Opinie o Wema S.A. w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wema S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wema S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wema S.A. w Rumia

zadowolony !

Wypłata za październik to już teraz tylko historia starej wemy !!! Nie oszukujmy się wypłata za listopad będzie dobra bo wiemy że z premią i nadgodzinami ponad dwójkę będziemy mieli :)

scan

anonim - 2010-12-07 23:41:01 BZ WBK TEZ JUZ MA NA KONCIE mBank też ma... czekamy na listopadową... z utęsknieniem :) pozdrawiam wemowców

BZ WBK TEZ JUZ MA NA KONCIE

anonim - 2010-12-07 17:16:08 przelewy z FG zostaly wyslane w dniu dzisiejszym, jak dobrze pojdzie cash za pierwsza czesc pazdziernika bedzie jutro na koncie:) Zaległa część wynagrodzenia pojawiła się na kontach w Lukas Banku w dniu dzisiejszym. Teraz czekamy na wynagrodzenia - oczywiście bez opóźnień oraz w wysokości takiej jaka jest zapisana w umowie o pracę.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wema S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Rumia
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (098)
Rumia
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

eeeeeeeeeehhhh - 2010-12-06 23:47:52 Kiedy będzie kasa za pierwszą część października??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Dziś na kontach wielu z nas pojawiło się wreszcie wyczekiwane wyrównanie brakującej kwoty. Oby i wynagrodzenia wpłynęły bez opóxnienia w pełnej kwocie.

eeeeeeeeeehhhh

pracownik!!!!

mam pytanko, co z tymi pracownikami co nie podpisali odpowiedzialności ? wiadomo o co chodzi.. jest ich czworo i nadal wchodzą na teren zakładu!!! wiadomo chodzi o magazyn centralny a zapewniano nas że będzie inaczej!!! jak mamy to odebrać?

pracownik - 2010-12-06 12:59:56 Czy ktoś z was orientuje się ajak wygląda sprawa wypłat w tym miesiącu? będzie na czas? co z funduszem gwarancyjnym? Podobno Pani Syndyk powiedziała że do 24.12 będzie napewno.Fundusz zatwierdził wniosek.Ale być może będzie nawet w tym tygodniu! A co do normalnej wypłaty to będzie na 100% wypłacona cała do 10 grudnia.

lima

anonim - 2010-12-05 18:13:35 a od kierownika z olsztyna się odczepcie to spoko koleś najlepszy kierownik jaki zarządzał tym oddziałem wiem co pisze bo pracowało sie z 3 więc jest skala porównawcza liczy się z ludzmi a to najważniejsze atmosfera na oddziale jest przyjazna i do pracy chce się przychodzić, tyle ze już go tam nie ma awansował na rumie a wielka szkoda pozdrowienia [usunięte przez moderatora] szkodza ze nasze drogi się rozchodzą ha..., [usunięte przez moderatora] nie wal ściemy- wazelina, chyba sam to piszesz bo kompetencji nie posiadasz żadnych.Zadziwiające że cię wzieli do rumi -chyba brak ludzi i tylko taki powód był.

anonim - 2010-12-05 18:13:35 a od kierownika z olsztyna się odczepcie to spoko koleś najlepszy kierownik jaki zarządzał tym oddziałem wiem co pisze bo pracowało sie z 3 więc jest skala porównawcza liczy się z ludzmi a to najważniejsze atmosfera na oddziale jest przyjazna i do pracy chce się przychodzić, tyle ze już go tam nie ma awansował na rumie a wielka szkoda pozdrowienia [usunięte przez moderatora] szkodza ze nasze drogi się rozchodzą awansował,a to dobre... ha ha ha z tym lukrowaniem ,to też chyba lekka przesada.... obiecał wam coś, czy co...????

pani syndyk fajna kobietka ale wiele z firmy już nie zdziała ciężko pracować bazując na nielicznych dostępnych kolekcjach gdzie jeszcze towar przyjedzie lub nie handlowcy to super ludzie, którzy mimo ogromnych braków magazynowych potrafią jeszcze coś sprzedać i naprowadzić klienta na to co jest a odwieść od tego po co przyszli z zamiarem kupna i jestem za wypowiadającym sie po stronie pracowników a ten koleś kierownik tak broniący swojej pozycji i innych mu podobnych to jakiś pajac w kierownikach nadzieja skąd ty się urwałeś kolego jak by cię postawili na sprzedaż to byś nawet może paragonu nie umiała wystawić NADZIEJO kupa śmiechu . tak jak w przypadku MT programu nie znał a bra się za rządzenie potrafił sprawdzić tylko utarg w programie i rządać więcej.

a od kierownika z olsztyna się odczepcie to spoko koleś najlepszy kierownik jaki zarządzał tym oddziałem wiem co pisze bo pracowało sie z 3 więc jest skala porównawcza liczy się z ludzmi a to najważniejsze atmosfera na oddziale jest przyjazna i do pracy chce się przychodzić, tyle ze już go tam nie ma awansował na rumie a wielka szkoda pozdrowienia piotrze szkodza ze nasze drogi się rozchodzą

na lata pracy to wy nie liczcie syndyk szuka kupca jak się taki znajdzie to nie bedzie trzymała firmy mimo licznej ilości towaru a kto mysli inaczej jest w błędzie pewnie jak się nie ma innej oferty to wart siedzieć ale jak się coś trafi to nawet sie nie zastanawiajcie

anonimek

anonim - 2010-12-05 02:35:10 wemiarz - 2010-12-04 22:34:48 Prośba do Admina!!! Zamknij te forum,to niema sensu,cały czas słyszę jakies narzekania!! Dajcie już spokój Wystarczy tylko abyś nie wchodził na tą stronę.. i będziesz miał problem z głowy ;) Nie [usunięte przez moderatora] tych co jeszcze pracują, wierzymy w to że popracujemy jeszcze długo ;) Tak nam obiecała pani Syndyk.. Towaru mamy jeszcze w pip :D chociaż go nikt nie chce kupować to będziemy go sprzedawać przez parę ładnych lat :P ...naiwniacy...

wemiarz

d

kogo nazywasz nierobem, obiekcje można mieć jedynie co do pozostałych panów z administracji

ex

anonim - 2010-12-03 23:48:43 Upadlosc - 2010-12-03 13:59:47 CZY KTOS JUZ WIE JAK PO ZEBRANIU Z SYNDYK??? JAKIES INFORMACJE DLA NAS HANDLOWCOW?? BO OCZYWISCIE ZADEN KIEROWNIK NIC NIE POWIE ...//// 5 grudnia sie!!!! zbliza a co z wyplata ????? Nie wszyscy kierownicy są tacy sami, więc nie obrażaj tych co nie znasz. U nas na oddziale kieronik przekazała nam wszystko. Teraz nas wszystkich czeka to samo ZWOLNIENIE jest to przecież nieuniknione. Więc po co się oszukiwać i mówić jakieś bzdurne historie. PRAWDA JEST JEDNA KWESTIA CZASU I TAK NAS WSZYSTKICH ZWOLNIĄ!!!!!! ...a nie mówiłem? a gadacie tutaj o jakichś lepszych czasach, podwyżkach i w ogole... to tylko kwestia czasu... wszyscy wylecicie...

Zostaw merytoryczną opinię o Wema S.A. - Rumia

Wema S.A.