Smurfit Kappa

Pruszków

Opinie o Smurfit Kappa

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@dimio czy udało Ci się aplikować do firmy Smurfit Kappa? Jak przebiegła rozmowa? Czy co zostałeś przyjęty? Jeśli tak to co najbardziej podoba Ci się w pracy? Na jakie warunki pracy można liczyć? Czy jesteś zadowolony z pracy w tej firmie?

dimio
użytkownik zarejestrowany

Dobrze, że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach @majka, bo doskonale wiedzą, że w ten sposób jest szansa żeby się utrzymać zwłaszcza jako student. Wieci ejednak czy wypłata jest u nich terminowa? Chętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne warunki.

piuk

Pracowałam tam na zastępstwo, praca znalazła się z dnia na dzień. Pomimo mojego ogromnego stresu poradziłam sobie świetnie dzięki wsparciu i pomocy reszty pracowników. Wszyscy byli bardzo wyrozumiali i służyli dobrą radą. Żałowałam, że to były tylko dwa tygodnie. Wszystkim bardzo polecam tam pracę, ponieważ panuje rodzinna atmosfera :)

Dejw

Na ich stronie masz staż Smurfit Kappa Graduate programme. Spróbuj może się uda

GOść

słuchajcie, planuje dostać się do tej firmy na płatny staż do działu finansowego bądź pokrewnego. Jak się za to zabrać? Ktoś próbował? jeżeli tak to proszę o przybliżenie tego tematu, co? jak? ile tak naprawdę płacą ? Z góry dzięki.

gość

Donosicielstwo na porządku dziennym mógłbym wymienić z imienia i nazwiska ale wtedy będą wiedzieć kim jestem pozdrawiam anonimowo

as

Polecam,pracje,zarobki oki i atmoswera oki :) 5zł za obiady

Pruszków

Powiem Wam tak pracuje w Smurfit Kappa już bardzo długo!!! tu się dobrze tylko traktuje ludzi co strzelają z ucha do Dyrekcji!!! Ale jest dobra strona Medalu :) Powstały w naszych fabrykach Związki Zawodowe :):):):) i walczą żebyśmy byli godnie traktowani :)Jeszcze jedno najlepiej zarabiają operatorzy wiodący maszyn. Reszta pracowników jest traktowana inaczej czyli za małe pieniądze i pracują jako tania siła robocza.

@Pruszków 24.02.2016, 08:35

100% prawdy!!!!!!!!!!!!!!!

Kierownik zamieszania

Firma dziwna bo przez agencję zarobisz więcej niż przez Smurfit ,nadgodziny to norma a zdarza się że pracuje się 7 dni w tygodniu na 3 zmiany. Postrzegana i nazywana na rynku jako kołchoz. Brak rozwoju,presja przełożonych i to tyle . Na plus można zaliczyć stałą pensję , płatne nadgodziny i ugruntowaną pozycję na rynku . Czyli jak chcesz pracować zrobisz,ale bez nadgodzin Nie ma szans aby przeżyć z tej pensji

Niskie zarobki jako operator wózka ,umowa zlecenie przez agencję pracy.Łamanie zasad bhp narzucone przez kierownictwo ,wyzysk ,stres.Ogólnie lepiej szukać pracy gdzie indziej.

iter
użytkownik zarejestrowany

Nie mam zielonego pojęcia co może mnie spotkać na rozmowie rekrutacyjnej. Jakby ktoś byłby w stanie mi podpowiedzieć to by mi wiele ułatwiło i wiedziałbym jak się do czegoś takiego zabrać tym bardziej że Pruszków to miejscowści zarzz 2m skąd jest kilkanascie kilometórw. Rozumiem, że i tak się skontaktujecie z wypożycanną

aaaaaaaaaaaaaaa

Zarobki kiepskie jakieś 1250 zł netto przez agencję pracy tylko zatrudniają . Co po za tym wyzysk jak nie zostaniesz po godzinach to krzywo się na ciebie patrzą oczywiście koledzy z pracy . Jedna rada tam nie ma się kolegów w tej pracy. Firma po za tym jest ok ale niektóre osoby tam nie pasują no i jeszcze jedno obiecują złote góry tak jak donek zieloną wyspę obiecywał.

bombol

kasa ta sama ,umowe o pracę hmm obiecają ,nawiną makaron na uszy,wyzyskają w nadgodzinach i po roku minimum dostaniesz upragnioną umowę więc "szansesą" :P

Produkcja

Praca nie najcięższa, ale lekko nie jest. Większość pracowników zatrudnionych przez agencję pracy tymczasowej. Operatorzy niekiedy lekko szurnięci na punkcie wydajności. Zarobki - kiepskie - na starcie w ok. 7,50/h, do tego umowy podpisywane tylko na tydzień.

Franz Mauer

Bo to źli ludzie są.

aqua nostra

premii za 2011 rok tez nie dali!!!

Marian Paździoch

[usunięte przez admina] bonów na święta nie dali a mają się za firmę wiodącą na rynku.

Zostaw opinię o Smurfit Kappa - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smurfit Kappa