Seegerdach Sp. z o.o.

Rzeczenica

Opinie o Seegerdach Sp. z o.o.

damiankooo
użytkownik zarejestrowany

@mała a wiesz może, czy teraz w tym miejscu będą poszukiwać pracowników? Jest zapotrzebowanie na ręce do pracy? :) Chyba odważę się na aplikację, może faktycznie przez agencję pracy. Powiesz mi, ile tam godzin tygodniowo można pracować? Dzięki za informację :)

marcin
użytkownik zarejestrowany

przede wszystkim dobrze by było jakbyś określił mniej więcej na jakie stanowisko chcesz aplikować do nich, to by było juz lepiej moim zdaniem. Dajcie mi znać jeszcze jak oni konkretnie daja wynagrodzenie, wypłacają wszytsko w całości jednego dnia cyz sa jakieś dniówki czy tygodniówki, jak to jest?

gość

Tartak zamknięty i wszystko w temacie. pensje zaległe wypłacone, odprawy również sprawy w sądach zakończone (chyba) i mnóstwo ludzi bez pracy.

mat

No i stało sie ludzie na bruk i co dalej ....... jeden bóg wie . A pan prezesunio nawe nie raczył spotkac sie z pracownikami i wytłumaczyc sie dlaczego ........ jeszcze z odprawami zrobi nas w balona i nie wypłaci ani grosza . Otwiera Kawcze pracownicy tam jeżdza ale za dwa miesiące i tam zamknie pozdrawiam

tekla

no i stało się .Kupa ludzi zwolniona a pensyjki wstrzymane .Pracodawco czy tobie się zdaje,że pracownicy żyją powietrzem,mamy zobowiązania wobec banków i innych instytucji odsetki nas już pogrążają.Trzeci gigant upadł i po co było łączyć w trio te trzy zakłady?Po to zeby je po kolei wykańczać a przy okazji dobrych pracowników?

TT24

Drogi Arturku! Każdy broni swojej pracy,wszystkim jest ciężko, a praca żadna nie chańbi można pracować wszędzie,a pomyśl Ty też kiedyś będziesz Stary i w spokoju będziesz chciał doczekać emerytury jak i te osoby w biurze.

przyjaciółka

...tak dokładnie to jest (usunięte przez administratora) w biały dzień-niedośc,że ludziejak głupi to płacą wypłate na raty a teraz nadodatek wypłacili tylko jedną rate a reszty pensji pracownikowi nie wypłacą bo nie mają pieniędzy:/;/;/a z czego oni mają życ-czy oni zadali sobie to pytanie???napewno nie.Jeszcze jeśli pracuje jedna osoba nie ponosi żafdnych opłat,nie ma żadnych rachunków,zadłużeń-chociaż nie wiem czy są takie osoby to sobie może i poradzi a jak pracuje tam małżeństwo które ma zadłużenia, nadodatek ma dzieci i musi im zapewnic wyżywienie i utrzymasnie to co???NORMALNIE SZOK tyle ludzi już poleciało przecież!!!...,,BEDZIE LEPIEJ OD LIPCA czy sierpnia teraz sama nie pamiętam WYPŁATY BĘDĄ PŁACONE W CAŁOŚCI-tAK MÓWIŁ JEDEN Z KIEROWNIKÓW hmmm...to tylko słowa bo nic nie jest lepiej!!! tyle ludzi już poleciało a co z resztą???Oto jest pytanie ale cóż pewnie polecą jak wszyscy!!!:/:/:/ a kierownictwo boi się tylko o swoje!!!

rozczarowany

kto mi powie czy podzilimy los lęborka czy może przetrwamy ten cyrk

Będzie lepsza firma-bez pracowników.Tylko żal że koni zabraknie do tego woza.

kot bez butów

Popieram w całej rozciągłości. Niskie płace, bzdurne decyzje, wręcz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przełożonych.

kot w butach:)

Nie polecam pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora)Zresztą taki kraj;/

gigant22

3 lata robilem w tej firmie Powiem krudko jest tam zle zwalniają dobrych pracowników a przyjmujom starych dziadków któzy nim cos pojmą to sami odchodzom bo jest tam zacięzko

Zostaw opinię o Seegerdach Sp. z o.o. - Rzeczenica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seegerdach Sp. z o.o.