Opinie o Techno Solutions Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Techno Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Techno Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techno Solutions Sp. z o.o. w Sosnowiec

mlody

co do wynagrodzenia nie było źle ale mogło być też podobno lepiej.ludzie pewnie byli i tacy do zniesienia i tacy trochę gorsi do "przełknięcia":D Ci, którzy chcieliby wrócić do tej firmy radziłbym zastanowić się jeszcze raz bo jak to się mówi :"nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"a szczególnie nazywającej się techno...:)

gey ;]

ja tam bardzo dobrze wspominam prace w techno poznalem tam fajnych i milych ludzi a jak ktos szedl tam do pracy siedziec i nic nie robic a potem wielkie pretensje mial ze go zwolnili to ma pecha za siedzenie nikomu nie beda placic ... z checia bym wrocil do techno dla paru osob ktore tam jeszcze pracuja ... a co do wynagrodzenia nie jest zle ... juz widze usmiech na twarzy osob co zobacza nick :)

mlody

a czemu to nie jest dla Ciebie dobra informacja?:)

mlody

nie jest to dobra informacja zalezy dla kogo:D

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Techno Solutions Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
Brs

firma jest przeniesiona na ulice plonów a dokładnie montaż bo produkcja juz padla na dobre :D

mlody

co za roznica padla czy nie.nawet jesli jeszcze nie padla to i tak to tylko kwestia czasu:D

kamiKAdze

no i padła hihihi już jej na chemicznej nie ma :D

BRS

ok max 1300zł

no w snach moze tak;)

mlody

To zalezy komu ile jest potrzebne do przezycia;)

mlody

Pilkarz daj sobie lepiej spokoj z praktykami:)wszedzie byle nie tam:)

Terak

Piłkarz, chyba najlepiej będzie jak napiszesz maila lub zadzwonisz do firmy, może Ci miejsce praktyk znajdą w Techno Solutions.

EsKk

no szału nie ma, z 500zł mogło by być wiecej.

eskk czy w takich ciężkich warunkach w jakich pracujesz w techno solutions jesteś zadowolony ze swojej pensji jaką otrzymujesz?

EsKk

Chłopie tu kokosów się nie dorobisz tylko garba a socjal ? jaki socjal nigdy tu czegoś takiego nie było i nie będzie szukaj roboty gdzie indziej !!

xyz

tak..ta firma zawsze ledwo dzialala..i tak juz bedzie do konca o ile nie bedzie gorzej..a z tym wyplacaniem kasy na czas to tez tak nie do konca raczej..a jak sie ktos nie nadawal tosie go zwalnialo i tyle.nie ktorzy sami sie zwalniali, nie ktorzy byli zwalniali bo nie bylo pracy, a nie ktorzy byli zwalniani, bo sie poprostu nie nadawali i to wlasnie boli tutaj wiekszosc wypowiadajacych sie:)

BRS

Tak jasne, z tego co mi wiadomo to ludzie sami się zwalniają - ciekawe czemu nie mogą tam wytrzymać... Może dlatego że większość "pracowników" obrabia im tyłki ? A może jeszcze z innych powodów, ale o tym nie wypada pisać na forum.

...

wszyscy mądrzy i odważni bo anonimowi..pozwalniali co nie których to nie zadowoleni musieli sie wypowiedzieć na forum hehe..

SuperNowa

Ta firma od "zawsze" ledwo daje rade,a jednak dziala i kase wyplacaja na czas.Nie takie problemy juz pokonala.Nie rozumiem czemu sa na jej temat takie kiepskie opinie,mnie sie tam dobrze pracuje.A ludzie sa jak wszedzie,jedni "normalni" inni nie.W pracy przyjacół się nie szuka tylko sie przacuje!!!

SuperNowa - 2012-05-21 22:45:50 Oczywiście,że firma istnieje!I tak już niedługo padnie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Techno Solutions Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Techno Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techno Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Techno Solutions Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Plonów 24
    41-200 Sosnowiec
  • NIP: 6342529066 KRS: 0000207247

Techno Solutions Sp. z o.o.