Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

mylisz się, nie jestem pracownikiem biura tylko produkcji :) jak jesteście tacy fajni to idźcie do tych 3 Pań i powiedzcie Im to w twarz!! cwaniaczki w internecie :)

akaka

tylko ktoś z biura tutaj broni kogoś z biura bo żaden pracownik zwykły napewno nie stanie po ich stronie.trzeba było pomyśleć o sobie przed tem a nie już teraz [usunięte przez moderatora] chodz macie nad nami władze w pracy ale co z tego.przyjdzie kryska na matyska

ludzie,przestańcie sie czepiać!! to jest ich życie i zrobią z nim co tylko ze chca!! zajmijcie sie swoim [usunięte przez moderatora]

?

ta pani do tego robi co chce bo wszystko jej wolno [usunięte przez moderatora]

Monter

szybki

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

to nam któraś z wyżej wymienionych pań nie wytrzymała i nappisała nie ładnego posta hehe xd ja bym tak nie mogła pracować w tym zakładzie wiedząc ze ludzie na obkoło mnie poprostu nienawidzą i na każdym kroku obgadują.szkoda tylko kobietek z trysku które teraz muszą oglądać i słuchac codzien tą osobe której sie wydaje że jest centrum tej firmy...

:-)Były pracownik:-)

[usunięte przez moderatora] dobrze że ja już tam nie pracuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-)

popieram komentarz wyżej...Pani[usunięte przez moderatora] jeszcze chodzi i sie chwali co to nie ona robiła i wogole;-)żeby ona wiedziała tylko jak wszyscy mają jej dosyć i za plecami jej tyłek obgadują xd kariera przedewszystkim, nawet kosztem przyjaźni,tylko co to za kariera w takim zakładzie z takimi pieniędzmi xd teraz czekamy na tajemniczy wpis tutaj na forum osoby która będzie broniła tych osób wyżej wymienionych;-)wtedy wszyscy będziemy wiedzieć że to pani [usunięte przez moderatora] go zrobiła jak tutaj już nie raz;-)

Fazii

W tej firmie to Polak Polaka sprzedaje za złotówkę do wypłaty,albo [usunięte przez moderatora] sprzedaje każdego aby wspiąć się na sam szczyt.Ludziska o szacunku w tej firmie zapomnijcie i jedynie was wykorzystają psychicznie i fizycznie

!!!!!!!!!!!

co ty pierdzielisz za głupoty!!!!!!!! Od kogo się uczy dyrekcja od takich jak Ty Polaczków, którzy po palcu im wchodzą w [usunięte przez moderatora]....specjalnie drzecie na nas ryje aby im zaimponować,a wykształcenie macie takie jak my zwykli ludzie na linii, a może i niższe i zgrywacie wielkie kierownictwo. Wez ustań chociaż raz na linie i wkręć kilka tysięcy śrubek albo przyklej kilka tysięcy cushionów to zobaczymy czy taki będziesz mądry. Kto na stanowisku kierowniczym ma wyższe wykształcenie????Mogę Ci wymienić na palcu!!!! A jest mądre powiedzenie ''JAKIM CIĘ WIDZĄ takim cię piszą,więc prawda w oczy kole.Szkoda słów !!!!

po prostu jaego nie oczerniaj pola

Ludzie jak czytam te wszystkie opinie to szlak mnie trafia bo oczerniacie ludzi którzy choć tego nie widać to mocno w (usunięte przez administratora) dostają od dyrektorów i normalną rzeczą jest że na was krzyczą żeby te normy nałożone przez władze wyższe zrobić. Dziwi mnie tylko to, że nikt nie piszę o tym, że te władze wyższe robią z nas idiotów bo nawet musimy do pracy chodzić po liniach wyznaczonych na placu, że jest ciężko, że świadczeń socjalnych właściwie nie ma - wczasy pod gruszą wypłacone w tym roku a gdzie poprzednie lata??? Gdzie pieniądze na książki dla dzieci?? 200zł a zobaczcie jak by to mnie i każdemu z was pomogło. Ja tu mam staż 8 lat i wiele widziałem, Dlatego nie oczerniajcie polaków - bo ktoś musi być tym najgorszym. Napiszcie coś o dyrekcji to może wtedy coś się poprawi a jak na razie czytam i nic takiego nie widzę.

TIKTAK

Taaaa...[usunięte przez moderatora]a zwłaszcza możesz pogadać z tą panią z [usunięte przez moderatora]!!!

anty kiki

bo to jest osoba z biura po której tutaj ciśnięto tutaj juz.osoba dla której dong yang to życie bo cały czas tam wchodzi w (usunięte przez administratora) i nie może znieść tego jaką ma opinie u innych ludzi. bym napisała kim jest ta osoba ale powstrzymam sie.i tak wszyscy są zdziwieni że wypłacili jak nigdy.ale pewnie tamtej panii wypłacają ciągle coś ekstra....ta firma to syf

kiki

wypłacili wczasy i co zdziwieni!!! Teraz na co będzie kolejne narzekanie??? Bo jak narazie to potraficie tylko narzekac nic wiecej.Jeszcze troche to bedziecie narzeka ze woda w kiblu za wolno splywa.

helios

jak myslicie, wypłacą nam 'wczasy' , czy okaże sięjak co roku? ;)

kocur

A ta Pani[usunięte przez moderatora]..to ma zoraną psychę i nikt ją już nie rozumie! A jeżeli chodzi o biuro to uważajcie na[usunięte przez moderatora] to jest dopiero konfident!!!!

.........-)

a co ma piernik do wiatraka?widać że pani z biura urażona;-) ale każdy fakty zna,wyleciała masa ludzi z lakierni i wtrysku a z biura ile?ih praca jest ważniejsza od naszel,czyli zwykłych roboli.ktoś musi robić śmieszne raporciki albo jak ta jedna panii panoszyć sie i udzielać chodź tak naprawde nikt nie chce jej już nawet słuchać;-)

zygzak

NO TAK NAJLEPIEJ ZŁOŻYC WSZYSTKO NA BIURO ZE KTOŚ WYLECIAŁ A JAK KTOS CHODZI JAK CHCE I MA[usunięte przez moderatora] NA WSZYSTKO TO TEZ WINA BIURA TAK?BRAK SŁÓW!!!

hipcio

A z biura dobrze [usunięte przez moderatora]i dlatego siedzą! Zwróć uwagę ile ma asystentów pani kierowniczka z lakierni aż TROJE [usunięte przez moderatora].śmiech na sali , a leserzy z działu [usunięte przez moderatora] to dopiero porażka i takich nie zwolnią!!!!

.,.,.,.

zwolnili [usunięte przez moderatora].chyba wszyscy są w szoku jeszcze.Kogo jak kogo....Polityka firmy jest dla mnie coraz bardziej nie zrozumiała no ale najważniejsze to że osoby z biura i pseudo kierownictwo nie ma czego sie obawiać a tak naprawde to te osoby są tutaj nie potrzebne...redukcja ludzi na lakierni ogromna i na wtrysku a z biura ile osób wyleciało??

...................

Ludzie lecą , a siostrunie[usunięte przez moderatora] nadal pracują !!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.