Opinie o KPG S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KPG S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KPG S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPG S.A. w Kraków

Jaki dress code obowiązuje w KPG S.A.?

Zarządca Nowy wpis

Firma KPG S.A. od ponad dziesięciu lat nie ma siedziby pod podanym adresem, niestety polskie prawo nie zezwala by zarządca/ właściciel obiektu zmienił zapisy w KRS, to może tylko zarząd firmy. Od wczoraj zgłaszają się na recepcje obiektu przy ulicy Opolskiej 100w Krakowie osoby rzekomo umówione na rekrutację. Ktoś wykorzystuje zapisy w KRS i (usunięte przez administratora) kandydatów. PROSZĘ UWAŻAJCIE NA (usunięte przez administratora)W SIECI.

dzięki Nowy wpis
@Zarządca

Dzięki. Tak przy okazji, NIP podany tutaj na stronie (po prawej stronie) czyli 6342744818 to nie jest NIP KPG S.A. (wcześniej KPG Spółka z o.o.), tylko NIP spółki KPG SE S.A., która została przemianowana z FINANCE.PL z siedzibą w Katowicach (jakaś firma-krzak prezesika Andrzeja G.). Faktyczny NIP KPG S.A. to 6770024146 - spółka obecnie nazywa się VISIONEYE S.A. z siedzibą w Katowicach i jest W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ.

Czemu pracownicy firmy KPG S.A. nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

zdzisław Nowy wpis

Może dlatego, że: 1) administratorzy gowork usuwali wszystkie niepochlebne opinie o KPG kiedy zarząd spółki KPG zapłacił 4000 zł za możliwość "administrowania profilem firmy na gowork"? 2) firma od dobrych kilku jest w likwidacji i nie zatrudnia żadnych pracowników? Choose one.

qwer

Widocznie wszystkim odpowiada bieżąca atmosfera w firmie @ahak, dlatego nie pokazują się żadne oferty pracy. To doskonały dowód na to, że się dobrze dzieje, bo dobre stosunki przyczyniają się do sukcesu.

Ten portal to żenada. Od 2 lat firma zlikwidowana, a jakieś podstawione osoby pierdolą tu o premiach.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KPG S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno

atmosferyczny

Atmosfera? Grobowa. Firma upadła.

iuewfiefiewufhwefi

A jakich Ty się spodziewasz informacji? List mają Ci wysłać? W upadłości likwidacyjnej są. W praktyce nie prowadzą żadnej działalności, nie ma biura, nie ma ludzi... Na papierze upadają. Syndykowi zależy żeby taka upadłość trwała w nieskończoność, bo żyje ze sprzedaży majątku albo z ewentualnych wpływów - z każdej złotóweczki najpierw wypłaca wypłatę sobie. Polsk

934892389ruf

poza tym umówmy się, istnienie profilu firmy na portalu gowork nie świadczy o niczym. Myślisz, że oni biegają do KRS i sprawdzają wszystkie firmy które mają tu profil, czy nadal istnieją? Śmieszny jesteś.

ludzietodebile

Obudź się - firma jest w upadłości likwidacyjnej. Jeśli widzisz w tym szanse na zatrudnienie, to życzę powodzenia.

ooo

orinoko gdzie Ty chcesz pracować?? Nie rozumiesz: Firmy NIE MA : )

kazdy-slazak-to-zlodziej

Prześledź karierę ostatniego prezesa zarządu, to ci się wiele wyjaśni. Nazwę zmienili jeszcze w trakcie upadłości na Vision Eye sp. z o.o. i przenieśli siedzibę rejestrową do Katowic. Nie wiem co się teraz dzieje z tym tworem. Prezes ponoć został... doradcą biznesowym :D Miałem okazję być kandydatem, który został "wybrany" do pracy. Na miejscu miałem podpisać umowę na czas nieokreślony. Zgodnie z zapowiedzią pierwszy dzień był dniem pracy "na próbę". W połowie dnia dowiedziałem się, że termin rozpoczęcia pracy przesunął się o tydzień. Oznaczało to, że przejechałem się prawie 2000 km, żeby popracować sobie cały dzień i wrócić. Firma miała się w tym czasie kontaktować ze mną w sprawie szczegółów. Po tygodniu jednak nie dostałem żadnego potwierdzenia. Rozumiem, że moja kandydatura była nieodpowiednia, ale firma Zero-Maxx mogła mnie przynajmniej o tym poinformować. Tymczasem wydałem na przejażdżkę do Bawarii przynajmniej 1000 zł, po tygodniu czekałem na walizkach na potwierdzenie a firma nie zadała sobie nawet trudu, żeby udzielić mi odpowiedzi. Przestrzegam przed dniem próbnym w firmie ZERO. >

obserwator z ramienia PIP

Bo świat nie kończy się na internecie, a sądy i urzędy są daleko za murzynami pod względem publikowania danych w sieci. Wgląd do dokumentów masz w sądzie rejestrowym - KRS w Krakowie.

OOO

Drogi Om co Ty piszesz "to forum jest przydatne'? Moje 2 wypowiedzi zostały skasowane , chociaż były bardzo kulturalne ale rzeczowe... i wielu osób również To forum ... byłoby "przydatne" gdyby pozostawiło wszystkie wpisy... Drodzy Administratorzy Strony ... przecież mamy wolność słowa! a my jesteśmy tylko poszkodowanymi przez właścicieli Spółki d. nazwa KPG

obserwator z ramienia PIP

Jakby zwolnili kogoś w wieku ochronnym to,(usunięte przez administratora)w każdym sądzie pracy, więc nie ma tu żadnego bohaterstwa i dobroci, tylko normalna kalkulacja. KPG UPADŁO, to czego ty się chcesz dowiadywać? Za domenę/serwer nie płacili, to im wyłączyli. Czego nie rozumiesz?

ajajajajaj

To ze ktos nie kradnie, choc inni to robia, nie czyni jeszcze z niego bohatera.

obudzsie

Uderzyles sie w glowe czy co? Szanuja? Dobrze robia? Takie jest prawo, wiec nie maja innego wyjscia. A poza tym zaproponowano tym ludziom rozwiazanie umow o prace za porozumieniem stron - wtedy ochrona jest wylaczona i wyladowaliby na bruku na rok, dwa przed emerytura. . Zatem "super propracownicze" podejscie...

asdaadads

2 lata przed emeryturą.

rondon

macie już informacje czy KPG rozliczyło się ze swoimi wszystkimi pracownikami czy są jeszcze w trakcie tego?

byly pracownik
@rondon

Nie rozliczyli sie.

szinji

'karl' to nie jest do końca tak, że nie ma tam możliwosći na pracę. Po prostu ludzi w pewnym wieku nie można już zwolnić, ale tych młodszych tak ;)

nagazetachśpicie
@szinji

@karl, @szinji: O czym Wy w ogóle gadacie? "Zawiadamiam, że Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, X Wydział Gospodarczy, postanowieniem z dnia 23 stycznia 2014 roku o sygnaturze akt X GUp 22/13/3, dokonał zmiany sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego upadłego VISIONEYE Spółki Akcyjnej w upadłości z możliwością zawarcia układu z siedzibą w Katowicach na postępowanie upadłościowe obejmujące likwidację majątku upadłego." Dziękuję, dobranoc.

Mylisz fakty

Zdajesz sobie sprawe ze w Vision Eye pracuja (pracowali) zupelnir inni ludzie niz w KPG? To tak a propos tej prawniczki. Odkad firma zostala przeniesiona do Katowic zmienil sie zarzad, a z bylych pracownikow zostali tylko ci co sa w wieku ochronnym (bo formalne nie mozna ich zwolnic). A te dzwine wezwania byly wysylane juz za rzadow Vision Eye.

OOO

Widzę, że znów do wypowiedzi wkradła się cenzura : )

?

koledzy i koleżanki potrzebuję kontaktu do tej firmy ze względu na to, że kiedyś robiła ona wykrywacze urządzeń podziemnych i takowy posiadam, ale bez instrukcji. Może ktoś z pracowników posiada taką, bądź ma jakiś kontakt do kogoś kto ma z góry dzięki

[K]u[P]a i [G]owno

Aga, masz w ogóle wyrok i postanowienie wykonalności? Umowy o dzielo/umowy zlecenia to nie są umowy o pracę, zatem wierzytelności nie są ściągane z urzędu. Zatem sama musisz za tym chodzić i pilnować terminów itp.

Zostaw merytoryczną opinię o KPG S.A. - Kraków

KPG S.A.
4.2/5 Na podstawie 1645 ocen.
  • Opolska 100
    31-323 Kraków