Restauracja Lawenda

Kielce

Opinie o Restauracja Lawenda

ona

Nie polecam pracy w tym lokalu. Stawka ze pozal sie Boze a roboty tyle ze niewiadomo za co sie zlapac. Bylam tam jedynie dwa dni gdyz wlasciciel 1 dnia pracy (oczywiscie za darmo) stwierdzil ze mu brakuje w kasie 30 zl i zabrał je z napiwkow ktore otrzymalam od klientow. Nadmieniam ze pieniadze z kasy nie liczył przy mnie tylko w tym czasie wyslal mnie na zaplecze. Nie dosc ze pracowałam caly dzien na tzw przyuczeniu to jeszcze musialam oddawac kase, zero taktu i wstydu. Takze po rozmowie z nowo zatrudniona kolezanka dowiedzialam sie ze miala taka sama sytuacje. DEFINITYWNIE NIE POLECAM WSPOLPRACY Z WLASCICIELEM TEGO MIEJSCA

marek

szukam pracy na okres wakacji i pomyślałem o tej restauracji,liczyłam na jakieś bardziej aktualne opinie o pracy w tej firmie. może odezwie jakiś pracownik??

głodna

faktycznie z takim podejściem daleko nie zajadą. albo są jakieś standardy albo niech liczą na przechodniów nóż się ktoś skusi bo na stałych bywalców nie ma co liczyć.

nie vip

moja opinia była pozytywna do czau jak wszędzie chyba pomijając to iż sos bo darmowy zaczęto rozrabiać z tak dużą ilością wody że w żaden sposób nie przypomina on żadnego z produktów spożywczych dostępnych w sklepie. to z właściciel nie potrafi na poziomie zadbać o klienta i nie ważne czy potęcjalny czy vip klient to klient i każdy ma takie samo prawo. Tu ewidętny brak taktu i kultury ze strony personelu. A szkoda bo smacznie sie zapowiadało ale dla zasady chamstwa nie bede utrzymywał.

Zostaw opinię o Restauracja Lawenda - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Lawenda