiesz czemu jest problem. Jeżeli chodzi o późne zgłoszenia.. czesto to nie wina VECTRY tylko tym którym sie do fax-u podejsc nie chce ... "Bierzcie firmę dzięki której możecie coś w życiu osiągnąć" Sorry, a jakie możliwości rozwoju daje Ci Vectra? Co możesz w życiu osiągnąć dzieki pracy jako hostessa? Moim zdaniem Niewiele

W Vectrze musisz powiadamiać koordynatora o każdym przypadku opuszczenia stanowiska pracy...czyli jak zachce Ci się iść do toalety musisz wysłać esa koordynatorowi:/ No żal i tyle... Zgłoszenia, to ogromny problem...i to nie jest wina pracowników marketu, że którym się nie chce podejść...wiem, takie sytuacje się zdarzają, ale akurat na moje województwo przypadła koordynatorka, która poprosru ich nie wysyłała...masakra... Zleceń w Vectrze nie ma...jak nie pójdziesz na szkolenie nie chcą Ci dawać zleceń, a szkolenia są w tygodniu, więc osoba studiująca nie zawsze ma czas by się na nie wybrać, ponad to jak koordynatorka ustalala grafik na miesiąc przed to sorry...a potem wychodzą różne dziwne sytacje, że hostessy rezygnują z dnia na dzień z promocji:/ jednym słowem MASAKRA nie polecam

nastka

GOH mają dużo zleceń tak samo V&P tylko, że mają stałe hostessy i akcje długoterminowe np po 3m-ce ta sama akcja bo lecą marketami np najpierw 2tyg tesco potem kolejne2 real, carrefour itd. A z Vectrą nie mam zamiaru wspólpracoiwać , chyba ze w pampersie bo 7 h bez wyjscia do wc napicia się czegos zjedzenia to masakra wiadomo, że pracownik jest bardziej wydajny po przerwie ale dla nich 15 minut to juz kilku straconych klientow ŻALL i tyle!!!!! I stroje na jedno kopyto w rozmiaerze L :/ w ktorych hostessa wygląda bardzo atrakcyjnie. wgl szkolenia są bezplatne nawet za dojazd nie zwracaja natomiast V&P i GOH placa od 50-90 hostessą za dzien szkoleniowy i dowoża na miejsce.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie agencja promocyjno-reklamowa Vectra? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
hostessa

Vectra jeszcze jakiś czas temu miała dobre stawki ale teraz już nie płacą lepiej niż inni ! Szkolenia są ok tylko zawsze w środku tygodnia i jeżeli ktoś pracuje lub studiuje to nie ma szans na wyjazd na szkolenie a tym samym nie chcą dawać zleceń...mają jednak zbyt duże wymagania i nie zapowiedziane kontrole co jest stresujące i to bardzo bo nikt mi nie powie że przez 8h jest miły, uśmiechnięty i zadowolony.Co do przerw to masakra ja miałam problemy ze zdrowiem i musiałam często chodzić do toalety a koordynator powiedział że go to nie interesuje bo przy 6h nie ma przerw. Pracując 8h masz 20min przerwy a przy 12h jest 25min...za to ja pieniądze zawsze miałam w miarę szybko no i generalnie kontakt z koordynatorem jest zawsze bardzo dobry.

hostessa

Vectra i preludium nie wiem czy są gorsze ale w mojej karierze hostessy o tak, nie wiem gdzie jeszcze sie czeka tyle na pieniądze ze dbają o stroj okej preludium moze i tak a vectra sorka ale chodzilam trzy dni w podartym smierdzacym po kims stroju Vectra po tym gigantycznym czasie oczekiwania na pieniądze mi je wyplaciła z preludium sram sie do dziś a te stawki musialm pojsc bo mnie z sianem przydusilo ale tak naprawde nie bierze sie hostessowania za mniej niz 8 netto to i tak swiadczy o tym ze agencja jest kiepska z preludium bylam na alkoholu za 9 brutto przecierz to jakas smiechawa wogole a te szkolenia z vectry w warszawie za potem te smieszne stawki laski powiem tak jesli was pieniężnie nie przydusi to odpuscie sobie i vectre i preludium tyle!

natala

ta agencja to masakra. Stawki są normalne jak w innych agencjach ale vectra ma nienormalne zasady jak mozna oczekiwac od pracownika ,że przez 6 godzin nie pojdzie do toalety.Ostatnio dowiedzialam sie ,że na 6 i 7 h nie ma przerwy dopiero na 8 jest 15 min;/Nie chodzi o to,ze chce sie obijac w pracy ale to jest przegiecie moje agencje ustalaja mi godziny przerw i nawet na 5 h mam 20 minut odpoczynku w polowie czasu pracy a vectra nie pozwala prze 6h isc do toalety;/zalosne pracowalam dla tej agencji 1 i ostatni raz ich szkolenia tez sa bezmnadziejne zapraszaja na nie ponad 100 osob i wgl nie sa profesjonalni.Mam porownanie z inymi agencjami zdecydowanie polecam V&P i GOH.

natala

No u nas niestety nie. Mamy tak upartą koordynatorkę, która chyba nie pojęcia co to wizerunek:/ I pomimo tego, że ktoś wygląda jak "bamber" i tonie w ciuchach, nie pozwoli ubrać czarno-białego:/

Kujawsko-pomorskie. No ze strojami racja - jak są szyte na jedno kopyto, to trudno, żeby na każdego pasowały. Ale np. jak się tonie w stroju to przecież nie wygląda to estetycznie, spadające spodnie utrudniają ruchy, nie rozumiem dlaczego w takiej sytuacji nie można ubrać stroju czarno-białego. W końcu wygląd hostessy to także wizerunek firmy, którą reprezentuje.

Jestem hostessa, z koordynatorem stosunki kolezenskie jak najbardziej. Wiesz to moze kwestia koordynatora jaki Ci sie trafil, ja nie moge narzekac. Naprawde to co piszesz jest dla mnie obce, nie spotkalam sie z czyms takim, nigdy niczego mi nie brakuje. Ze stroje czasem za duze to prawda,ale jak jest tyle hostess to trudno kazdej dogodzic...Nie zgadzam sie z tym co piszesz bo nigdy mi sie cos takiego nie przydarzylo... z jakiego jestes woj.?

Oczywiście, że kontrole są pewnym motywatorem. Ale tu nie chodzi o kontrole zewnętrzne...lecz o kontrole wewnętrzne...W innych agencjach relacje z koordynatorem są zupełnie inne niż w Vectrze. Bardziej na poziomie "koleżeństwa". I nikt by nie pomyślał, żeby koordynator robił zdjęcia z ukrycia. A jeżeli chodzi o zaniedbywanie - to Vectra zdecydowanie nie odbiega...Wybacz, nie raz zdarzyło mi się przyjść na promocję, gdzie nie było zgłoszenia, nie raz - nie udało się nic z tym zrobić i musiałam wracać...Stroje wymięte, za duże, czasem nawet brudne. Braki gratisów albo próbek również nie jest obcy. A tak na marginesie, to taką reklamę robisz Vectrze, że się zastanawiam, czy przypadkiem nie jesteś jej pracownikiem :)

Pracowałam, ale na innym stanowisku. Ale wracajac do vectry to ja lubie kontrole, bo przez to mam motywacje do pracy:) W innych agencjach moze nie mialas szansy na premie jak w vectrze? W ogole zwracajac uwage na inne agencje to zauwaz, ze dziewczyny sa czesto zaniedbane( brak stroju, gratisow, inf. o produkcie itp.), w ogole hostessy ida na przerwe wracaja po godzinie i zadowolone, bo udalo im sie oszukac agencje - w vectrze to nie do dopuszczenia! Sorry, ale ja gdybym zlecala promocje swojej firmy czulabym sie oszukana. Niech kazda postawi sie na miejscu szefa firmy, ktora promuje. I co zadowolone ze swojej pracy? Ja ze swojej bardzo:) W ogole to w vectrze mozna sie poczuc docenionym :) Kazdy ma oczywiscie inne przezycia i doswiadczenia, ale duzo zalezy od podejscia do pracy i charakteru :)

Kasia - 2009-07-05 10:20:29 No cóż... ja pracuję dla vectry od 4 miesiecy i nie narzekam, to że koordynatorzy robia zdjecia to ich obowiazek.Jesli chodzi o wyplaty to w umowie jest jasno napisane ze 45 dni od ostatniego dnia miesiaca. A jesli chodzi o kontrole to jesli ktos chce pracowac i czas ktory spedza w pracy wykorzystuje tak jak go do tego przygotowano ( na super szkoleniach - moze trwaja dlugo ale przynajmniej poznaje sie nowych znajomych i mozna podzielic sie swoim doswiadczeniem) to nie robią mu one różnicy :) A pracowałaś wcześniej dla innych agencji? Wydaje mi się, że nie... Ja mam porównanie i Vectry zdecydowanie nie polecam. Przez swoje kontrole wprowadzają zbyt wiele stresu do tej jakże lekkiej pracy ;)

Firma nie do polecenia. Czekam na pieniądze juz ponad pół roku i ciagle muszę się o nie prosić.NIE POLECAM!!!

Vectra Agencja Promocyjno-Reklamowa

W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z biurem: e-mail: sekretariat@agencjavectra.pl tel.: 061 657 94 54 Adres korespondencyjny: Vectra Agencja Promocyjno-Reklamowa ul. Trójpole 3, 61-693 Poznań Godziny otwarcia biura: poniedziałek - piątek 08:30 - 16:30

Vectra...dużo wymagają, jak na proponowaną stawkę. Stawka, którą oni proponują możliwa jest w polowie agencji promocyjnych...a oni każą sobie przychodzić na szkolenia, które trwają straaasznie długo, mega duża ilość kontroli, jedna koordynatorka nawet potrafi przyjść do sklepu i robić z ukrycia zdjęcia, no żałosne:/

Nie wypłacaja pieniędzy w terminie mało tego trzeba sie o nie prosić bo często zdarza sie także że wypłaca za mało.Bezprawnie obbijają część pieniedzy tłumacząc to nie potwierdzonymi dowodami z ich strony ogólnie mówiąc maja duży bałagan w firmie.Czesto zmieniają kordynatorów co żle wpływa na relacje z pracownikami i hostessami zawsze robia problemy z wypłatami ale i na takich jest sposób np sad pracy który chetnie rozwiązuje takie sprawy a nadodatek sprawdza firme od podszewki .NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ

Zostaw merytoryczną opinię o agencja promocyjno-reklamowa Vectra - Warszawa

agencja promocyjno-reklamowa Vectra