Opinie o Sea-Logistics Sp. z o.o. w Suchy Dwór

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sea-Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sea-Logistics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sea-Logistics Sp. z o.o. w Suchy Dwór

Amelia

Czy firma aktualnie zatrudnia spedytorów? Czytałam, że pisaliście o świetnej atmosferze i terminowych wypłatach oraz bonusach, także zastanawiam się. :) Na ich stronie jest napisane, że można zostawić CV, ale może mi tutaj napiszecie coś o wakatach.

Lucy

Zasadniczo nie mamy stażystów na stałe "na stanie", przyjmujemy praktykantów okresowo, z szansą na stałe zatrudnienie po odbyciu stażu. Wyślij CV na adres praca@sealog.pl może się uda. :)

Na stronie firmy w zakładce kariera nie widzę ofert pracy, ale firma pisze, że jest szansa na odbycie praktyk i taką formą byłbym zainteresowany. Po stażu zwykle można liczyć na zatrudnienie? I chciałbym wiedzieć czy ma się jakiegoś opiekuna przydzielonego i pod jego skrzydłami można się wszystkiego nauczyć.

A Nowy wpis

Witam:). Jezeli jestes zainteresowana/y praktykami w naszej firmie, najlepiej prosze zadzwonic na nr stacjonarny i poprosic o kontakt do dyrektora. Z nim mozna porozmawiac o stazu lub praktykach. Pozdr i powodzenia

Amelia

@Amelia

Aktualnie nowa osoba na pokładzie, niewiele się spóźniłaś. CV zawsze można wysłać- to nic nie kosztuje. ;)

Maria
@Lucy

A jakie jest prawdopodobieństwo, że się odezwą, skoro dopiero została przyjęta nowa osoba? Orientujesz się, czy nie posiadają jeszcze wolnych wakatów? :) Chciałam aplikować.

@Maria

Na ten moment nowych wakatów nie ma. Firma ma ograniczoną liczbę pracowników - dopóki ktoś nie zrezygnuje, nie będzie żadnego naboru. Postaram się pamiętać - odpiszę Ci, jeśli będziemy kogoś szukać. Włącz powiadomienia. ;)

@Lucy

To ważne info, jak ktoś szuka tu pracy. A czy tak samo jest ze stażami? Czy dopiero jak odejdą dotychczasowi stażyści, to firma bierze nowych? Ja myślę bardziej o stażu tutaj, takim na 3 miesiące i tez chciałam wysłać cv, ale nie wiem, czy też będę musiała czekać, aż inny stażysta zwolni miejsce??

Lucy Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sea-Logistics Sp. z o.o.?

Z czego Twoim zdaniem wynika ta dobra atmosfera w firmie? Kwestia podejścia każdego z osobna do pozostałych osób i swoich zadań, czy jest w tym może jakaś zasługa firmy, jako organizacji?

Wiecie, czy Sea-Logistics Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Lucy

Potencjalnie tak, każdy pracownik ma laptop i telefon komórkowy.

Barbara
@Lucy

A co znaczy, że potencjalnie? W sensie że można zabrać do domu ten sprzęt jeśli praca zdalna by się zdarzyła?

@Barbara

Odpowiadając na pytanie- TAK, Sea- Logistics udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Sea-Logistics Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sea-Logistics Sp. z o.o.?

Lucy

Pytania o doświadczenie, umiejętności i predyspozycje przede wszystkim.

Maria
@Lucy

czy jest to tylko rozmowa czy są jakies testy?

Lucy

W naszej firmie obowiązuje tylko rozmowa kwalifikacyjna, nie ma testów.

Alicja
@Lucy

A o czym ten wywiad? Jakieś konkretne dziedziny czy ogólne kwestie odnośnie pracy?

@Alicja

Moja rozmowa była już ponad 3 lata temu, z tego co wiem, to przede wszystkim umiejętności i doświadczenie- głównie eksportowe i spedycja morska.

Urszula
@Lucy

A wiesz ile osób mniej więcej z Tobą wtedy kandydowało? Bo ciekawa jestem czy dużo chętnych tu zazwyczaj jest i jaka konkurencja o stanowisko

@Urszula

Aplikowałam 5 lat temu, nie mam pojęcia jaka jest konkurencja w tej chwili. Wiem na pewno, że jeśli jesteś fajnym człowiekiem, cenisz dobrą atmosferę w pracy i masz doświadczenie w spedycji- warto aplikować. Drugiej takiej firmy nie ma :)

Urszula
@Lucy

Brzmi pozytywnie. ;) A tak właściwie to ile tu aktualnie jest w sumie stanowisk do obsadzenia? Są w planach do stworzenia kolejne miejsca pracy?

@Urszula

W sumie, to chyba aktualnie wszystkie wakaty są obsadzone. Polecam się rozglądać.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sea-Logistics Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

odp

co miesiąc, ostatniego roboczego dnia miesiąca.

Roman
@odp

Czy można też brać zaliczki w trakcie miesiąca?

Tom
@Roman

Ciekawe pytanie, nie miałem takiej potrzeby, zawsze można zapytać.

Alicja
@odp

Czy są opóźnienia? Czy wypłata jest terminowa?

@Alicja

Nie ma opóźnień, wypłata BEZWZGLĘDNIE wchodzi na konto w terminie (ostatniego dnia miesiąca). :)

Miesięczny, wynagrodzenie przelewane jest na koniec miesiąca (ostatni dzień roboczy).

Barbara

A premie są łączone razem z wypłatą czy przelewane w innym terminie?

@Barbara

Premia wpływa w niedługim terminie po wypłacie- jest przelewana osobno.

Czy zdarzają się nadgodziny w Sea-Logistics Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Z założenia nie ale należy pamiętać, że pracujemy w logistyce i sporadycznie może się zdarzyć.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Sea-Logistics Sp. z o.o.?

Wszystko na konto. Dostajemy co miesiąc premie, również na konto.

Igor

Z pewnością mamy bardzo dobrego pracodawcę więc nie jest łatwo dostać tu prace bo ludzie nie zmieniają jej zbyt często.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Sea-Logistics Sp. z o.o.?

Lucy

Trzeba aplikować, gdy jest otwarty wakat i przejść rekrutacje ;) Myślę, że kreatywny list motywacyjny nie zaszkodzi. Żadna to tajemna wiedza. Na chwilę obecną mamy komplet pracowników.

Lucy

Witam, Mamy otwarty wakat na stanowisko spedytora. Jeśli jesteś fajnym, otwartym człowiekiem z doświadczeniem w spedycji- zapraszamy do aplikowania :)

Ketjow

Dzień dobry, Trafiłem do Sealog przez przypadek ale prawdopodobnie tak miało być. W moim odczuciu atmosfera jest świetna. Siedziba miesci w domku jednorodzinnym, co pomaga się zintegrować oraz pracować jako jeden zespół. Kwestie wynagrodzenia, premii, umowy, oraz relacji „góra” - „dół” są na świetnym poziomie. „Góra” nie lekceważy uwag „dołu”, „dół” nie neguje a pomaga udoskonalić nowe procedury wprowadzane przez „górę”. Zrozumienie działa w obu kierunkach. Cała firma cieszy się z sukcesów pojedynczych osób, tak samo wszyscy pomagają przy problemach. Jak w każdej firmie, przy paru kwestiach trzeba pójść na ustępstwa ale jak dla mnie nie było to uciążliwe. Firmą bardzo docenia jakość pracy aniżeli ślepą gonitwę za coraz większym wolumenem. Jedynym minusem może być skupienie się na relacji eksportowej jednakże w przypadku zauważenia wypalenia - nie ma żadnego problemu aby to zgłosić „górze”. Na pewno znajdą urozmaicenie, tak aby obie strony zadowolone. Polecam, moim zdaniem jest to bardzo solidna firma. Załoga jest sympatyczna i podzieli się z nami swoją ogromna wiedza, jeżeli oczywiście im na to pozwolimy. Pozdrawiam, Reefer Island

Benchmarking

Co innego przedstawiają na rozmowie a co innego jest w rzeczywistości, naprawdę nie warto, sztuczna atmosfera.

Goahead
@Benchmarking

Co masz dokładnie na myśli mówiąc, że co innego przedstawiają a co in ego jest? Skąd wiesz że sztuczna atmosfera? Pracowałeś/aś tam?

@Benchmarking

Bzdura, genialny zespół, zgrany i niczym rodzina. (I to nie taka, z którą najchętniej wychodzisz na dworzec, gdy odjeżdżają.) Warunki pracy komfortowe, szacunek do pracownika ogromny. Jeśli szukasz miejsca gdzie nie będziesz szczuty, jesteś dorosły i odpowiedzialny to jest Twoje miejsce na ziemi. Ja już swoje tam znalazłam. :) Mam nieodparte wrażenie, że wpis pochodzi od zazdrosnej konkurencji...

Pesymista
@Lucy

Drogi Lucky zapewniam że nie z konkurencji i nie było dobrej atmosfery brak wsparcia współpracowników szczególnie(usunięte przez administratora) mam nadzieje że tych osób już tam nie ma. Trochę jak wyścig szczurów, dobrze mieli chyba tylko Ci co przynosili prezenty, wspólnicy tej firmy nie maja pojęcia co się dzieje w firmie bo ich praktycznie nie ma.

@Pesymista

Drogi Pesymisto, Twój nick mówi sam za siebie najwyraźniej ;) Wyścig szczurów? Pracuje w firmie już ponad 3 lata. Coś Ci się wybitnie pomieszało, nie w tej firmie... Większość osób o których piszesz, już faktycznie nie pracuje. Ja lepszego pracodawcy nie miałam, teamu z którym współpracuje też. Pozdrawiam i życzę odnalezienia pracodawcy, który będzie Ci pasował (choć, moja diagnoza brzmi samozatrudnienie ;) ) Skoro u nas pracowałeś/aś, to zawsze możesz wpaść, sprawdzić jak jest teraz, daj znać wcześniej- zrobimy grilla, jak będzie pogoda. Jak nie będzie pogody, kawa jest zawsze :D

Pesymizm
@Lucy

Mój nick odzwierciedla wasza Firmę ;) Nie wiem może wzięliście pod uwagę to co już napisałem i Pan zastępca(wspólnik) zaczął podejmować racjonalne i słuszne decyzje, napawa mnie to optymizmem, że moje opinie zmieniają podejście i politykę firmy oby na lepsze od tego jest ten portal. Pracodawce już znalazłem, ze świetnym dojazdem o czym nie można powiedzieć o Sea Logistics, który jest na końcu świata. Firma Sea Logistics szuka oszczędności na każdym kroku, także o rozwoju intelektualnym czy finansowym można zapomnieć, a to zaprowadzi was do kryzysu.

@Pesymizm

Każdy ma swój punkt widzenia. Dla mnie dojazd jest bardzo dobry, a lokalizacja jeszcze lepsza- zatrudniając się wiedziałeś, gdzie znajduje się firma... Twoje argumenty są coraz bardziej absurdalne. Cieszę się, że znalazłeś swojego pracodawcę. Zaproszenie na kawę/grilla aktualne, możesz sprawdzić jak jest teraz ;)

Czy pracownicy w SEA-LOGISTICS SP. Z O.O. dogadują się między sobą?

Lucy

Dogadujemy się perfekcyjnie :)

sl

Oczywiście, innej opcji nie ma :-).

Ryszard
@Lucy

Fajnie, że pracownicy mają ze sobą tak dobry kontakt jak piszesz, bo to duży plus. Czy pracodawca dba o zatrudnione osoby i wpiera ich rozwój zawodowy poprzez szkolenia branżowe?

Gregor

Niektórzy tak mają, że nie potrafią ocenić dobrej firmy i szanować pracy dopiero jak ją stracą.

Aurora

Przede wszystkim Sea-Logistics znajduje się w Gdyni (właściwie koło Gdyni) a nie w Gdańsku. Pracowałam już w kilku miejscach i przynajmniej na wstępie atmosfera mnie właśnie urzekła. Od wejścia czuć fajny klimat, ludzie byli swobodni i uśmiechnięci, pomieszczenie open space bardzo jasne i przyjemne choć trochę mało przestrzeni. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w dobrej atmosferze, co do kasy to pewnie kwestia indywidualna, ale wiem, że bym się dogadała. Oferowali mi kartę medyczną, niestety bez karnetu sportowego czy innych dodatków. Koniec końców nie zdecydowałam się głównie ze względu na daleki dojazd, miałabym ponad 20 km samochodem.

Doświadczony

Idealnego pracodawcy nie ma, ale na temat tej firmy nie moge nic złego napisać. Dużym plusem jest super atmosfera w pracy.

Obiektywny

BRAK MILEJ ATMOSFERY W PRACY

admin

Łatwo znaleźć zatrudnienie w firmie SEA-LOGISTICS SP. Z O.O.? Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie? Czekamy na Twoje opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sea-Logistics Sp. z o.o. - Suchy Dwór

Sea-Logistics Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Słowikowa 13
    81-198 Suchy Dwór