Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki

Opinie o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki

Janusz

Ściema nic więcej pozdrawiam panią od rekrutacji niech dalej sama pisze opinie ????

@Janusz

Nie pracował u nas żaden Pan Janusz, więc jest Pan osobą która nie dostała się do pracy w naszej sieci. Każda wypowiedź na temat pracodawcy jest istotna, o ile wnosi coś merytorycznego. Pozdrawiam

Nikt

A mi się wydaje że komentarze które nie podpasują pracodawcy są kasowane..

@Nikt

@Nikt Chyba nie, bo próbowałam do administratora gowork pisać, żeby poprawili moją literówkę, ale dostałam odp, że nie ma takiej możliwości. Post nie zawierał obraźliwych treści ani przekleństw, dlatego nie można go edytować.

mua

Oczywiście przeważają u nas mamy, pracują też panowie, ale w mniejszości. Atmosfera zależy od sklepu, jednak przeważnie jest to stały, zgrany zespół pracowników.

Miła

Jeżeli pytasz o równouprawnienie płci w naszej firmie, to kobiet pracuje zdecydowana większość, bardzo dużo mam (elastyczny grafik), mamy też kilku panów sprzedawców a poza tym panowie są na innych stanowiskach. Nadal wśród mężczyzn jest to mało popularny zawód.

Aneta

@KaśkaLub z jakim doświadczeniem i czy w ogóle trzeba takie mieć, żeby dostać się do pracy? Dla osób poszukujących to na pewno wyznacznik tego czy prześlą cv, czy może jednak nie.

KaśkaLub
@Aneta

Doświadczenie na pewno na kasie fiskalnej, czyli praca jako kasjer lub sprzedawca, bo to podstawa w naszej pracy. Chęci do pracy i uczciwość. Jeżeli ktoś lubi pracę z ludźmi, to odnajdzie się w Lubi.

Kasjer

Byłam bardzo miło zaskoczona, kiedy pół roku temu byłam na rozmowie o tę pracę. Było kilka etapów. Ogłoszenie o pracy w Lubi znalazłam na olx, wysłałam C.V. Bardzo szybko dostałam tel.z zaproszeniem na rozmowę w biurze firmy na oś.generałów. Rozmowa w przyjemnej atmosferze z panią od rekrutacji. Mam wrażenie, że to taki opiekun nowych pracowników w firmie, bo czasami podpytuje jak się pracuje i czy wszystko ok. Kolejny etap, to spotkanie z kierownikiem sklepu, podpisanie umowy i pracuję. Właśnie awansowałam na osobę funkcyjną.

Jakie były pytania? Dosyć oczywiste: o wcześniejszych pracach, co robiłam na danych stanowiskach? Porozmawiałyśmy sobie na temat hobby, możliwości rozwoju w tej firmie.

Krycha

Tę pracę poleciła mi znajoma, która robi tam już 8 lat. Jak na sklep spożywczy, to nie jest ciężko, plecy ani nogi mnie nie bolą a wcześniej robiłam w Stokrootce i nogi w 4 litery wchodziły. Kasa ładna, szczególnie premie. Zarabiam więcej, robię mniej. Niezła zamiana.

taaaa

Pracuje 3 lata, wciąż na umowę zlecenie. I wszyscy pochlebcy tego pracodawcy nie powiecie mi, że widocznie nie zasługuje, bo gdyby tak było już dawno zostałbym zwolniony.

lubi lubi
@taaaa

też pracuje już 3 lata i umowy nie dostałam, a myślę że jestem dobrym pracownikiem.;

jakotako
@lubi lubi

Rozmawiałaś o tym z kierownikiem sklepu?

nieeee
@taaaa

Rozmawiałaś o tym z szefem lub z kierownikiem sklepu? Czy ktoś wie, że ty masz ochotę na umowę o pracę?

x_y_z

Widzę, że wypowiadają się tu same zastępczynie lub kierowniczki działu. A wiecie dlaczego nimi jesteście? Nie swoją ,,ciężką" pracą i staraniami, ale tym, że jako jedne z nielicznych macie umowę o pracę. To oczywiste, że Pan.(usunięte przez administratora)nie uczyni nikogo zatrudnionego na umowę zlecenie przez firmę zewnętrzną zastępcą kierownika. Faktycznie zarobki nie są jakieś tragiczne, bo nawet na zlecenie płaci nie najgorzej, ale nie docenia pracowników, którzy naprawdę w jego firmie zapierdzielają. Pan(usunięte przez administratora) widzi tylko cyferki (czytaj: wysokość utargu), a nie zasatnowi się nad tym, że na ten utarg ktoś musi ciężko się nacharować.

justyna

Praca jest zadawalajaca,zarobki tez.Pracuje w tej firmnie od grudnia,przy pierwszej rekrutacji dostalam umowe o prace.Po okresie probnym zostalam kierownicza dzialu.Szef docenia tych ktorzy chca pracowac.Jest bardzo mily i uprzejmy.Mam nadzieje ze moja wspolpraca z tym panem bedzie trwala dosc dlugo.

Widzę, że negatywne opinie są natychmiast usuwane. Uważam, że ta strona niestety nie jest wiarygodna.

mała_mi
@były pracownik

Zgadzam się, zamieściłam tu swoją opinię jakiś czas temu (dodam, że była oczywiście niezbyt pochlebna, ale zgodna z prawdą) i już jej nie ma. Nie docenia!!! Tam ciężką pracą można dorobić się tylko garba od dźwigania skrzynek.

Ona
@mała_mi

Nie ma możliwości usunięcia opinii. Pracodawca musiałby napisać pismo do właściciela tego portalu, sam post musiałby rażąco obrazić pracodawcę lub zawierać treści obraźliwe. Tak jest w regulaminie.

borsuk

(usunięte przez administratora) Zobaczcie po ile godzin pracują dziewczyny w jego sklepach .Np.w niedzielę po 13 godzin (usunięte przez administratora)

muminka

Praca jest zadowalająca, zarobki też są dobra. Pracuję już rok czasu i doczekałam sie umowy jako zastępca kierownika! A Jeżeli się nie chce pracować tylko sie stoi i patrzy przed siebie to niedziwne że się umowy nie dostaje! Ludzie ten przedsiębiorca daje pracę ogromnej ilości ludzi! Lecz nie wszyscy nadają się by dostać umowę o pracę. Pracodawca bardzo miły i uprzejmy. Mam ogromna nadzieję że moja współpraca z tym panem będzie trwała jak najdłużej! Szef docenia Twoje starania!

eddit

Pracuje już ponad 3lata w tej firmie jestem zadowolona,jeśli ktoś potrafi pracować Szef docenia pracownika.Jeśli ktoś nie chce pracować tu cytat"czy się stoi czy się leży"umowę otrzymałam od razu po próbnej Szef wszystko wie dziś mamy czasy online.Miłego Dnia.

eddit

Olaaaa
@eddit

Dokładnie tak jak piszesz. Firma, która zatrudnia ponad 100 pracowników musi ogarnąć wszystko i wiedzieć wszystko. Teraz mamy lato, sezon urlopowy i znowu wysyp studencików i uczniaków na zastępstwo i wakacje. Zaraz posypią się żenujące opinie niezadowolonych. Nic nie wiedzą o firmie, niczego od siebie nie dadzą, bo przecież firma płaci za h stania na zleceniu. Szczerze mówiąc to żaden pracownik etatowy nie lubi tych odmieńców, bo uczyć ich trzeba dużo a i tak są na krótko. Owszem zdarzają się pracownicy zleceni, którzy zostają na dłużej a nawet na zawsze.

xyz

Jeśli chodzi o zarobki to w porównaniu do innych sklepów w Olsztynie, nie jest tragicznie (przy 168 h pracy ok. 1200 zł). Najgorsza jest umowa zlecenie i małe szanse na uzyskanie umowy o pracę.

@xyz

Wiele się zmieniło, teraz umowa zlecenie jest tylko na 1 mc a potem umowa o pracę.

magda26

nie zgadzam sie z zadna opinia!pracowałam tam 2 lata zarobki dobre duza premia,po roku zostalam zastepca kierownika!i dostałam umowe na 3 lata...powiem tak,,jezeli ktos pracuje i sie stara Pan(usunięte przez administratora) go zauwazy,i napewno nagrodzi...czy awansem czy podwyżka....gdybym mieszkala jeszcze w olsztynie...to z pewnoscia bym tam wrócila...pozdrawiam

Viola
@magda26

Też mi się wydaje, że te negatywne opinie to albo ściema konkurencji albo ludzie, którzy sobie nie poradzili. Jak można pracować kilka miesięcy na umowę zlecenie i nie upomnieć się o umowę o pracę? Przecież teraz pracodawcy to wsio rybka, bo i jedno i drugie ozusowane. Agencje pracy tymczasowe podsyłają czasami takich ufoludków, to może i oni wypisują takie brednie.

zkm

Jak chcesz mieć takie warunki jak piszesz to złóż papiery do michelin....

@zkm

Nie zgodzę się. Mój facet pracuje w Michelinie i wraca styrany i śmierdzący. Po moim Mazurku, nawet pracując w nocy mogę iść na siłownię, bo czasami nie ma klientów w nocy tylko dopiero nad ranem. Poza tym przyjęcia towaru są na 1 zmianie i tak naprawdę najwięcej tam się robi. Mam 28 lat i nie zmieniłabym tej pracy na inny sklep np. Biedrę.

bunia

Nie podzielam owej opinii. Miałam styczność z tym pracodawcą i jeszcze mam ale moja kariera w jego sklepie się kończy. Właściciel miły ale zarobki kiepskie i słabe wizje na rozwinięcie kariery. Jeśli ktoś szuka pracy stabilnej i dobrze płatnej to nie ten adres. Człowiek się stara a mało z tego ma!!!

Pracodawca wypłacalny, możliwość rozwinięcia się i awansu.

Kasa Mazurek

Potwierdzam. Otwierają nowe sklepy, więc zawsze potrzeba gdzieś kierownika czy zastępcy kierownika lub kierownika zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki - Olsztyn

• Jak się pracuje w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Zobacz opinie na temat firmy Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki?

Kandydaci do pracy w Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki