Opinie o Brasco w Zawiercie ul. Zaparkowa 1

Agencja Rekrutacyjna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco w Zawiercie ul. Zaparkowa 1

Spawacz

Witam. Mam pytanie do tych co pracują w wyżej w.f jak z internetm? Czy pokoje mają dostęp do Wi-Fi.

Juren
@Spawacz

To zalezy od warunkow.Ja np. mialem swoj internet w telefonir ale z tego co wiem to można chyba załatwić taki pokój z wifi jeśli wspomnisz im o tym. W każdym razie brasco jest bezproblemowe i idą pracownikom na rękę. Na pewno coś zaradzą.

MatiasLK

Widzę,że zdania są mocno podzielone odnośnie tej firmy i sam z ciekawości ich sprawdziłem. Działają legalni i faktycznie nie mają takiego dofinansowania z ue. Mimo to radzą sobie świetnie no i nie narzekają na brak zainteresowania. Rzeczywiście mogą pomóc w odnalezieniu dobrej pracy

Grahamq

Według mnie mają spoko warunki ,bo pół roku temu wyjechałam za pracą i oni mi załatwili w jakiej firmie i zakwaterowanie. Super

Lidwin1

Ja wlasnie dlugo pracowalem w polsce jako hydraulik no ale redukcja etatow zrobila swoje. Z tą firmą wziąłem szkolenia i mam zalatwioną pracę w Niemczech. Stawki są zadowalające także polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brasco? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Automatyk
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Rafał

Miewacie coś dla programistów/operatorów wycinarek cnc w krajach anglojęzycznych?

GrzegorzKleiter

Coś słyszałem o tych dotacjach, no ale z czegoś muszą prowadzić działalnośc. Jeśli pomagają ludziom to ok . Zakwaterowanie nie jest co prawda jak w hotelach 4-5 gwiazdkowych no ale ja nastawiłem się po prostu na pracę - czyli zysk. Pracuję teraz za granicą,żeby później móc odpoczywać i mieć dobrą emeryturę.

Patelejka

Ja mam dobre wspomnienia z tą agencją. Oni przygotowują pracowników od podstaw- wazne są kursy językowe co własnie można znaleźć w ich ofercie. Znalazłem pracę za granicą i nie narzekam na warunki.

Z UE.
@Patelejka

Za kursy dostają kasę z UE...itp.

BRASCO S.C.
@Z UE.

Szanowni Państwo, zapewniamy Państwa, iż kursy języka niemieckiego organizowane przez naszą firmę, nie są w żaden sposób dofinansowane/refundowane z środków Unii Europejskiej. Kursy są finansowane z prywatnych środków firmy. Zawsze macie Państwo możliwość udać się osobiście do Urzędu pracy w celu weryfikacji tej informacji. Owszem współpracujemy z naszym klientem z Urzędami Pracy, ale w celu rekrutacyjnym. Osoby bezrobotne (Elektryk,Hydraulik) maja możliwość również skorzystania z naszych kursów i zostać potem zatrudnieni. Dlatego też niektórzy z Państwa skorzystali ze spotkania rekrutacyjnego w Urzędzie pracy, aby uzyskać informację bezpośrednią od klienta w sprawie kursów oraz późniejszego zatrudnienia w Niemczech.

Andriejew1

Mnie też ciężko cokolwiek powiedzieć złego na ich temat. Co prawda trochę wyczekałem na rozmowę kwalifikacyjną ze względu na wielu kandydatów. Następnie przeszedłem szkolenia ,które okazały się bardzo przydatne - kurs języka niemieckiego otworzył mi drogę do dobrze platnej pracy za granicą. Dobrze zorganizowane papiery oraz przyjemne zakwaterowanie. Polecam

Angela2

Mój mąż przechodził u nich rekrutacje a potem szkolenia - i szczerze mówiąc nie miał żadnych zastrzeżeń. Sama chodziłam z nim na te spotkania ,żeby go wesprzeć duchowo . Jak wiadomo teraz trudniej o dobrą pracę w naszym kraju a ten wyjazd do Niemiec może odwrócić nasz los. Nie będzie to łatwe ale przecież trzeba coś poswięcić żeby później zyskać. Bardzo profesjonalne nastawienie do rekrutanta , pełna dokumentacja została przesłana zagranicznej firmie (chyba nie mogę zdradzać nazwy ) w kazdym razie chodzi o hydraulikę. Mąż już się pakuje co prawda są obawy ale myślimy pozytywnie :)

Angela2

Inż. Elektryk

Witam Wcześniej już przeglądałem tu opinie na temat tej f-my. I szczerze mówiąc miałem jakieś wątpliwości. Pojechałem na spotkanie kwalifikacyjne ( do Łodzi) i dalej moje wątpliwości nie zostały rozwiane... Ale... "do odważnych świat należy" i postanowiłem zaryzykować. Dziś uważam że była to BARDZO dobra decyzja. Od początku lutego uczęszczam na kurs, i jestem BARDZO,BARDZO zadowolony. Dzięki pani Lektor S.W. mój niemiecki poprawił się nie do poznania. Wcześniej umiałem wydusić z siebie jakieś mało znaczące kilka zdań, dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć że potrafię pogadać sobie po niemiecku. Tu podziękowania dla Pani S. Jak będzie po wyjeździe, czas pokaże. Ale jak do tej pory nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na firmę BRASCO. A tak nawiasem mówiąc, Ci co najwięcej krzyczą, zazwyczaj mają najmniej do powiedzenia. I w większości są to ci co szukają pracy lżejszej od spania , bo i to ich męczy. Pozdrawiam Czasem trzeba się samemu przekonać.

Operator forklift.

Jedyne, co dobrze wychodzi tej agencji to pisanie dobrych opinii na swój temat ...Nic dodać nic ująć .Nie słyszałem od swoich przyjaciół _dobrego słowa j.w...

Cyprian

agencja jest spoko, czekalem kilka dni na odpowiedz i wyjechalem do Anglii. jestem jak narazie zadowolony.

Marek68

starcza bez problemu a jeszcze zostaje. Ja placilem rożnie za pokoj. Z wlasnej decyzji mieszkalem z dwoma kolegami,na początku miałem 18 € za noc, potem utargowaliśmy 14€. Trzeba zbierac te rachunki za mieszkanie i benzyne, potem ci pomoga na koniec roku,zebys zwrot mial. w sezonie letnim do połowy listopada robie te 190-210 godzin. W sobote pracuje sie, ale nie zawsze, zalezy w jakim etapie masz budowe. Mi z kumplem sie zawsze udawalo. Może na dwoch zleceniach mialem ciezko z nadgodzinami. Pokazesz, ze pracujesz i próbujesz gadać-zawsze wezmą. Ja mam teraz wyzsza stawke ale te 1750-2200 spokojnie mozna zarobic na poczatek. Do nadgodzin masz dodatek 25%

Marek68

Maciek1002 nie było przestoi, jedynie na święta w grudniu sie zjechało do polski na około 2 tygodnie ale wiesz i tak mi placili, bo natrzaskalem, dużo nadgodzin, i miałem je na tym zajtkoncie. tam pula jest 150 godzin a to w 3 miesiace zapelnilem. Narzedzia daja, ciuchy tez. Tak, tyle czasu bylem na jednym miejscu. Ja zjeżdżam co 4 tygodnie na 4 dni bo mi tak pasuje. Teraz jestem wlasnie na wolnym, jade znów w tą srode. Da sie zarobic, pomagaja z biur, ino trzeba troche po niemiecku mowic

@Marek68

Dzięki za info.A powiedz czy ta dieta 40 euro starcza na kwatere i na utrzymanie samochodu,bo powiedzieli mi ze samochód musze mieć.I po ile godzi pracujecie i czy w weekendy też.

@Maciek1002

A i jeszcze jedno jakie mniej więcej pieniądze za miesiąc?

Marek68

Witam, ja dwa lata temu zrobiłem kurs w Brasco i do dziś pracuje w tej firmie niemieckiej. Jestem bardzo zadowolony. W końcu załapałem się do lojalnej firmy. Mam ciągłość pracy. Zaczynałem od 10.90€ brutto a dziś mam 12,20 € brutto+ dieta. Pracowałem w większości na bawarii. Najkrótsze zlecenie trwało 3 tygodnie a najdłuższe 6msc.

@Marek68

Marek,a praca jest cały czas czy są jakieś przestoje? Piszesz że Najkrótsze zlecenie trwało 3 tygodnie a najdłuższe 6msc, co to znaczy, że tyle czasu byłeś w jednym miejscu.I jak ze zjazdami do domu?

Anty cenzura

Myślę ze jest mało profesjonalna agencja . Jeszcze do wczoraj było dużo negatywnych opinii _a gdzie one teraz sa..?

Mariusz

Witam proszę o info ale takie konkretne zaczynam kurs niemieckiego z firmą Brasco w połowie lutego w maju wyjazd do niemiec jako elektryk warunki całkiem niezłe napiście swoje opinie czy warto , czy nie ma problemów juz na miejscu .

@Mariusz

Cześć Mariusz Jeatem na tym samym etapie co ty i cięźko się cokolwiek dowiedzieć.Jak by ci się udało to daj znać.maciek10021@gmail.com

polar

Jak to wszystko czytam, to się zastanawiam jakimi idiotami są Polacy. Czy wszyscy liczą na to, że jaka ś firma w Polsce będzie załatwiała kokosy pracownikom na Zachodzie? Gdzie tutaj ma interes zachodni kapitalista liczący każdą złotówkę. Jakiejś firmie z Polski da zarabiać na sobie a po co? Jak będę potrzebował ruskiego do pracy to dam ogłoszenie w Rosji albo w Polsce i ruski się znajdzie a nie przez jakieś brasco. Zastanówcie się logicznie. Przecież widać, że muszą skroić każdego bo po to biznes zaczeli.

Zła opinia

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brasco