Opinie o KPG S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KPG S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KPG S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPG S.A. w Kraków

Aga

A nie wiecie jak to jest w przypadku umowy o dzieło i umowy zlecenia? Mam wogole jakies szanse cokolwiek odzyskac?

endju najlepszym zarządcą jest

Czy ktoś jeszcze dostał wezwanie do zapłaty od VisionEye S.A. (KPG S.A.) ? Przypuszczam, że dotyczy to osób, które zakupiły jakieś ruchomości na licytacjach komorniczych. Nie bójcie się - dajcie znać ;)

flo
@endju najlepszym zarządcą jest

Co zrobić z tym wezwaniem? Nie trzeba płacić?

kubaaa
@flo

W ogóle nie rozumiem polityki tego portalu. Odpowiadam żeby pomóc człowiekowi od którego spółka akcyjna próbuje wyłudzić pieniądze wysyłając bezpodstawne wezwanie do zapłaty, (usunięte przez administratora) Jeszcze raz odpowiadam: wezwanie jest bezzasadne - kupiłeś ruchomości na licytacji prowadzonej przez komornika i masz na to wszystkie dokumenty od komornika (np. fakturę zakupu). Jeśli ewentualnie miałbyś cokolwiek zwracać, to nie pieniądze, ale nabyte nieruchomości i to tylko wtedy jeśli firma zwróci Ci wpłacone na licytacji kwoty (ty oddajesz rzecz, oni oddają kasę - tak jakby licytacji nigdy nie było). W żadnym wypadku nie należy wpłacać pieniędzy na podstawie tego wezwania. Poza tym w wezwaniu nie wskazano żadnego dokumentu czy innego tytułu na podstawie którego miałoby powstać Twoje zobowiązanie.

kubaa
@kubaaa

*nieruchomości - oczywiście chodzi o ruchomości ;)

pracownik były

oni są postawieni w stan upadłości

ciekawski

A mozesz powiedziec co to za oferta??

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KPG S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
OOO

Wolne żarty ... Czy firma KPG istnieje? Formalnie może i istnieje (zapchaj dziura), (usunięte przez administratora)

Firma istnieje gdzieś ...... Korespondencje odbierają z opolskiej (usunięte przez administratora)

ryba

Witam wszystkich na tym forum, jestem wierzycielem spółki, proszę o info czy ta firma jeszcze funkcjonuje oraz czy pracujący tam pracownicy otrzymują należne wynagrodzenie

ooo

z czystym, bo nie używanym

ooo

Nie wiem czy da się coś odzyskać - ONI już o to zadbali, aby nic nie było !! Podobno pan G. korzysta z usług specjalisty(usunięte przez administratora)... a za miesiąc może rok - odrodzić się jak Feniks z Popiołów, z nowa firmą i "czystym kątem" Tylko czy z czystym sumieniem ?

do kedziorka

Swięta prawda

odp

zwornik - 2012-09-17 18:03:10 Czy KPG to rzetelna firma? Oto odpowiedź. Obecnie prawuję się z KPG o zaległe wynagrodzenie za luty i marzec 2011. Takich osób jak ja którym KPG nie wyplaciło pensji jest co najmniej kilkanaście.nie kilkanaście ale kilkadziesiąt

endrju oddawaj moje sto milionow

Slyszalem ze teraz chce wejsc w branze energetyczna, pod nazwa Amper Volt :)

ooo

"rozbudowuje" następną firmę, doprowadzając na szczyt ... bankructwa

eeee

Wszystko rozkradli. Nie słyszałam aby ktoś coś odzyskał. [usunięte przez moderatora]

zwornik

Dobre pytanie. Czy ta firma ma jeszcze jakiś majątek? Jawny albo ukryty który mógłby iść pod młotek komornika. No chyba wszystkiego nie rozkradli.

Pewnie już dawno by ogłosiła - niestety brak jej masy upadłościowej.

nic

Ta firma ma juz na swoim koncie komornika więc nie dlugo ogłosi upadłość...

zwornik

przyszly_pracownik_KPG

Witam, Otrzymałem propozycję pracy w KPG. Bardzo proszę o Wasze opinie na temat tej firmy. Z góry dziękuję za pomoc.

Słowa kojarzące się z Krakowskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Krakowskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne: Najbardziej nie podobało mi się w Krakowskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne:

Zostaw merytoryczną opinię o KPG S.A. - Kraków

KPG S.A.
4.2/5 Na podstawie 1645 ocen.
  • Opolska 100
    31-323 Kraków