Opinie o FHU LUX w Biłgoraj

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FHU LUX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU LUX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU LUX w Biłgoraj

domi Nowy wpis

witajcie. Z tego co widziałem to ostatnio lux poszukiwał konsutlantów w salonie orange na szybko ...

masakra Nowy wpis

Nie przejmują się tym czy to wyjdzie czy nie, robią to otwarcie. Po prostu mają w nosie swoich pracowników. Konsultant jest tylko małym robaczkiem, który nie ma nic do powiedzenia. Najlepiej im wychodzi obcinanie premii za nic.

masakra

Stanowczo doradzam prace w tej firmie. Praca ok jezeli jest fajna atmosfera w salonie. Jednak całe zarządzanie firmą to dno totalne. Każdy mówi co innego i na każdym kroku ściema. Dziś M.O. obieca Ci dobrą kasę jutro przyjedzie i ze wszystkiego się wykręci. Jeżeli chodzi o biuro w Sokołowie to można opisać jednym słowem- buractwo. Konkursy owszem są ale jak spojrzeć na zdjęcia z wyjazdów na kilka lat wstecz jeżdzą cały czas ci sami ludzie, w tym połowa biura której konkursy nie obejmują a ludzie któży faktycznie się starają niestety... W gorszej firmie niż LUX nie pracowałam

masakra Nowy wpis
@masakra

literowka "odradzam: :)

niezadowolony

Jeśli ktoś chce tam pracować za najniższą krajową to polecam. :-)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FHU LUX. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Biłgoraj
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Dyrektor ds. Sprzedaży
Biłgoraj
Model Opakowania Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
wypalony

Jeśli idziesz na spotkanie do Biłgoraja to nie idź bo tam mają kiepskiego kierownika zabiera premię z wypłaty za to że sam nie dostaje, a w innych salonach nie wiem jak jest, próbuj ale i uważaj jak będziesz przyjęty bo ta firma rządzi się "dziwnymi" prawami. Powodzenia

wypalony

a jeśli chodzi o wyniki to nigdy ty ich nie robiłeś!

wypalony

a więc jesteś kierownikiem a może awansowałeś na konsultanta?chyba raczej nie bardzo sobie dajesz radę! ciekawe czy dostałeś ostatnio premię, bardzo ciekawe?

zadowolony

A co tu tajemniczy ma do rzeczy? Ja po prostu robię swoją robotę. Mam wynik to nikt mnie nie męczy... Nie będzie wyniku->nie będzie kasy-> zmienię pracę... Tyle. Pozdrawiam zapracowanych:)

były

Zgadzam się z tym co napisał wypalony

wypalony

Piszemy nie o tym samym miejscu,chyba że jesteś kierownikiem salonu to napewno jesteś zadowolony! Nikt w tym salonie z osób pracujących,zwolnionych czy nawet tych którzy byli na chwilę nie ma dobrego zdania. Przykro mi to pisać ale salonem rządzą 2 osoby które swoją chciwością i brakiem szacunku dla drugiego człowieka rozpieprzyły ten salon. Jeśli jesteś \"zadowolony\" to chyba jesteś na mocnym haju:-D. P.S. Jak tajemniczy zaliczyłeś?

zadowolony

Nie zabrali Cie, że takie głupoty piszesz? Mi tam pasuje...

wypalony

Firma która bawi się za pieniądze z funduszu socjalnego pracowników na imprezach integracyjnych w hotelach,spa i bóg wie gdzie jeszcze,a na paczkę dla dzieci pracowników, na płyn do mycia podłogi,na papier toaletowy niestety kasy brak.Firma organizuje konkursy i jak ktoś się zbliża do nagrody to zmienia regulamin i [usunięte przez moderatora] dostaniesz a kasa wpłynie na konto firmy.Nie polecam pracy w tej firmie bo w domu po pracy bedzie sie wyżywać na rodzinie przez tych [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o FHU LUX - Biłgoraj

FHU LUX