FHU LUX

Łomża

Opinie o FHU LUX

pracownik 2

Dodam że firma ma siedzibę w Sokołowie Podlaskim, sytuacja więc jest taka sama we wszystkich salonach nie tylko w Łomży. Dla przykładu podam Siemiatycze w których personel zrezygnował z pracy. W tej firmie masz tylko sprzedawać, sprzedawać, a zapomniałem drugi cel firmy to szukać sposobu jak pracownikowi który zapracował na premię uznaniową zabrać część tej premii. Firma nie wypłaca prowizji - prowizję trzeba wypłacić jeżeli pracownik spełni zastrzeżone przez firmę kryteria, więc wymyśliła sobie premię uznaniową, która w odróżnieniu od prowizji może być ale nie musi być wypłacona - zależy to tylko od humoru właściciela firmy. Ponadto firma podpisuje umowy kilkumiesięczne, żeby nie mieć problemów ze zwolnieniem pracownika - 2 tygodnie wypowiedzenia i Cię nie ma.

jedna z najgorszych firm w jakich podejmowałam pracę, [usunięte przez moderatora] na każdym kroku, realizacja celów na każdym kroku, [usunięte przez moderatora] nawiedzona swoją osobą i manią wielkości, ślepo zadufana w sobie, chociaż brak jej do tego podstaw, olbrzymia presja, niewielka wyplata , tego można się spodziewać w mieście przy tka dużym bezrobociu

Zostaw opinię o FHU LUX - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU LUX