KPG S.A.

Kraków

Opinie o KPG S.A.

qwer

Widocznie wszystkim odpowiada bieżąca atmosfera w firmie @ahak, dlatego nie pokazują się żadne oferty pracy. To doskonały dowód na to, że się dobrze dzieje, bo dobre stosunki przyczyniają się do sukcesu.

Ten portal to żenada. Od 2 lat firma zlikwidowana, a jakieś podstawione osoby pierdolą tu o premiach.

atmosferyczny

Atmosfera? Grobowa. Firma upadła.

iuewfiefiewufhwefi

A jakich Ty się spodziewasz informacji? List mają Ci wysłać? W upadłości likwidacyjnej są. W praktyce nie prowadzą żadnej działalności, nie ma biura, nie ma ludzi... Na papierze upadają. Syndykowi zależy żeby taka upadłość trwała w nieskończoność, bo żyje ze sprzedaży majątku albo z ewentualnych wpływów - z każdej złotóweczki najpierw wypłaca wypłatę sobie. Polsk

934892389ruf

poza tym umówmy się, istnienie profilu firmy na portalu gowork nie świadczy o niczym. Myślisz, że oni biegają do KRS i sprawdzają wszystkie firmy które mają tu profil, czy nadal istnieją? Śmieszny jesteś.

ludzietodebile

Obudź się - firma jest w upadłości likwidacyjnej. Jeśli widzisz w tym szanse na zatrudnienie, to życzę powodzenia.

ooo

orinoko gdzie Ty chcesz pracować?? Nie rozumiesz: Firmy NIE MA : )

kazdy-slazak-to-zlodziej

Prześledź karierę ostatniego prezesa zarządu, to ci się wiele wyjaśni. Nazwę zmienili jeszcze w trakcie upadłości na Vision Eye sp. z o.o. i przenieśli siedzibę rejestrową do Katowic. Nie wiem co się teraz dzieje z tym tworem. Prezes ponoć został... doradcą biznesowym :D Miałem okazję być kandydatem, który został "wybrany" do pracy. Na miejscu miałem podpisać umowę na czas nieokreślony. Zgodnie z zapowiedzią pierwszy dzień był dniem pracy "na próbę". W połowie dnia dowiedziałem się, że termin rozpoczęcia pracy przesunął się o tydzień. Oznaczało to, że przejechałem się prawie 2000 km, żeby popracować sobie cały dzień i wrócić. Firma miała się w tym czasie kontaktować ze mną w sprawie szczegółów. Po tygodniu jednak nie dostałem żadnego potwierdzenia. Rozumiem, że moja kandydatura była nieodpowiednia, ale firma Zero-Maxx mogła mnie przynajmniej o tym poinformować. Tymczasem wydałem na przejażdżkę do Bawarii przynajmniej 1000 zł, po tygodniu czekałem na walizkach na potwierdzenie a firma nie zadała sobie nawet trudu, żeby udzielić mi odpowiedzi. Przestrzegam przed dniem próbnym w firmie ZERO. >

obserwator z ramienia PIP

Bo świat nie kończy się na internecie, a sądy i urzędy są daleko za murzynami pod względem publikowania danych w sieci. Wgląd do dokumentów masz w sądzie rejestrowym - KRS w Krakowie.

OOO

Drogi Om co Ty piszesz "to forum jest przydatne'? Moje 2 wypowiedzi zostały skasowane , chociaż były bardzo kulturalne ale rzeczowe... i wielu osób również To forum ... byłoby "przydatne" gdyby pozostawiło wszystkie wpisy... Drodzy Administratorzy Strony ... przecież mamy wolność słowa! a my jesteśmy tylko poszkodowanymi przez właścicieli Spółki d. nazwa KPG

obserwator z ramienia PIP

Jakby zwolnili kogoś w wieku ochronnym to,( usunięte przez administratora )w każdym sądzie pracy, więc nie ma tu żadnego bohaterstwa i dobroci, tylko normalna kalkulacja. KPG UPADŁO, to czego ty się chcesz dowiadywać? Za domenę/serwer nie płacili, to im wyłączyli. Czego nie rozumiesz?

ajajajajaj

To ze ktos nie kradnie, choc inni to robia, nie czyni jeszcze z niego bohatera.

obudzsie

Uderzyles sie w glowe czy co? Szanuja? Dobrze robia? Takie jest prawo, wiec nie maja innego wyjscia. A poza tym zaproponowano tym ludziom rozwiazanie umow o prace za porozumieniem stron - wtedy ochrona jest wylaczona i wyladowaliby na bruku na rok, dwa przed emerytura. . Zatem "super propracownicze" podejscie...

asdaadads

2 lata przed emeryturą.

rondon

byly pracownik
@rondon 09.04.2014 16:27
macie już informacje czy KPG rozliczyło się ze swoimi wszystkimi pracownikami czy są jeszcze w trakcie tego?...

Nie rozliczyli sie.

szinji

'karl' to nie jest do końca tak, że nie ma tam możliwosći na pracę. Po prostu ludzi w pewnym wieku nie można już zwolnić, ale tych młodszych tak ;)

nagazetachśpicie
@szinji 27.02.2014 17:51

@karl, @szinji: O czym Wy w ogóle gadacie? "Zawiadamiam, że Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, X Wydział Gospodarczy, postanowieniem z dnia 23 stycznia 2014 roku o sygnaturze akt X GUp 22/13/3, dokonał zmiany sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego upadłego VISIONEYE Spółki Akcyjnej w upadłości z możliwością zawarcia układu z siedzibą w Katowicach na postępowanie upadłościowe obejmujące likwidację majątku upadłego." Dziękuję, dobranoc.

Mylisz fakty

Zdajesz sobie sprawe ze w Vision Eye pracuja (pracowali) zupelnir inni ludzie niz w KPG? To tak a propos tej prawniczki. Odkad firma zostala przeniesiona do Katowic zmienil sie zarzad, a z bylych pracownikow zostali tylko ci co sa w wieku ochronnym (bo formalne nie mozna ich zwolnic). A te dzwine wezwania byly wysylane juz za rzadow Vision Eye.

OOO

Widzę, że znów do wypowiedzi wkradła się cenzura : )

?

koledzy i koleżanki potrzebuję kontaktu do tej firmy ze względu na to, że kiedyś robiła ona wykrywacze urządzeń podziemnych i takowy posiadam, ale bez instrukcji. Może ktoś z pracowników posiada taką, bądź ma jakiś kontakt do kogoś kto ma z góry dzięki

[K]u[P]a i [G]owno

Aga, masz w ogóle wyrok i postanowienie wykonalności? Umowy o dzielo/umowy zlecenia to nie są umowy o pracę, zatem wierzytelności nie są ściągane z urzędu. Zatem sama musisz za tym chodzić i pilnować terminów itp.

Aga

A nie wiecie jak to jest w przypadku umowy o dzieło i umowy zlecenia? Mam wogole jakies szanse cokolwiek odzyskac?

endju najlepszym zarządcą jest

Czy ktoś jeszcze dostał wezwanie do zapłaty od VisionEye S.A. (KPG S.A.) ? Przypuszczam, że dotyczy to osób, które zakupiły jakieś ruchomości na licytacjach komorniczych. Nie bójcie się - dajcie znać ;)

kubaaa
@flo 27.12.2013 00:00
Co zrobić z tym wezwaniem? Nie trzeba płacić?

W ogóle nie rozumiem polityki tego portalu. Odpowiadam żeby pomóc człowiekowi od którego spółka akcyjna próbuje wyłudzić pieniądze wysyłając bezpodstawne wezwanie do zapłaty, (usunięte przez administratora) Jeszcze raz odpowiadam: wezwanie jest bezzasadne - kupiłeś ruchomości na licytacji prowadzonej przez komornika i masz na to wszystkie dokumenty od komornika (np. fakturę zakupu). Jeśli ewentualnie miałbyś cokolwiek zwracać, to nie pieniądze, ale nabyte nieruchomości i to tylko wtedy jeśli firma zwróci Ci wpłacone na licytacji kwoty (ty oddajesz rzecz, oni oddają kasę - tak jakby licytacji nigdy nie było). W żadnym wypadku nie należy wpłacać pieniędzy na podstawie tego wezwania. Poza tym w wezwaniu nie wskazano żadnego dokumentu czy innego tytułu na podstawie którego miałoby powstać Twoje zobowiązanie.

kubaa
@kubaaa 02.01.2014 08:36

*nieruchomości - oczywiście chodzi o ruchomości ;)

pracownik były

oni są postawieni w stan upadłości

ciekawski

A mozesz powiedziec co to za oferta??

OOO

Wolne żarty ... Czy firma KPG istnieje? Formalnie może i istnieje (zapchaj dziura), (usunięte przez administratora)

Firma istnieje gdzieś ...... Korespondencje odbierają z opolskiej (usunięte przez administratora)

ryba

Witam wszystkich na tym forum, jestem wierzycielem spółki, proszę o info czy ta firma jeszcze funkcjonuje oraz czy pracujący tam pracownicy otrzymują należne wynagrodzenie

ooo

z czystym, bo nie używanym

ooo

Nie wiem czy da się coś odzyskać - ONI już o to zadbali, aby nic nie było !! Podobno pan G. korzysta z usług specjalisty(usunięte przez administratora)... a za miesiąc może rok - odrodzić się jak Feniks z Popiołów, z nowa firmą i "czystym kątem" Tylko czy z czystym sumieniem ?

do kedziorka

Swięta prawda

odp

zwornik - 2012-09-17 18:03:10 Czy KPG to rzetelna firma? Oto odpowiedź. Obecnie prawuję się z KPG o zaległe wynagrodzenie za luty i marzec 2011. Takich osób jak ja którym KPG nie wyplaciło pensji jest co najmniej kilkanaście.nie kilkanaście ale kilkadziesiąt

endrju oddawaj moje sto milionow

Slyszalem ze teraz chce wejsc w branze energetyczna, pod nazwa Amper Volt :)

ooo

"rozbudowuje" następną firmę, doprowadzając na szczyt ... bankructwa

eeee

Wszystko rozkradli. Nie słyszałam aby ktoś coś odzyskał. [usunięte przez moderatora]

zwornik

Dobre pytanie. Czy ta firma ma jeszcze jakiś majątek? Jawny albo ukryty który mógłby iść pod młotek komornika. No chyba wszystkiego nie rozkradli.

Pewnie już dawno by ogłosiła - niestety brak jej masy upadłościowej.

nic

Ta firma ma juz na swoim koncie komornika więc nie dlugo ogłosi upadłość...

zwornik

przyszly_pracownik_KPG

Witam, Otrzymałem propozycję pracy w KPG. Bardzo proszę o Wasze opinie na temat tej firmy. Z góry dziękuję za pomoc.

Słowa kojarzące się z Krakowskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Krakowskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne: Najbardziej nie podobało mi się w Krakowskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne:

Zostaw opinię o KPG S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KPG S.A.