Pneumat System Sp. z o.o.

Opinie o Pneumat System Sp. z o.o.

Faber

Wypłacalny i rzetelny pracodawca. Co do zarobków jako handlowiec było przyzwoicie. Wiadomo, że każdy by chciał więcej i więcej, ale tutaj takie warunki plus atmosfera że mogę polecić.

T.M.

Profesjonalizm w każdym calu. Efekt osiągnięty zgodnie z oczekiwaniami, bez zbędnego stresu i biegania za wszystkim. Dziękuje!

Bardzo dobrze. Profesjonalnie podchodzą do Klienta, o wszystkim na bieżąco informują, oby więcej takich firm.

Kommi

Płatności w terminie. Polecam

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pneumat System Sp. z o.o. na stanowisko Dyrektor ds. wsparcia sprzedaży? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Handlowiec

Niestety takie są realia - musisz pracować. Rodzina, kredyt czy po prostu jesteś dorosły i musisz za coś żyć. Tutaj pewna praca, dobre warunki, bo kasę będziesz miał dobrą.

ok

Praca dla handlowca jest jak najbardziej w porządku. Szczególnie nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o zarobki. Jak komuś zależy na dobrze płatnej, uczciwej pracy to jak najbardziej polecam. Wszystko zależy od twoich chęci, możliwości i tego co chcesz osiągnąć tutaj. Praca również rozwojowa.

Były handlowiec

No i git, jeśli kasa się zgadza to trzeba się trzymać takiej firmy.

Były handlowiec

Dla którego handlowca? Jakieś imię lub nazwisko? Może jakiś handlowiec się wypowie? Nie znam żadnego z ambicjami i własne zdanie, który chce tam pracować.

(usunięte przez administratora)a jak się te dwa miliony przekładają na wynagrodzenia dla pracowników? Wyciągać rękę po pieniądze to wy potraficie, gorzej z dzieleniem się nimi. Dwa miliony w prezencie dla firmy, minus 20% wypłata dla pracowników.

Qbuś.

Przecież to jakiś jełop uroił sobie,że na goworku siedzi prezes i wchodzi w dyskusje z całym pękiem pajaców. Reszta (albo i ten sam tyle,że pod innymi nickami) przyjęła jego projekcje jako prawdę objawioną i tak klepią. Prezes jest na spotkaniu? Spoko jest-dostaje powiadomienie na smarta i podnosząc rękę rzecze do kontrahentów-państwo wybaczą ale muszę za potrzebą... Po czym wychodzi ze spotkania i leci z komentowaniem gniotów z goworka. Przecież to normalna praktyka wszystkich prezesów(no z wyjątkiem tych Skarbu Państwa,bo tam wiadomo-zachodnie standardy i inna kulturka ) A jeśli chcesz się przekonać jakie "rzeczy dzieją się w firmie" to wierz mi-gowork jest ostatnim miejscem w którym dowiedziałbyś się prawdy.... Siedzi banda frustratów,którzy tasują się jak ktoś zareaguje na ich projekcje. Dodatkowo taki (usunięte przez administratora)potrafi spłodzić jakiegoś paździerza i samemu sobie dać lajka a to już jak wiadomo,ma swoje umocowania w medycynie psychiatrycznej....

Ty

Ponad 2 i pół miliona złotych dla firmy typowo handlowej, która niczego nie produkuje, zatrudnia ledwo trochę ponad setkę ludzi i korzysta z każdej możliwość wzięcia pieniędzy z budżetu państwa. Żadnej innowacyjność, niczego co mogłaby wnieść do postępu technologicznego i rozwoju kraju. A za to wszystko pan płaci, pani płaci, wszyscy płacimy. Pogratulować.

NumNumNum

Mam pytanie do pracowników tej firmy. Czy te 2 miliony 600 tysięcy zł zapomogi z tarczy antykryzysowej przełożyło się na poprawę warunków waszej pracy, wzrost wynagrodzeń, poprawę warunków socjalnych, jakieś benefity? Czy pieniądze, które my wszyscy podarowaliśmy tej firmie w jakikolwiek sposób wróciły do nas, do społeczeństwa, do Polaków? A może nasz pomoc poszła jak krew w piach?

Pinki

Jak aktualnie wygląda kwestia zarobków?

Matt

Dla handlowca robota w porządku. Warunki jak najbardziej ok, wszystko potrzebne do pracy jest.

Jan

Zaczynałem tutaj zupełnie bez doświadczenia. W firmie wszystkiego mnie nauczyli od początku do końca. Pensja też adekwatna do obowiązków, nawet na stażu i niższych stanowiskach. Szybko awansowałem. Mają naprawdę bardzo dobrą ścieżkę kariery. Dają dużo dodatków tak płacowych, jaki poza płacowych. Firma niby duża, ale ja się tutaj czuję jak w rodzinie. Często spotykamy się po pracy na imprezach firmowych, są nieobowiązkowe, ale wiele osób na nie chodzi.

Dawid

Zaczynałem tutaj od stażu i praktyk. Trafiłem tak trochę z polecenia, bo wiele mi osób mi mówiło, że tutaj na stażu czy praktyce naprawdę można się czegoś nauczyć, a nie tylko parzyć kawę. Okazało się, że to nie były czcze słowa. Bardzo mi się spodobało, dlatego po szkole zostałem. Pensja była bardzo dobra, wiele benefitów, atmosfera ok, nie jest to typowa korpo z wyścigiem szczurów i robotą po 20h na dobę. Szybko awansowałem, dzisiaj już naprawdę wrosłem w firmę i nie wyobrażam sobie coś zmieniać. Dlatego cieszę się, ze dają takie solidne, stabilne zatrudnienie.

Tomasz

Stawki bardzo dobre, tak jak ci kumpel wspomniał. Do tego dużo benefitów, zarówno rozwojowych szkolenia itp, jak i pieniężne, premie, system poleceń. Ambitne osoby, które chcą się rozwijać z pewnością się tu odnajdą,.

Denysss

Nie wyniszczają pracowników i to ich duży plus. Dają plany do wyrobienia przez co jest dużo chętnych a firma rozwija się na tyle żeby spokojnie tworzyć nowe miejsca pracy. Ja się odnalazłem praca mi odpowiada i każdemu polecam rozważyć tę opcję bo zarówno kasa jak i warunki pracy są godne polecenia

@Denysss

Firma się rozwija dzięki pracownikom i to widać na każdym kroku. Nie jest tak, że ktoś spija śmietankę i tyle. Są benefity dla pracowników, ubezpieczenia grupowe, karty multisport. Miejsce naprawdę wyjątkowe, tak jak już wspomniałem - możliwość rozwoju, szkolenia, benefity, rzadkość w dzisiejszych czasach.

Tomasz

Praca bardzo rozwojowa. Firma organizuje wiele szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Jeśli ktoś ma chęć nauki i rozwoju z pewnością będzie zadowolony. Wraz z lepszymi kompetencjami, idzie w parze wyższa stawka.

Kjulian

Moje wrażenia co do pracy w Pneumat są raczej pozytywne. Leci trzeci rok odkąd tu jestem. Nie ma też co cukierkować bo zawsze może być lepiej ale w porównaniu z tym co miałem u innych pracodawców no to są dużo lepsi. Nie ma co się martwić o robotę bo jest stabilna w każdej kwestii da się dogadać. Człowiek wie od samego początku co ma robić i jakie są jego obowiązki.

@Kjulian

A najważniejsze są pewne zarobki, wypłata zawsze na czas.

Janek

Nie chcę ich jakoś wybitnie wychwalać ani nic w tym stylu. Mój komentarz jest neutralny bo praca powinna tak wyglądać - idziesz na określone godziny pracujesz i dostajesz za to pieniądze. Od 8 do 16 i powrót do domu bez konieczności siedzenia do 20 czy 22. Tak powinno być zawsze a u nas w kraju jak ktoś tak robi to jest nie wiadomo jakimś Bogiem.

@Janek

Zgadzam się praca stabilna, idziesz i wiesz co masz robić. Dla mnie to akurat duży plus, bo wiem, że nie wszędzie tak to działa, a mocno mi na tym zależy

hubert

Pracodawca solidny i rzetelny, firma wypłacalna, stabilna nawet w czasie pandemii.

Marek Kałwak

Przepraszam Spółkę Pneumat System za umieszczanie w dniu 13 maja 2020 roku o godzinie 11:33 nieprawdziwych informacji o działalności firmy. Bardzo proszę firmę GoWork.pl o usunięcie wpisu z dnia jw. komentarza pod nickiem Szaraczek ze względu na niedozwolone treści skierowane w kierunku firmy Pneumat system.

Zostaw merytoryczną opinię o Pneumat System Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pneumat System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pneumat System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pneumat System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 209 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pneumat System Sp. z o.o.