FHU LUX

Łuków

Opinie o FHU LUX

mariok

qswdefrgthyju, teraz lux ma oferty na konsultanta w salonie orange. Jest umowa o prace, a wymagania w sumie małe - doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta, wykształcenie minimum średnie, komunikatywność, dobra znajomość pakietu MS Office i doświadczenie w firmie z rozwiniętymi standardami pracy będzie dodatkowym atutem.

były

Cześć, ja tez rozstałem się w dość przykrych okolicznościach z tą firmą. Już minęło rok ale jeszcze ponoszę psychiczne konsekwencje pracy z C.Z. i M.O. Poziom prowadzenia biznesu przez tą firmę jest poniżej jakiejkolwiek oceny. Pracowałem tam przez 5 lat, dzis wiem, że straconych. Poniosłem ogromne straty psychiczne przez tą firmę, czułem się do cna wykorzystany, jako kierownik odpowiadalem za wszystko a traktowany byłem jak śmieć czemu wyraz dano przy moim odejściu z firmy. Z firmą rozstałem się w bardzo przykrych okolicznościach i w zwiazku z tym proszę, podaj jakieś szczegóły swojej sprawy... Na szczęście przez pewien czas zbierałem dokumenty dotyczące czasu mojej pracy wraz z korespondencją od P. (usunięte przez administratora)z info, że źle wypełniłem listę obecności bo wpisałem ile faktycznie pracowałem. Są też oczywiście umowy podpisane przeze mnie w dniach kiedy teoretycznie nie było mnie w pracy. Jest jeszcze kilka innych tematów ale generalnie szukam świadków mogacych zwyczaje panujące w tej firmie. Za info i pomoc będę wdzięczny.

trojan

Pracowałm w salonie orange bezjadzieja nie dosc ze mi nie zaplacili za prace to jeszcze po przegraniu sprawy w sadzie pracy zwlekalą/zwlekali z wyplaceniem nakazu sadowego. Musialem oddac spawe do komornika. Wszystkim zainteresowanym praca w salonach orange tej firmy ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Zostaw opinię o FHU LUX - Łuków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU LUX