Whirlpool Company Polska

Opinie o Whirlpool Company Polska

Małgorzata P.

Ech ludzie, ludzie. Cudze widzicie pod lasem za to swego pod nosem nie. Jest takie powiedzenie - Każdy sądzi wegług siebie. Malinka i Mały - zastanówcie się najpierw co sobą reprezentujecie a potem oczerniajcie innych. Malinka - domu nie ruszaj bo to nie Twoja sprawa a co do tego gdzie kogo chcą a gdzie nie - nie wypowiadaj się za wszystkich. Poza tym - forum to jest dla osób, którym zależy na opinii o zakładzie , nie o tym kto jaki jest. Macie żal do ludzi , nie macie odwagi nawet porządnie się podpisać. Kryjecie się pod Nickiem. Brak odwagi to siedźcie może cicho a głupie teksty zostawcie dla siebie.

Małgorzata P.

No cóż moi drodzy, tak się składa, że znam tego człowieka. Co widziałam - proszę. Wielu osobom służył pomocą znam conajmniej takich 15 osób. Nawet jak potrzebowalu kasy a wiedział o tym, załatwiał ludziom nadgodziny. Słyszałam jak mówił, że należy ludziom dać szansę Naprawdę, nie będę pisać kto i o co chodziło, bo to nie miejsce na to a i wiem to od samych zainteresowanych. Teraz - nie rządzi na jedynce, pracuje na piątce a do nas przychodzi , żeby skorzystać z komputera, czy jest poproszony o pomoc w kwestiach czysto zawodowych. Nigdy nie twierdziłam, że nie krzyczy bo rozdarciuch z niego jest i owszem. Uważam, że jest w zakładzie sporo liderów, którym można zarzucić więcej niż krzyki Koli. A szntaże na czwóece? A straszenie ludzi ? Nie wspomnę o innych ekscesach. Dajcie już mu spokój, a opinie? Dobrze wiemy, że z jednego komputera można napisać wiele opinii pod różnymi pseudonimami. Pamiętajcie, ze prawda w oczy kole i rzadko kto podoła temu by stawić jej czoła. To się tylko mówi, ze kochamy prawdę. To nie tak a złośliwości ludzkich jak widać po wpisach nie brakuje. Poszukajcie może innej osoby, po której można pojeździć. Może liderzy ze wspomnianej czwóeki , trójki albo dwójki a nie uczepiliście się jedynki. Dajcie spokój jemu i ludziom z jedynki

BMala
@Małgorzata P.

tak tak te nadgodziny to swoim przydupasą załatwiał wiadomo komu ulubieńcą swoim inni też chcieli i co powiedział np mi sorry ale ty sie do niczego nie nadajesz i na niczym się nie znasz przychodził tylko jak ludzi nie miał na nadgodziny zapraszal a jak ktos sie nie zgadzal to grozil ze zwolni więc to nie jest hamskie zachowanie i on niby daje szanse na co aby ktoś przez niego dostał depresji człowiek niech lepiej niech sie do pracy wezmie a nie wszystkich za plecami obgaduje bo prawda jest taka ze nie ma swoich problemow i interesuje się cudzymi i niech go pani Malgorzato P. prosze go nie kryc bo to ze z panią trzyma to nie znaczy ze jest porządnym człowiekiem bo jakby ludzie mieli anonimowo napisać jakim jest człowiekiem to 90 procent by napisalo ze zlym czlowiekiem tylko 10 procent by napisalo ze go lubi wiadomo kto jego przydupasy ktorzy maja klapki na oczach a i tak im pewnie tez sie smieje w twarz proszę mu przekazać aby sobie poczytał jakim jestczlowiekiem moze coś zrozumie ale nie sorry tyrana się nie zmieni.

@Małgorzata P.

Małgosiu prawda jest niby jedna !!! ale jest pojęciem względnym ty masz swoja prawdę a ja swoja !!! ty znasz ludzi którym pomógł ja znam ludzi którym zaszkodził !!! kończąc temat tego frajera powiem tak jego czas też się skończy !!! może w końcu ktoś z nowego szefostwa (a ciagle są zmiany ) dopatrzy się jaki to cwaniak i NIERÓB !!!! tylko mocny w gębie (brak kultury osobistej ... oczywiscie ) a jak jednak nie to pamiętajmy że pan BÓG nie rychliwy ale SPRAWIEDLIWY !!! BMała ja bym postawiła że spokojnie 95% (5% lizusy i przydupasy) ludzi postawiło by mu krzyżyk na drogę i nie chciało go więcej oglądać !!! A wszystkim miłej pracy i atmosfery w firmie !!!

Małgorzata P.

Skoro tak go nie lubicie , a nie lideruje już na jedynce, to zostawcie w spokoju jego i naszą jedynkę. Nigdy nie jest tak, że liderzy wam pracownikom odpowiadają. Dlaczego zatem nie chcecie nimi zostać? Boicie się wyzwań i odpowiedzialności. Droga wolna. Zobaczymy co za jakiś czas napiszą o was inni wasi potencjalni pracownicy. Skończmy wałkowany temat jedynki i jej liderów. Zajmijcie się sobą, pracą. Pozdrawiam wszystkich z jedyneczki.

praca jak praca !!!

@Malinka

A jeżeli chodzi o tego fałszywego gościa to jego nie tylko na 1 nie chca ALE NIGDZIE !!! NAWET CHYBA W DOMU !!! :))

Lola

Widziałem ostatnio ofertę pracy dla specjalisty do obsługi na rynek czeski lub węgierski. Czy mógłby ktoś podsunąć kilka informacji o firmie i samej robocie? Jaka jest atmosfera w firmie? Na jakim poziomie trzeba znać język i czy podpisują umowę zlecenie?

Jolka

Czy mógłby ktoś napisać kilka zdań o firmie? Aplikuje na stanowisko asystentki w dziale zamówień i proszę i info.

Monter

spotkanie było bardziej informacyjne, niz rekrutacyjne. Na spotkaniu bylo kilku kandydatów, ale kazdy z nich potem pracowal. Ja pracowalam przez Adecco.

Na spotkaniu padały pytania o wcześniejsze doswiadczenia, czy pracowalam na produkcji, czy zdaje sobei sprawe jak to jest pracowac w nocy. byly pytania o adojazd, i tez przedstawione dokladnie warunki zatrudnienia. No i czy ta parac mi odpowiada.

Dziekuje Wam za odpowiedzi

...

nie zgodze się z tym ze kobiety nie dźwigają, chyba jedynie na wyposażeniu na taśmie, zależy gdzie się trafi

ZZ

Witam. Czy mozecie napisac pare slow jak wyglada praca kobiet ? Czy jest ciezko, czy trzeba dzwigac ? Dzieki.

sarsa
@ZZ

Witam jesli chodzi odnośnie pracy kobiet to trzeba posiadać zdolności manualne kobieta musi szybko przebierać rączkami i nie ma czasu na podrapanie sie czy rozmowa przez telefon ale jeśli chodzi o ciężary to nic ciężkiego nie dzwigają tym zajmuja się mężczyżni no chyba że jest kobieta liderka to nieraz coś cięzkigo podniesc musi.

@sarsa

Dzieki Sarsa za odpowiedz. Napisz prosze jeszcze czy trzeba tez pakowac, czy jest to montaz.

majkie
@ZZ

Pakowanie jest tez ale raczej montaz na pakowaniu to malo kto tam trafia wszyscy ida n montaz

Maxx

KOLA to powinnien się zastanowić co wyprawia bo dla ludzi to totalne dno i zero pojecia o szacunku do ludzi moze tak był wychowywany ze wszystkimi pomiata

kandydatka na bhp

Ponoć BHP-owca szukają , poprzedni się zwolnił/a czy dział rozszerzają ?

Lola

Whirlpool to jest znana firma i musi trzymać wysokie standardy żeby utrzymywać się na rynku. Może to budzi złość wśród pracowników ale takie wymogi stawia rynek.

...

nie polecam pracy w Whirlpool, zero szacunku w stosunku do pracownika i brak kultury jeśli chodzi o przełożonych

@...

Własnie lider R.K z tej sławnej jedyneczki troche szacunku do ludzi by się przydało

BMala

Ludzie jak się tak czyta te wasze niektóre 'płytkie komentarze', to az sie nie dobrze robi.. A te mlode 'szmacichy' które to czytają, niech nie rozbijają związków, a w szczególności małżeństw.. kleją się do liderów i młodych tymczasowych pracowników, a mają w domu 'chłopaka, narzeczonego a nawet męża' i dzieci. Nie zdziwię sie, jak co niektóre dostaną po ryju jak wyjda z pracy. Należy się niektórym. ????

marley
@BMala

tak tak w szczegolności jednej lasce

A jak wygląda atmosfera na magazynie? Chciałbym się zatrudnić jako operator wózka widłowego . Jakie są zarobki ? Dzięki Pozdrawiam.

Julek

Co słychać ciekawego w firmie? Piszecie tylko o jakichś głupotkach!. Pracowałem w firmie i było mi bardzo dobrze dlatego tak czasami wchodzę na forum.

zainteresowana

Ponoć BHP-owca szukają , poprzedni się zwolnił/a czy dział rozszerzają ?

Kinia

Sezon w pełni czy nie ma komu pracować?

Jerzyk

Witam, mam pytanie i liczę że ktoś mi podpowie. Jakie wymagania może postawić firma kandydatowi na stanowisko lidera zespołu? Jaka jest atmosfera w firmie? Może jeszcze coś powinienem wiedzieć przed rozmową?

MM

Hej. Ile zarabia u Was lider ? Jak duże są zespoły? Jak wygląda "drabinka"? operator, lider, mistrz, kierownik, czy są jeszcze jakieś osoby pomiędzy? Pozdrawiam

mały

Gdzie ten upragniony sezon?

piter
@mały

Sezon jest ukraina rządzi

Lola

@przykre O co chodzi z tymi amerykanami? Możesz coś więcej dodać w tym temacie? Mam składać cv i tak dopytuję.

przykre
@Lola

Amerykańska firma,a rządzą włosi i mało płacą wykorzystując ludzi do granic wytrzymałości

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska