Opinie o Storteboom.Nl w Nijkerk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Storteboom.Nl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Storteboom.Nl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Storteboom.Nl w Nijkerk

jolanta

czytam wasze opinie i przyznaje wam racje to polak polakowi gotuje taki los marokancy to okropni ludzie ,ale jedna rada miejcie swoja godnosc ja ja mialam i przetrwalam nigdy nie klanialam sie nikomu i o dziwo to oni sami zaproponowali mi kontrakt ale ja im odmowilam i z tego jestem dumna

Nie stosują się do żadnych przepisów, ludzie pracują po 4h bez przerwy, gdzie w takich warunkach to nie do przyjęcia, testują ludzi i każą ściągać rękawiczki gdzie przy kilku minutach już nic nie czujesz z przemarznięcia dłoni-szok. Jeśli uśmiechasz sie szeroko i flirtujesz masz luzik jesli nie czeka Cie ciagła walka o swoje-paranoja.

Aleksandra

Wielka jedna patologia jednym słowem w tej firmie, niedługo będziemy zakładać fartuchy z numerami i zupełnie jak w obozie. "Ludzie ludziom gotują taki los...."

NaruciaK

Pracuje w firmie ponad rok . . . To co tam sie dzieje od ostatnich czasów to jest nie do opisania zaczelo sie od przyjscia Teyo(tzw. Kolombo) tylko cos mu sie nie spodoba od razu podnosi glos i albo da Ci szanse albo do widzenia to zalerzy jak kto sobie poradzi w danej sytuacji . . . :/ Awans Hakima kolejnego Marokanca ktory jak nie dostanie czegos od laski to juz jest przegrana Kolejni szefowie ze nie wspomnie polki prowadzajace sie z turkami zostawiaja swoich mezow i sie prowadzaja z nimi to jest chore i przez to niektórzy maja gorzej w firmie ale odbija sie to TYLKO NA POLAKACH!!!! Kolejny Liniowy który pomaiata ludzmi Jan Holender . . . !! Laski które robia slodkie oczy i sie usmiechaja maja u niego dobrze a laski które trzymaja poziom obrywaja za wszystko i nawet za mórzynow . . . !! SZARPIE LUDZI ZRZUCA ICH Z KRZESLA . . . Niskie temperatóry . . . Wyleciec mozesz a nawet nie dowiesz sie za co . . . :/ To jest mój ostatni kontrakt i nigdy tam nie wróce nigdy CZYSTY [usunięte przez administratora] PRACY BO NA TWOJE MIEJSCE MAJA KOLEJNYCH 10 ZGADZAM SIE Z TYM . . . !!!!! Brakuje Tych Starych Szefów [usunięte przez administratora]. . . !! ONI ZAWSZE BYLI SPRAWIEDLIWI

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Storteboom.Nl? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Blondi

Witam, pracuje obecnie w tej firmie i zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami. Jesli wypinasz tylek liniowym to jestes traktowana ulgowo i mozesz robic co tylko chcesz a jak masz dystans tak jak powinno byc w kazdej normalnej pracy to traktuja Cie jak smiecia. Nie ma rownosci w traktowaniu ludzi, mozna byc zwolnionym za "nic" np. kumpela zostala zwolniona w pierwszym dniu pracy bo nie nadazala z praca-chore, Nikt nie umie wszystkiego odrazu zaczynajac w nowym miejsculudzie! , nawet nie dali jej szansy przy innym zajeciu. Jedna wielka patologia jest tam. Polacy na wzajem podpieprzaja siebie do szefostwa a wobec siebie udaja wielkich kolegow i kolezanki, nigdy sie z czyms takim nie spotkalam.

xzxx

popieram poprzednią opinię . 100% racji rządzą tam marokańcy w ogole nie szanują Polaków . Praca ciężka ,widziałem juz wiele firm ale po raz pierwszy spotkałem się z takim GÓWNEM!!! PARODIA ! tak reasumujac to powinni tych wszystkich brodnych marokancow deportowac !

ziom

Pracuje w storteboom Nijkerk już ponad rok i powiem wam wszystkim ze obecnie jest to okropna praca. Większość ludzi jest pustych do tego stopnia że donoszą na Ciebie do szefa wymyślają bajki tylko po to żeby nie stracić swojej pracy. Młode dziewczyny chcąc nabić sobie plusów to puszczają sie z tamtejszymi liniowymi,szefami (obecnie 3dziewczyny mają dzieci z szefami (Marokańczykami) i siedzą same w pl). Praca w STORTEBOOM jest parodią i nigdy nie wiesz czy to właśnie Ty stracisz pracę czy twój kolega za bezsens. Podobno w wcześniejszych latach było tam lepiej i nie wykorzystywali ludzi. Podobno szefostwo było też lepsze, obecnie nie szanują tam polaków bo powiedzą Ci że na twoje miejsce mają 10 innych. Tak właśnie jest w storteboom Nijkerk.

Ewelina

PRACOWAŁAM TAM PÓŁTOREJ ROKU, PRACA SUPER! LINIOWI W PORZĄDKU, OGÓLNIE DOBRA ORGANIZACJA PRACY, FIRMA WYPŁACALNA - NA CZAS. MAM PORÓWNANIE Z FIRMĄ GDZIE PRACOWAŁAM RÓWNIEŻ PRZY FILETOWANIU KURCZAKÓW W ZAANDAM TAM TO BYŁ NAPRAWDĘ WYZYSK!!! I BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW ZE STRONY SZEFÓW! OGÓLNIE POLECAM STOORTEBOOM, PRACOWAĆ TRZEBA - TO JASNE ALE PRZYNAJMNIEJ W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE I NIE NA WARIATA, PZDR

jak sie dawales to cie brali od tylca.to niczyja wina ,ze byles odludem.a co inteligent jestes,to se znajdz lepsza prace a nie placzesz wszystkim.ja tam robilem i bylo raz tak i raz siak ale dalem rade.nie smuc ludziom bo jestes jedyny placzek na tym forum.jak tak zle bylo to jedz przez OTTO to dopiero bedziesz mial podstawe do negatywnych komentarzy.dziekuje.

bartosz

Jakie zarobki są w tej firmie i przez jakie biuro pośrednictwa można się tam zatrudnić?

kozy - 2010-02-03 13:43:38 Praca super i ja pracowałam również na innych firmach i jestem zadowolna z pracy przy kurakach a ludzie to trzeba sie umniec dogadac kwiestia manier i wychowania owszem zdarzaja sie gatunki inne ale z głupim trzeba głupio,szefostwo i liniowi super mamy kontakty do dzis dzien i tez mam nadzieje ze jeszcze kiedys tam wrócę pozdrawim;) Praca super pracowaÅ�em tam przez 8 tygodni Capac wypÅ�acalny polecam wszystkim

kozy

ex pracownik

pracowałem tam 4 tyg. Szefostwo ok, koordynatorzy tez w porzadku,ale niektórzy ludzie tam, to chyba nigdzie indziej w zyciu nie pracowali, bo nie maja pojecia jak jest w innych firmach w Holandii. jak dla mnie "piekło" praca na "wariata"

sensual

[usunięte przez administratora] ludzi na maksa,placa grosze!!!nie potrafia zrozumiec tego,ze ktos jest chory,tylko odrazu szukaja pretekstu do zwolnienia.Nie pracujesz w jednym miejscu tylko moga cie w ciagu dnia zabrac do zeewolde na mroznie -20 stopni i tam bedziesz pracowac,albo przerzucaja z miejsca na miejsce,traktuja polakow jak smieci,kategorycznie odradzam,ludzie tam pracujacy to prostaki i osoby nie posiadajace inteligencjii i nie znajace zadnego jezyka obcego,jednym slowem zal.pl

Mirek

Też tam pracowałem 2007-06/2009 w Kornhorn mam dobre wspomnienia praca godna polecenia,jednak ciężko się tam dostać:( Brygadziści super,liniowcy także.

mika

Witam!JA również tam pracowałam,nie narzekam stawke miałam super praca na luzie ,ludzie to zalezy na jakiej lini.Szefostwo super,liniowi też,

praca ok,walcie jak w dym.

Monia

Ja tam pracuje i jestem bardzo zadowolona:)

JOLANTA

Zapomnialam dolaczyc do mojej poprzedniej opinii pochwale dla polskich koordynatorow w storteboom - nijkerk zawsze moglam liczyc na ich pomoc jak rowniez pomoc ze strony capacu w firmie

W STORTEBOOM.NL - NIJKERK pracowalam od czerwca do grudnia 2008 r jestem bardzo zadowolona z tej pracy czekam na wiadomosc z firmy jesli bedzie mozliwosc powrotu do nich JADE !!!!!!!!! bez chwili zastanowienia . Kierownicy i brygadzisci naprawde mili lacznie z liniowymi

Zostaw merytoryczną opinię o Storteboom.Nl - Nijkerk

• Jak się pracuje w Storteboom.Nl?

Zobacz opinie na temat firmy Storteboom.Nl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Storteboom.Nl?

Storteboom.Nl