BRILUM

Opinie o BRILUM

prezes

no i poszlo w p!zdu

ja robot

je zadowolon z 24brilum ja kupowa placa i milo komunikuja z obsluga ja napewno wroca tam kupowa i placa

Markus Aurelius

Na e.Gospodarka.pl jest wpis o tej firmie takiej treści: BRILUM S A [W UPADŁOŚCI].

gdbdsdc

program lojalnościowy ogłosili a towaru zamawianego nie ma jak zawsze :( odrobiny solidności trzeba a nie tylko ściema !

aesienaebaem

Prezes przez lata zwalnial wszystkich wartosciowych ludzi z ktorymi mial do czynienia, teraz jego samego zwalniaja Klienci. Historia Brilux Brilum Elgo to dobry scenariusz na film "o czlowieku ktory nie ufal" - smutny film...

no i jak tam ?

no i jak tam ?

pozi

te opinie to od oszołomów i malkontentów, firma się dobrze rozwija i coraz więcej eksportuje, oby tak dalej

exp

pogonili exporterow nie ma komu sprzedawac zatrudnili nowych miernych ale za to wiernych

winio

Geniusz Prezesa osiagnal szczyt. Prezes niedlugo zostanie bogiem.

Rozwiel

Pan prezes [usunięte przez moderatora] postanowił nie wypłacić mi ostatniej części wynagrodzenia, po złożeniu przeze mnie wypowiedzenia. Inspekcja Pracy i Sąd Pracy uznały, że to ja mam rację i wczoraj komornik odzyskał moje wynagrodzenie wraz z odsetkami... :) Proszę się nie bać zgłaszać do PIP i Sądu Pracy, pracownik składając pozew nie ponosi kosztów! Pozdrawiam

Brilum produkuje głownie nowe indeksy i marketingowy bełkot który nie ma pokrycia w rzeczywistości. Pracownicy wraz z klientami odchodza masowo do konkurencji. To chyba agonia tej firmy

fesffe

nie warto 2100 brutto na tym stanowisku było w tamtym roku jak aplikowałem

furepayut

Startuję tam na handlowca - ładna siedziba w Starej Iwicznej super strona www, proszę o opinie czy warto

Uwaga, zmienili skorke na brilum (wczesniej brilux). Pracowalam tam kilka lat temu i ostrzegam wszystkich przed tym pracodawca. [usunięte przez moderatora] na calego i marne place, Zadnych szkolen i duza rotacja pracownikow, brak jakiejkolwiek strategii dzialania. Tylko dla chcacych sie nabawic depresji. NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o BRILUM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRILUM