Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

KTOSIK

Tak czytając te Wasze posty stwierdzam,że nie macie za grosz kultury i szacunku dla siebie. A co do brygadzistów i brygadzistek, którzy nadzorują Wasze linie lub maszyny to po to są,żeby Was pilnować i nadzorować Waszą prace, bo żeby nie oni to pracownicy robili by co chcieli, a nikt za leżenie Wam nie płaci, i żeby nie ta firma to by większa połowa Mławy była bez pracy i byłaby bieda z nędzą. Pokażcie się z lepszej strony firmie, to i Was może ktoś doceni i wybierze na brygadzistę,mistrza lub kierownika i zobaczycie czy tak łatwo jest zarządzać całą zmianą. I za nim coś głupiego napiszecie i kogoś oczernicie to się zastanówcie, bo to świadczy o Was, a nie o tych co Was nadzorują.

Armia Kompanów (A.K.)

To wszystko wykiełkowało z 14 maszyny a nie z pomieszczenia 14 ;p Jest jedna osoba która tylko plotami się zajmuje a nie praca :P chłopa Ci potrzeba ;))

pultyn

gorąco i cieplutko pozdrawiam panie co nie mają ani grama odwagi żeby powiedzieć to w twarz tylko żalą sie na takich smiesznych forach:-)To właśnie dzięki wam jest taka patola:-) PS. dzisiaj znowu od samej 14 do 22 spałem[usunięte przez moderatora] w 14-nastce xdxd i (usunięte przez administratora) wam do tego ;-)

XXL

Dajta spokój! Ludzie robią i nie widzą!

Monter

szybki

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
qwe

gr. B to pełna magia do ogarnięcia... albo mechanicy żyją z tobą dobrze i wtedy naprawde w grupie jest atmosfera albo jada z tobą jak ze starą [usunięte przez moderatora] i wtedy jest codziennie źle... ja zaliczam sie do drugiej grupy wieć mam na co narzekac... a setki to chyba problem każdej grupy ze wybrani przychodzą...słyszałam ze w C jest źle ale ja myśle że chłopaki z B biją ich na głowe czyli pan R i pan K.

grupcia

wiemy cos na temat wtrysków zarobki moga byc super ale dla wybranych [usunięte przez moderatora] itp one miały zawsze po 7 lub 8 setek inne nic i tak co miesiac.Zamiast brygadzisty K[usunięte przez moderatora] robi liste wybiera stałych bywalców Zwykły pracownik niestety 1111zł [usunięte przez moderatora] w gr b to podstawa dla wiekszosci pracownikow plus pijanstwo panie mechanicy i kontrol

syjka

zgadzam się z wypowiedzią grupa B jest ochydna ja wylwciałam bo stałam z nieodpowiednią osobą,listy na setki nie robi brygadzista tylko mechanik K[usunięte przez moderatora] a on zapisuje tych których chce ludzie z maszyn i inni nie liczą się byle ludzie[usunięte przez moderatora]Ale to tylko ciut tego co tam się dzieje ludzie z biura o wszystkim wiedzą i nic z tym nie robią

xyz

faktycznie jest ciężko ale pracować trzeba.Pracowałam na wtryskach u ślepego brygadzisty nie polecam tej grupy same wyzwiska padają z ust brygadzisty np[usunięte przez moderatora]za robote sie wezta a nie dzwonita porażka nie chce czyścić maszyn ludzie się boją używać dzwonka sygnalizującego usterkę wypraski a co robii brygadzista siedzi u swej kochanki na maszynie zmienia ją na faje czyści niby maszynę by ona mogła odpoczać nawet ma dłuższe przerwy i pracujące soboty a najgorszy jest pseudo mechanik K[usunięte przez moderatora] ten już wogóle by nc nie robił tylko [usunięte przez moderatora] potem jest odsypianie w pomieszczeniu 14 .Tak samo i panie z selekcji popijają wymiotują a potem śpią w 14 nic nie chcą robić selekcję i tak robią pracownicy one jedynie są do rządzenia 1 by przyjść na setkę w sobotę a zwykły pracownik z danej maszyny nie ma szans .Ale to jest nasza wina bo tak sobie pozwoliliśmy zamiast zgłaszać problem do PREZESA bo kierownik jest taki sam jak i brygadzista

koleżanka_Anka

Po co pisac to wszystko przeciez kazdy z nas co tam pracował wie jak tam jest i czym ta robota pachnie ! beznadzieja [usunięte przez moderatora] czlowieka za 1200 zł

krysia z gazowni

tak macie racje wielki mexyk tam panuje czasem boje sie przyjsc do pracy bo nie wiem co mnie czeka boje sie czegokolwiek tam nawet nie wiem czy za duzo wody nie wypijam czasem albo moze za czesto chodze do lazienki nie wiem boje sie ,,,,, jakas masakra chcialo mi sie pic 2 razy w ciagu 8 h pracy to mnie tak zmierzyli ze szok ,,,,,,,, a g[usunięte przez moderatora] faktycznie mierzy czas ludziom i robi liste i nosi do biura to niby taka fajna i wogole ale swoje mysli uwazajcie nie mowcie jej za duzo !!!!! na hali smierdzi okien nie otwieraja ludzie sie dusza !!!!!! każą kapcie do pracy nosic i jakies koszulki bo chca zebysmy wygladali jak robole i smieci !11 a oni jak paniusie

lala

zgadzam się z tą wypowiedzią tesz mam pszyjemnośc tam pracować z czego nie jestem zadowolona jestem właśnie na zwolnieniu lekarskim zachorowałam na oskrzela w takim syfie i smrodzie od tego plastiku to już pracować się nie da stoisz pszy lini pić ci się chcę nie ma cię kto zastąpić brygadzistka ma w (usunięte przez administratora) aby norma zeszła a wielka pani g[usunięte przez moderatora] spaceruje się z kartką i telefonem i mierzy czas kto się nadaje a kto nie to do domu.

jjjjjj

ta firma to jeden wielki smietnik i chłam ,,, nie masz pewnosci jak dlugo pracujesz dostajesz umowe na miesiac 3 miesiace 5 lat pracujesz 3 dni i wypad zwalniaja cie nie masz prawa odejsc od tasmy w czasie pracy isc sie napic , Pani G. chodzi i obserwuje ludzi i robi listy do zwolnien mimo ze bedzie z toba gadala dobrze to i tak donosi do wszystkich , mistrzowie wiedza jak ustawic swoja rodzine i gdzie !!!!! ,,, masz prawo do ciezkich charów jak bydle , dyrektor kameruje ludzi podczas pracy o wszystko musisz jęczec kadrowa totalnie olewa ludzi na hali bardzo smierdzi nie ma czym oddychac nic nikogo nie interesuje , kierowniczka drze [usunięte przez moderatora] ciagle o byle co nawet jak powodu nie ma , wychodzac z pracy musisz pokazywac torebke tak samo jaki wchodzac do pracy musisz pokazac co wnosisz na kazdym kroku masz robione zdjecia ze zle stoisz przy tasmie oparłas czy oparłes ,,, ludzie z biura smieja sie z ludzi jak pracuja przy tasmie , brygadzistki sa nawet ok ,bardzo wredna jest pani brygdzistka m[usunięte przez moderatora]

anka_19

ta firma to kompletne dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxxx

atmosfera bardzo zła...krzycza na ciebie nic wiecej, kierowniczka razem z brygadzistkami robią sobie w biurze listy do zwolnienia...to jest sprawiedliwosc jeden człowiek prcuje cały czas a drugi chodzi na chorobe i nie zostanie napisany na takiej liscie...masz znajomości to zostajesz na stałe...nie chce wymieniac o kogo chodzi bo każdy sie domyśli żę o rodzine chodzi kierowników i dyrektorów

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.