Hensen Polska Sp. z o.o.

Opinie o Hensen Polska Sp. z o.o.

anonim - 2010-12-17 20:12:28 Hensen Polska to firma szkoleniowa. Nie pracowaÅ�em w niej, ale jej pracownicy mnie [usunięte przez admina] przy okazji organizacji szkolenia, wnioskuje za tym, że pracowaÄ� tam bym nie chiaÅ�. Odradzam kontakt z tÄ� firmÄ�! Jestem autorem tych slow, ale napisalem w tym miejscu pod wplywem emocji, czego zaluje. Niezadowolenie z jednego szkolenia, nie powinno rzutowac na calosc firmy. W zwiazku z powyzszym odwoluje ta opinie.

Hensen Polska to firma szkoleniowa. Nie pracowaÅ�em w niej, ale jej pracownicy mnie [usunięte przez admina] i przy okazji organizacji szkolenia, wnioskuje za tym, że pracowaÄ� tam bym nie chiaÅ�. Odradzam kontakt z tÄ� firmÄ�!

Zostaw opinię o Hensen Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hensen Polska Sp. z o.o.