Opinie o FHU LUX w Sokołów Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FHU LUX. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w FHU LUX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU LUX w Sokołów Podlaski

xfgdfg

Pojawiło się dużo ogłoszeń od tej firmy. 99% jest z umową o pracę i pensją uwarunkowaną od przychodu firmy... Czyli nie wyrobisz planu dostaniesz podstawę (i to z łaską). Byłem na rozmowie i to co sobą reprezentuje firma woła o pomstę do nieba. Od razu mówią Ci że zarobisz góry pieniędzy, tylko musisz się nauczyć wszystkiego. Żadnego pytania o ty czy ktoś jest odporny na stres, czy ma jakieś złe skojarzenia z handlem (akurat ja mam), czy potrafi rozmawiać z ludźmi. Po prostu wciągają człowieka a potem po miesiącu wypłacają marne pieniądze (usłyszane od poprzedniego pracownika) Ogłoszenia są już dwa tygodnie i nadal nikogo nie złapali na pracę w salonie Orange Partner. P.S. Czasem lepiej wynająć lokal i samemu otworzyć punkt obsługi klienta na własną rękę ale z tym jest ciężko na ten moment.

Cziki Cziki

Czy ktoś, kto ma minimalnie pofałdowany mózg jest w stanie zrozumieć, że jest to praca w handlu? Praca w handlu ma to do siebie (niezależnie czy sprzedajesz kwiaty pod cmentarzem, czy telefony), że zarabiasz proporcjonalnie do sprzedaży. Jeżeli nie potrafisz, jak ktoś tam pisał o ruterach bez refundacji, zareklamować braku rozliczenia, to sam sobie jesteś winien. Ludzie z biura wysyłają codziennie maile, smsy, dzwonią z przypomnieniem o konieczności wyjaśnienia nieprawidłowości. Trzeba być wyjątkowo opornym na perswazję, żeby nie zainteresować się przynajmniej raz w miesiącu, czy wszystko ok z pieniędzmi/towarem. Jeżeli mieszkasz w mieście maks do 12tyś mieszkańców, to pewnie masz tam Biedronkę. Pani z Biedronki, jak ma za mało w kasie, bo źle wydała resztę, też musi dołożyć. Idź, spytaj. Jeżeli Ty nie udowodnisz sprzedaży rutera, to też dołożysz. Jeżeli ktoś doczytał dotąd, to być może nadaje się do pracy w LUXie. Praca w firmie wymaga wiele, ale też wiele daje. Wypłata? Jak umiesz kombinować ze sprzedażą, konkursami i liczeniem premii ( sa wzory i nie problem to policzyć. Potrzeba tylko minimum zaangażowania. Jak RKS Ci nie powie, to powie kadrowa, albo księgowa, albo sam dyrektor - tylko SPYTAJ! Tępe dzidy nie zarabiają. Życie.

tako

Bardzo NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Monia O

nie polecam

Sprzedawca

bardzo fajna rozmowa. byly scenki sprzedazowe i odpytali mnie o umijetnosci

od kiedy moge rozpoczac prace

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
mnbk

Zdecydowanie nie polecam.

byly pracownik

odpowiedź dla rekina: odeszłam, bo nauczyłam sie wiele, zarobiłam dobrze, ale ..... 500 +, dzieci, ... obecnie jestem na wychowawczym. jak tylko sie ogarne to wróce do pracy, do Luxa. Wiem co trzeba robić, wiem co i jak sprzedawać. Mam miłe wspomnienia. Przeczytałam pare postów i jestem przekonana, ze negatywy pisza tylko nieudacznicy, którzy nic nie robili a tylko oczekiwali, że dostana cos za darmo. ja byłam i jestem zadowolona z pracodawcy - wrócę NA PEWNO.

bylyy pracownik

pracowalam w tej firmi i mi sie podobalo. ja wygrywalam w konkursach, robilam planu swoje i dostawalam kase. Jak ktos pracuje i ma wyniki to mozna dobra kase zarobic. polecam

qwertyu

Zofia masz takie prawo, słusznie. Nie spróbujesz to się nie przekonasz, ale jak chcesz już przy 20'stym zastanawiać się czy kupić masło czy margarynę, a może lepiej nic a w zamian kupić więcej obkładu- to proszę. A może lubisz niespodzianki? Jak tak to świetnie bo z tą firmą na pewno Ci nie zbraknie, zwłaszcza każdego 10'tego dnia miesiąca :) to nie koniec niespodzianek:) A wiesz dlaczego? Bo 20'tego (dokładnie tego samego dnia, którego będziesz miała dylemat co do uzupełnienia lodówki) zadzwoni do Ciebie dziewczyna z Sokołowa (nie wymienie już z imienia) i oznajmi Cię, że przy Twoich umowach na neostrade ze 3 routery się nie zrefundowały (nowy klient 49 zl/ stary 129zl a jak brakuje to dla pracownika za 189 zl- koszt za sprzet)- wiesz kto za to zaplaci? no jasne, że Ty:) A wiec prosty wynik: zarabiasz ok 1200(-600 mieszkanie)=600(to co zostaje ci na jedzenie, zycie, paliwo i kosmetyki. bron boze jak zachorujesz bo nie masz na leki ). wiec z tych 600 zl odejmijmy 3x router (189-49)= ok 150 zł i co wtedy? Nie zapłacisz bo nie stac cie- informujesz regionalnego o tym fakcie. Po czym nastepnego 10'tego spodziewasz sie ok 2200 zl wyplaty bo udalo ci się sprzedac sporo umow i wpadly ci jakies konkursy a tu przychodzi rozczarowanie, bo tym razem regionalny powie Ci tak: Podpisałaś wspólną odpowiedzialność, nie zapłaciłaś za niezrefundowany sprzęt- nie nalezy Ci się premia podpisalas to na umowie na stronie tej i tej (jakos dziwne ze wszystkim jej brakowalo w komplecie)- przypadek? Na moja prosbe kadrowa obiecala ze przesle mi braki mailem (oczywiscie nie bylo latwo zeby sie zgodzila), ale co mi po tym jak i tak nie wyslala. kolejna sprawa: L4 w weekend? zapomnij nie nalezy Ci się- musisz to odpracowac!! Mogłabym tak pisać i pisać. Na temat tej firmy mogłabym książkę napisać, bo przypadków do opisania nie brakuje. p.s. nadgodzinami tez nie nadrobisz, bo nawet jak musisz zostać to i tak Ci nie zapłacą. pozdro

masakra

caly czas są bo rotacja duża. zanieś cv do salonu. Szkoda im kasy na ogłoszenie w płatnym serwisie, co najwyżej na olx

@masakra

olx tez jest płatny :-) ja jestem zadowolony - konkursy wygrywam, na wyjaździe byłem i było super. Ludzie z biura jadą na wyjazdy bo pracownicy z salonów porezygnowali, więc było miesce - to pojechali (tak mówią ) ja POLECAM

maasakra

Stanowczo odradzam prace w tej firmie. Praca ok jezeli jest fajna atmosfera w salonie. Jednak całe zarządzanie firmą to dno totalne. Każdy mówi co innego i na każdym kroku ściema. Dziś M.O. obieca Ci dobrą kasę jutro przyjedzie i ze wszystkiego się wykręci. Jeżeli chodzi o biuro w Sokołowie to można opisać jednym słowem- buractwo. Konkursy owszem są ale jak spojrzeć na zdjęcia z wyjazdów na kilka lat wstecz jeżdzą cały czas ci sami ludzie, w tym połowa biura której konkursy nie obejmują a ludzie którzy faktycznie się starają niestety... W gorszej firmie niż LUX nie pracowałam

focus

jeśli chodzi o obecną sytuacje w FHU LUX to sieć ich sprzedaży obejmuje tereny Polski południowej, wschodniej i północnej i składa się z 43 salonów sprzedaży. Z tego co wiem to w planach jest dalszy rozwój. Także nie wiadomo na jakiej liczbie salonów się tutaj zatrzymamy. Wszystko zależy od jakości pracowników :P

pracownik lux

zarobki jak wszedzie. jak zrobisz plany i salon zrobi to masz dobra wypłatę, a jak nie zrobisz planow to pusto. zawsze mozesz dorobic na konkursach. jest ich troche

pracownik lux

Faktem jest że kierownik zarabia najniższą krajową tak samo jak pracownik szeregowy. Wypłacane ma tylko premię za osiągnięty plan. Miałem nawet sytuację że niedostałem premi nawet jeśli wykonałem plan. Dlatego nie warto tam pracować. Ja na szczęście tam już nie pracuję Jak dla mnie okradają pracowników.

niunia

Pracuje w tej firmie, ale dużo ma się od miejsca pracy chodzi o miejscowość. Jeżeli ma duzo mieszkańców to kierownik ma większą podstawę ale nie większą niż 2000zł. Ja jestem kierownikiem i mam najniższą krajową, tak samo mój pracownik. Fakt opinie poprzednie są prawdziwe, premia jest uznaniowa i nie wiadomo jak są wyliczane, nikt tego nie wie. Najgorsze jest to, że premie rzeczywiście sa niskie i w dodatku od tego odprowadzają podatek.

Tomo

Też mi się wydaje, że pensje są jednak wyższe i pewnie 2 jest z przodu co najmniej. W ogóle to atmosfera w lux orange jest ok?

cytryna

Praca jak to praca w każdej trzeba robić ale w tej firmie wymagania pracodawcy nie są proporcjonalne do zarobków. Zarabiasz nieco ponad najniższą krajową (z prowizjami) a robisz za sprzedawcę, kasjera, sprzątaczkę, telemarketerkę, magazyniera, księgową, kadrową, itd. Na dodatek masz odpowiedzialność za wszystko a jak coś jest nie tak to po pensji :(

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to nie polecam, pracuję od 3 lat, bo nie mam innej możliwości. Mieszkam w małej miejscowości i rynek pracy jest mały. Jako Kierownik Salonu Sprzedaży zarabiam 1500 zł brutto!!!! + oczywiście prowizja (ale jaka? uznaniowa), czyli każda wypłata to niespodzianka. Średnio do wypłaty 300-400zł - jako kierownik, gdzie mam 75% odpowiedzialności materialnej i 100% odpowiedzialnośc za funkcjonowanie salonu. Porażka. Firma nie ma jasno określonego systemu prowizyjnego i tylko patrzy za co by tu uciąc pensję. Dobre jest tylko to, że pensja wpływa zawsze 10-ego. Ale to ich obowiązek.

takie rzeczy tylko w fhu lux

praca prawie taka jak sprzedawanie pokrowców na dokumenty chodząc od drzwi do drzwi. Jak nie wyrobisz kosmicznych planów to zobaczysz tylko śmieszną podstawę. Gdyby centertel tego nie weryfikował to i by ci podstawę zabrali. Luxusowa masakra

Lukas

Popieram w 100% wypowiedzi koleżanek i kolegów nic pozytywnego o tej firmie nie można powiedzieć, niestety często po studiach w naszym pięknym kraju nie ma pracy i imamy się takich zajęć, które na dodatek nabijają kasę (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FHU LUX - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w FHU LUX?

Zobacz opinie na temat firmy FHU LUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU LUX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHU LUX?

Kandydaci do pracy w FHU LUX napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHU LUX