Pneumat System Sp. z o.o.

Opinie o Pneumat System Sp. z o.o.

Dzień Dobry zgodnie z obetnicą i pismem przepraszam Spółkę Pneumat System za umieszczenie w dniu. -XxXx z dnia 21.07.2017 godz. 12.12 -Szczery z dnia 07.04.2020 godz. 15:27 O nieprawdziwych informacji o wykonywanej pracy, osobach i byłych pracodawcach było to spowodowane złością i nie miało to na celu naruszenia dóbr Firmy Pneumat. Ale również uprzejmię proszę o nieidentyfikowanie mnie jako nadawcy opini z dnia i godziny, ponieważ nie ja je pisałem, (usunięte przez administratora)

Aneko91

Świetne produkty i wysoka jakość obsługi.

Kostek

Najwyższa jakość i pełen profesjonalizm

Mati

Z tego co widzę oferta dla przedstawiciela handlowego w porządku. Ogólnie określone co i jak, jaka umowa itp, a szczegóły dokładniejsze na rozmowie pewnie, myślę że będę próbował się dostać w przyszłym miesiącu, bo jeszcze umowę w obecnej pracy mam.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pneumat System Sp. z o.o. na stanowisko Dyrektor ds. wsparcia sprzedaży? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Jak dla mnie robota jak najbardziej jest ok. Praca zgodna z tym co w ofercie dobra kasa ludzie też w porządku na spokojnie wprowadzają do pracy nie ma jakichś większych spin. Pracuję jako doradca do spraw techniczno-handlowych. Co do obowiązków to zgodnie z tym co w ofercie współpraca z klientami i zdobycie nowych itp.

Darek

Zgodnie z tym co przedstawiają w ofercie pracowałem prawie 3 lata jako handlowiec i jak dla mnie praca godna polecenia. Zdobyłem dużo doświadczenia nauczyłem się pracować na konkretnych celach i znacznie poprawiłem swoje umiejętności handlowe.

Jak dla mnie ok. Jak ktoś jest zdeterminowany będzie pracować na targetach umie pracować w handlu to na pewno się odnajdzie. Dają dobrą robotę umowę i pracę. Praca 8h 8-16 wynagrodzenie w porządku.

Irek

Pracuję już 4 rok stabilna i atrakcyjna praca dobre warunki finansowe pewna umowa (o pracę) spoko zespół ludzi. Bardzo jasne i klarowne zasady wynagradzania. W moim przypadku praca mobilna nie potrzebowałem wiele czasu żeby się wdrożyć.

Zenon

Jak ktoś przychodzi zielony że tak powiem to nie zostawiają z niczym tylko pomagają się wdrożyć. Dla handlowców na początku potrzebne szkolenie (w moim przypadku praca na konkretnych regionie) wszelka pomoc praktycznie non stop jeśli pojawia się jakaś wątpliwość w kontakcie z klientami. Samochód telefon itp. wszystko zapewnione ze strony pracodawcy.

Klaudiusz88

Wszystko zgodnie z tym co w ofercie. To czego oczekują wymagają to co oferują to rzeczywiście się dostaje. Sama praca w porządku – lubię pracę jako doradca bądź jak to się częściej mówi handlowca i zdecydowanie się tutaj odnalazłem. Bez problemów się wdrożyłem dzięki szkoleniu i wprowadzeniu do pracy. Nie rzucili od razu na głęboką wodę tylko odpowiednio pokierowali. Tak już leci kolejny miesiąc pracy z której jestem zadowolony.

Ono87

Kiedyś miałem wrażenie że jest mega słabo ale jak poszedłem do innej pracy to się moje myślenie zmieniło. Naprawdę było ok. Umowa dobra - nie ma kruczków ani innych atrakcji. To co dostajesz na papierze ma pokrycie w rzeczywistości. Całkiem spoko ludzie. Zdarzzały się czarne owce ale to raczej pojedyncze przypadki. Myślę że jak będzie szansa wrócić to rozważę tę opcję.

MarekSSS

Robota ok można polecić. Jak ktoś chce się nudzić no to robota nie dla niego. Są cele do zrealizowania ale realne do zrobienia więc to nie jest jakiś problem. Same zarobki takie jak sobie wywalczysz przy podpisywaniu umowy. Nie ma żadnych opóźnień jeśli chodzi o wypłaty kasa według mnie dobra. Pracują zarówno bardziej doświadczeni handlowcy jak i mniej doświadczeniu którzy swoje pierwsze poważne kroki stawiali tutaj.

Ziutek

Można tutaj liczyć na solidną umowę i godziwe warunki pracy. Jak się chce pracować to potrafią odpowiednio wynagrodzić – są cele i terminy które trzeba ogarnąć ale wszystko jest w jako takich normach i nie trzeba się spinać nie wiadomo jak żeby to ogarnąć. Z resztą też każdy ma inne oczekiwania więc tak naprawdę nie ma co się sugerować. Ja ze swojej strony mogę tylko z czystym sumieniem polecić aplikowanie do tej firmy.

Radek

Jest to na pewno specyficzna praca nastawiona na terminowość wymaga dużo wiedzy i ciągłe jej aktualizowanie aby być ze wszystkim na bieżąco. Ale to właśnie to jest największym jej pozytywem. Dzięki temu nauczyłam się systematyczności i organizowania sobie czasu co przełożyło się też na inne dziedziny mojego życia. Mam umowę o prace wszystko potrzebne do pracy (tel i samochód) jest więc zero problemów.

Piotreke

Pierwszy rok w Pneumacie miałem trudny i musiałem mocno zacisnąć zęby - zdobyć kontakty zaznajomić się z branżą podłapać znajomości i ogólnie się w to wszystko wdrożyć. W kolejnym jak już zdobędziesz jakąś renomę markę to klienci sami będą do Ciebie przychodzić bo będą Ci ufać.

Karolll

Jak się dostaniesz to dostajesz swój teren według określonego przez firmę podziału i musisz na nim kontaktować się z potencjalnymi klientami czy tymi już pozyskanymi wcześniej. Tak budujesz sobie ich bazę. To jest akurat dobre bo nie ma wolnej amerykanki tylko każdy wie który rewir jest jego.

Mirro77

Oczywiście w Pneumacie można sporo zarobić ale musisz być efektywny nie bać się rozmawiać z klientami śmiało lecieć z planami sprzedażowymi a w razie przestoju nie poddawać się bo taki czas też musi się każdemu zdarzyć. Firma oferuje dobre warunki pracy umowa o pracę pakiet medyczny.

Radeeeeeo

Świetne miejsce żeby nabrać doświadczenia jako handlowiec. Wiadomo pracy dużo - jeżdżenie do klientów nawet i po kilka razy w tygodniu czy dniu ale to normalka w tej branży. Ja pracuję w tej branży już prawie 10 lat i Pneumat to dobry pracodawca. Jak ktoś ma wątpliwości to zobaczcie czy u innych jest lepiej. Bo nikt za darmo nic nie zapłaci i taka jest prawda.

Daniell7

W sprzedaży pracowałem przez 3 lata z czego 50% z tego właśnie w Pneumacie. Co dobrze wspominam? umowa o pracę pensja na czas stabilizacja i zostałbym na dłużej na pewno ale wyszło tak że założyłem własną firmę.

RODO

Jak dla mnie było ok. Spróbowałem pracy tutaj ale to nie było dla mnie wziąłem sie za inną robotę i mi pasuje. Co do firmy Pneumat to poważna firma daje wszystko i wymaga wyników nie są one nie do osiągnięcia ale trzeba lecieć ostro.

Zostaw merytoryczną opinię o Pneumat System Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pneumat System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pneumat System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pneumat System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 209 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pneumat System Sp. z o.o.